Бліц Франція

< Назад
Інформація
від 195 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 8
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Киів - Львів - Будапешт - Відень - Париж - Діснейленд - Зальцбург - Зальцкаммергут - Львів - ст.ім.Т.Шевченка/Київ

14.09, 28.09*, 12.10, 19.10, 26.10, 2.11, 16.11, 30.11, 16.12.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом з ст.ім.Т.Шевченка / Києва (самостійно).

день
02
Львів

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

8:30 - виїзд зі Львова, денний переїзд через Карпати.
14:00 - виїзд з Чопа. Проходження кордону. Переїзд в Будапешт.

Чудовим знайомством з містом для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації" - прогулянка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (18 €). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом - панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, і верхня - відкрита.

Поселення в готель.

день
03
Відень

Сніданок. Звільнення номерів. Прибуття в столицю Австрії - Відень (приблизно о 11:30).

Вільний час. Пропонуємо Вам ознайомитися з містом під час екскурсії "Віденська симфонія" (16 €). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах - і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінгштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (15 € + вхідний квиток 9 € тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена ​​коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів - Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця захоплює своєю красою і багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети і падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство і розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15 € + вхідний квиток приблизно 7,5 €). Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи і світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволенням демонструють свою майстерність дослідної і критичної віденської публіки. А раз на рік паркет театру дивним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють в ритмі вальсу. Завдяки своєю вишуканою архітектурою, багатою історії і традицій, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні і не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.

Рекомендуємо відвідання замку Шонбрунн (15 € + вхідний квиток 12 €) (переїзд до замку з екскурсоводом на метро - 4,6 €). Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер'єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством .. . свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо - так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими Позо Дуже рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя пагорба фонтаном Нептуна.

Рекомендуємо екскурсію «Вечірні акорди міста» (16 €). Вечір підкреслює такі нотки міста, які вдень невловимі. Щоб краще відчути вечірню Відень, Ви прогуляєтеся через Народний парк, пройдете повз Парламенту, Ратуші і імператорського театру, потім підете в Шотландський монастир і на площу ам Хоф. Старовинні вулички заведуть до церкви Ордену миноритов, де Ви помилуєтеся «Таємною вечерею» Леонардо да Вінчі.

Нічний переїзд до Франції. Орієнтовний виїзд з Відня 20.30.

день
04
Париж

Прибуття в Париж (орієнтовно близько - 14:00).
Далі пересування в цей день по Парижу громадським транспортом.

Оглядова екскурсія по Монмартру. Монмартр ще пам'ятає ті часи, коли його схили покривали густі виноградники і вітряні млини, коли тут селилася лише убога богема - поети, музиканти, художники, які потім стали гордістю і славою Франції і влаштувалися в музеях.
Згодом Монмартр став центром нового мистецтва і творчості. І хоча зараз це вже історія, життя Монмартра продовжує вирувати. Як і раніше тут можна купити маленький шматочок Парижа, зображений на полотні, упакувати і відвести з собой.А від базиліки Сакре-Кер відкривається такий неповторний пейзаж, що здається, не можна і мріяти про кращий! Париж звідси - як на долоні ...

Поселення в готель. Вільний час.

Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику (13,5 € дорослі, 8 € діти до 12 років). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро ... Туріcтів супроводжувати керівник групи.

У вільний час Ви можете самостійно піднятися на Ейфелеву вежу. Відвідування Ейфелевої вежі - самостійне.

23:00 - Рекомендуємо відвідати кабаре "Мулен Руж" (вхідний квиток 112 €). Мулен Руж - Відомий на весь світ кабаре з феєричним танцювальним шоу і, звичайно, знаменитим традиційним французьким канканом. Французи кажуть: «Хто був в Парижі і не відвідав Мулен Руж, той не зможе до кінця зрозуміти, що ж таке Париж». Адже Мулен Руж - це теж частина історії Парижа, це більше, ніж мелодраматична історія, розказана в однойменному фільмі, це - символ. Символ надій, що збулися і нездійснених, розбитих сердець, творчості і пороку, краси і неподобства, що з'єдналися. Програма шоу включає номери з оголеними танцівницями - «topless», тому спочатку варто подумати перед тим, як пропонувати цю програму дітям.

Ночівля.

день
05
Париж

Сніданок. Виселення з готелю.
Пересування по місту в цей день на громадському транспорті.

Рекомендуємо відвідати Лувр (23 € + вхідний квиток 17 € тільки для дорослих від 18 років). Один з найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі збиралося все - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Самостійне близькості до Лувру. Екскурсія з гідом.

Рекомендуємо екскурсію «Серце Парижа - Нотр Дам та Латинський квартал» (20 €). На вузеньких, невеличких вуличках цього кварталу панує атмосфера романтичного минулого, яку створюють безліч пам'яток старовини - римські лазні і терми Клюні, величний Пантеон та палац Бурбонів, бульвар Сен-Мішель та Люксембурзький сад, колишній монастир Валь-де-Грас і церква Сен -Етьен -дю-Мон, а також велична Сорбонна. Одночасно тут кипить жвава, весела життя, не затихає ні вдень, ні вночі - затишні кафе і ресторани, звуки запальної музики лунають звідусіль, вуличні художники, які намалюють Ваш портрет у будь-який час доби та юрби галасливих студентів ...

АБО Рекомендуємо відвідування Діснейленду (20 € + вхідний квиток 69 €) .Не тільки діти, а й дорослі, відвідавши це дивне місце, ніколи не зможуть його забути. Тут починаються дивні пригоди і здійснюються чудеса. Тут кожен знаходить щось захоплююче для себе.
18:00 - виїзд з Діснейленду і нічний переїзд в Зальцбург (туристи, які залишились в Парижі, самостійно добираються до Діснейленду приміською електричкою, яка є продовженням лінії метро - простіше не буває).

Переїзд в Зальцбург.

день
06
Зальцбург

Приїзд в Зальцбург.

8:30 - оглядова екскурсія по місту. Це воістину одне з найкрасивіших міст Європи, яке відоме своєю багатовіковою історією. Зальцбург - це резиденція австрійських імператорів, яка захоплює і вражає своєю красою. Це місто-курорт невеликих розмірів. Вистачає декілька годин, щоб обійти його. Фортеця Хоензальцбург - символ міста, замок Хелльбрунн з великим затишним парком, монастир бенедиктинців, будинок-музей Моцарта - тут завжди звучить Його геніальна музика.

Вільний час. Рекомендуємо поїздку в мальовничий озерний край - долину Зальцкаммергут (40 € дорослі, 35 € діти до 16 років). З плинністю років багато в нашому житті змінюється, але ностальгія за дитячими мріями та фантазіями завжди залишається. Зальцкаммергут - це місце, де ці мрії стають реальністю. Небачена краса постає перед очима, і неможливо зрозуміти рай це або земля ... Кришталево чисті озера оточені величними гірськими вершинами і альпійськими луками, а древній край дбайливо зберігає пам'ятники старовини. Маршрут екскурсії проходить через Санкт - Гільген, зупинку в Санкт - Вольфганг, ви можете помилуватися знаменитою церквою, в якій Майкл Пахер створив знаменитий вівтар. У мальовничому Санкт Вольфганзі також знаходиться знаменитий готель «Weisses Rössl».

Повернення в Зальцбург.
Переїзд в транзитний готель на території Угорщини.
Поселення в готель та ночівля.

день
07
Львів

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Україну. Проходження кордону.
Прибуття до Львова (орієнтовно о 24:00).

Виїзд поїдом зі Львова (самостійно).

день
08
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття  на ст.ім.Т.Шевчека/Київ.

Варість туру на 1 особу в євро:

До початку туру залишилось Дорослі Діти до 16 років 
Більше 6 тижнів
195 185
Більше 5 тижнів 205 195
Більше 4 тижнів 210 200
Менше 4 тижнів 215 205

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

* на виїзди, відмічені зірочкою, сезонна доплата 15 €

Гарантований аванс - 30 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додаткові послуги:

Гарантія від невиїзду - 15 євро. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку.
Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 15 євро.
У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:
місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна

* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

У вартість туру входить:

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
-проживання в готелі ***, сніданки,

Туристи, які подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;

-супровід керівника групи по всьому маршруту;

-екскурсії згідно програми без додаткової плати.

У вартість туру не входить:

-залізничний проїзд до / зі Львова;

-вхідні білети;

-індивідуальне медичне страхування на період туру;

-факультативні програми;

-проїзд в громадському транспорті;

-доплата за одномісне розміщення.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи