Бліц Амстердам

< Назад
Інформація
від 165 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 7
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів - Вроцлав – Дрезден - Амстердам - Берлін- Львів - ст.ім.Т.Шевченка/Київ

29.07*, 19.08*, 16.09, 21.10, 28.10, 11.11, 9.12.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом з ст.ім.Т.Шевченка / Києва (самостійно).

день
02
Львів-Вроцлав

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

8:30 - виїзд зі Львова. Проходження кордону. Переїзд по території Польщі. Приїзд до Вроцлава, за умови своєчасного проходження границі.

Рекомендуємо: оглядова екскурсія по місту «Місто каналів і мостів - Вроцлав» (15 €). Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав ... і здається, що місто гойдається на її хвилях. Тумський острів - найстаріша частина міста, яка приводить у захват кожного, хто тут побував. на центральній площі, однієї з найбільших в Європі, височіє ратуша - перлина готичної силезской світської архітектури. Під час екскурсії в Вроцлав почуттю ється відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.

Поселення в транзитний готель на території Польщі і нічліг.

день
03
Дрезден

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Дрезден.

Знайомство з містом починається з оглядової екскурсії «Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля - «Балкон Європи».

Вільний час. Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонської кухнею.
А після цього рекомендуємо відвідати в супроводі екскурсовода картинну галерею «Alte Meister» - «Старі майстри» (15 € + вхідний квиток 9 € тільки для дорослих від 16 років). Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса ... Окрім Старих, є ще «Нові майстри» - колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), зброї та обладунків (Збройна палата), кунсткамера і музей коштовностей - і це ще далеко не все!

Рекомендуємо: Скарбниця «Зелені склепіння» (15 € + вхідний квиток 9 € тільки для дорослих від 16 років). Зелені Склепіння - найбільша колекція коштовностей в Європі. Це місце, яке в Дрездені не можна пропустити! Крім величезної колекції коштовностей, тут є й справжні ювелірні шедеври: унікальний Зелений дрезденський діамат (41 карат); вишнева кісточка, на якій вирізано 185 портретів; чаша Івана Грозного та безліч інших вражаючих експонатів.

Нічний переїзд в Амстердам.

день
04
Амстердам

Прибуття в Амстердам, екскурсія по місту. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ні те ні інше назва не передає всю його красу і чудову привабливість. Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий амстердамський залізничний вокзал, побудований на дев'яти тисячах паль, музей мореплавання і пришвартований у нього вітрильник Ост-Індійської компанії «Амстердам», знаменитий плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура і чудова пишність водних каналів Амстердама.

Вільний час. Рекомендуємо: прогулянка на кораблику (квиток 15 €). Прогулянка на кораблику по Амстердаму - відмінний спосіб за короткий час побачити безліч колоритних пам'яток. Під час прогулянки вашому погляду відкриються танцюючі будинки на набережній Амстелу, ви побачите найвужчий будинок (його ширина 145 сантиметрів), поява такого будинку було пов'язано з введенням дуже високого податку на величину фасаду. Насправді, цей будинок не єдиний «найвужчий будинок» в Амстердамі, по місту таких можна знайти з десяток. Також кораблик буде пропливати повз котячого притулку біля квіткового ринку, безліч котиків різної масті відмінно доповнюють образ Амстердама, який залишається в пам'яті, як дуже затишне місто.

Рекомендуємо: екскурсія «Квартал червоних ліхтарів» (18 €). Романтика необмеженої свободи та вічного свята споконвіку приваблює сюди любителів «екзотики». Підсвічені червоні віконця з представницями «найдавнішої професії», безліч сувенірних крамничок, всілякі шоу, ексклюзивні бари та коффешопи на тлі старовинних голландських будинків і вузьких каналів створюють незабутню атмосферу ...

Переїзд в транзитний готель на території Німеччини.
Поселення і ночівля в готелі.

день
05
Берлін

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін (орієнтовний час приїзду - 13.00). Пересування по Берліну громадським транспортом. Вільний час.

Рекомендуємо: екскурсія «Знайомство з Берліном» (15 €). Під час оглядової екскурсії Берлін постане перед Вами в своїх найвеличніших образах. Грандіозний будинок Рейхстагу, вражаючі Бранденбурзькі ворота, відомий берлінський бульвар «під липами» Унтер-ден-Лінден, одна з найкрасивіших площ у Німеччині Жандарменмаркт, Музейний острів на річці Шпрее, який розміщує безліч музеїв з розкішними експозиціями ... і багато інших унікальних місць, на які багата столиця Німеччини.

Вільний час. Пропонуємо на вибір:
Рекомендуємо екскурсію з гідом в музей Пергамон - сховище духу Стародавнього світу (15 € + вхідний квиток 19 € тільки для дорослих від 18 років). Особливе місце на острові Музеїв в Берліні займає музей Пергамон, в якому розміщені виставки історії Стародавнього світу. За його просторим залам можна ходити цілий день, захоплюючись цінними колекціями зразків мистецтва людей, що жили за тисячі років до нас. Цим музеєм займалися, поповнюючи експонатами, такі вельможі, як Фрідріх II і Фрідріх Вільгельм II. Окремий зал відведений експозиції, яка відтворює мармуровий вівтар з міста Пергама присвячений Зевсу, на якому відтворено сцени з міфу про гигантомахии. Цей вівтар є однією з найцінніших пам'яток елліністичної архітектури. Особливу увагу приділено також залу візантійської культури, де представлені предмети декоративно-прикладного мистецтва.

Рекомендуємо: «Вечір в німецькій пивний» (15 € + вхідний квиток 14 €). Як найкраще провести час в Німеччині? Звичайно, з пивом! У німців справжній культ пива - це головний напій на всіх святах. Велика кількість традицій у виготовленні і споживанні пива, купа легенд про нього, нескінченний список пивоварень - це про Німеччину. Отже, запрошуємо до берлінської корчму спробувати кілька видів знаменитого напою з найсмачнішою свинячий рулькой!

Рекомендуємо: екскурсія «Вечірній Берлін» (18 €). Прогресивний і волелюбний Берлін ввечері розкривається на повну. Крім насолоди від атмосфери вечірньої столиці, Ви, звичайно, отримаєте задоволення від побачених пам'яток: маршрут екскурсії проведе від символу міста, знаменитої історичної Берлінської стіни, через Потсдамскую площа з її ультрасучасним комплексом SONY-центр, і до богемному Бульвару Зірок і театру, в якому відбувається відкриття та нагородження всесвітньо відомого кінофестивалю «Берлінале».

Нічний переїзд на Україну (орієнтовний час виїзду з Берліна 22:00.

день
06
Львів

Проходження кордону.
Прибуття до Львова (орієнтовно о 17:00).

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
07
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

 

Вартість туру на 1 особу в євро:

До початку туру залишилось Дорослі Діти до 16 років 
Більше 6 тижнів
165 155
Більше 5 тижнів 175 165
Більше 4 тижнів 180 170
Менше 4 тижнів 185 175

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

* на виїзди, відмічені зірочкою, сезонна доплата 15 €

Гарантований аванс - 30 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додаткові послуги:Гарантія від невиїзду - 15 євро. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку.

Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 15 євро.
У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:
місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

У вартість туру входить:

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
-проживання в готелі ***, сніданки,

Туристи, які подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;

-супровід керівника групи по всьому маршруту;

-екскурсії згідно програми без додаткової плати.

У вартість туру не входить:

-залізничний проїзд до / зі Львова;

-вхідні білети;

-індивідуальне медичне страхування на період туру;

-факультативні програми;

-проїзд в громадському транспорті;

-доплата за одномісне розміщення.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи