Моя Італія: Венеція, Рим, Неаполь, Флоренція!

< Назад
Інформація
від 170 євро
Виїзд: 20.06., 16.07, 16.08.
Кількість днів: 8
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.Шевченка/Київ-Львів-Ужгород-Будапешт-Венеція-Рим-Ватикан-Неаполь-Флоренція-Піза-Ужгород-Львів-ст.Шевченка/Київ

На Вас чекають:

Вишукана Венеція!

Вічне місто — Рим!

Найменша держава світу — Ватикан!

Античні міста: Неаполь, Флоренція, Піза!

Група 10 + 1 супроводжуючий

ДОБИРАЄМО ГРУПУ НА ВИЇЗД — 16.07.20.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.Шевченка/або Києва (самостійно, зал.квитки за дод.плату)

день
02
Львів-Ужгород-Будапешт

Прибуття у Львів. Збір групи на вокзалі.

08:30 виїзд на україно-угорський кордон. Нічний переїзд в Венецію.

По дорозі, факультативно пропонуємо в Будапешті, прогулянку на кораблику по Дунаю (20€). З келихом іскристого шампанського в руці, забувши про щоденні клопоти і метушню, ти вдосталь насолоджуватимешся найкрасивішою панорамою Будапешта. Тут немає нічого зайвого: кожна будівля, кожен міст, кожна вуличка гармонійно вписані творцями в цій галереї на картинах, що змінюють одна одну. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, загадати бажання, пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт. Незабутні емоції, свято для тіла і душі та фантастичні фото на згадку про "перлину Дунаю" і "Париж Східної Європи" гарантовані!

день
03
Венеція

Вітаємо Вас в Італії!!!

В'їзд на кораблику (трансфер) у Венецію (23€/ос; діти до 12р. - 20€).  Запрошуємо на оглядову екскурсію у Венеції (входить у вартість туру), адже тут хоча б один раз у житті повинен побувати кожен. Важко описати словами місто-пам'ятник людської волі до життя і боротьби з силами природи, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, місто, де неможливо знайти жодного автомобіля, яке живе своїм життям та з радістю ділиться своїми таємницями із захопленими гостями. Канали замість вулиць у старому місті, старовинні палаццо біля Гранд-каналу, які оповиті дивовижною історією, гондоли та гондольєри, чий неймовірний спів італійських пісень відлунням огортає місто — все це зовсім не міф, а здійсненна мрія, що вже чекає на тебе! До того ж, через 50 років місто ймовірно повністю поглине водна стихія, тож допоки Венеція, її неймовірний палац Дожів, білосніжна площа Сан Марко не стали другою Атлантидою, вартує встигнути побачити красу людських творінь!

Факультативно у Венеції пропонуємо:

- Прогулянка Гранд-каналом (20€), який ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосереджене все життя у Венеції, її головною артерією і основним проспектом. Береги "найкрасивішої вулиці світу" прикрашають кольорові палаццо, старовинні будівлі та собори, фасади яких звернені саме на головну вулицю Венеції і утворюють унікальної краси природний та архітектурний ансамбль. Не дивно, що саме у Венеції народилися знаменитий коханець Джакомо Казанова, мандрівник Марко Поло і композитор Антоніо Вівальді. Кожен власник будиночка, що стояв на березі каналу, свого часу намагався зробити свій палац найгарнішим та найяскравішим, змагаючись зі своїми сусідами, тож тепер, пропливаючи повз них, ти зможеш оцінити, кому ж дісталася архітектурна першість Венеції. Обери найкращий!

- Прогулянка на гондолі (25€) – це пригода, яка запам'ятається на все життя, відчуття, які не сплутаєш із жодними іншими, атмосфера відчайдушної романтики у барвистих вузеньких венеційських каналах, чарівні гондольєри з унікальним вокальним стилем бельканто та незрівнянні італійські мелодії... Все навколо здається в цей момент фільмом, витвором мистецтва, а відблиски розкішних будівель у спокійній венеційській лагуні наповнять тебе азартом тих сміливців, які кинули виклик стихіям природи і створили місто-казку на воді. Кажуть, що безкінечно можна дивитися на три речі: як горить вогонь, як тече вода і як плавають гондоли по каналах у Венеції, а ще краще таки поплавати!

-Трансфер на острови Мурано і Бурано (23€). Запрошуємо відвідати батьківщину всесвітньо відомого венеційського склаострів Мурано, на який ще в ХІІІ столітті переселили склодувів задля безпеки Венеції та збереження унікальних технік виготовлення чудових виробів зі скла. Ти відвідаєш майстерню і на власні очі побачиш народження в печі вази, фігурки, елементів люстри чи жіночої прикраси, а після цього майстер-класу зможеш придбати оригінальні вироби саме з острова Мурано, адже сьогодні муранське скло - елітний подарунок у всьому світі. На острів Бурано їдуть заради фантастичного мережива, яке сотнями років тут виготовляють жінки, поки їхні чоловіки рибалять в морі. На чотирьох острівцях, з'єднаних численними мостами, зберігся дух середньовіччя: низькі будиночки всіх кольорів веселки, які служили маяком у тумані для кожного рибалки, човники, пришвартовані уздовж водних каналів, вузькі вулички, що утворюють доглянуті веселі дворики, кафе з найсмачнішими стравами з риби...  Сьогодні острів Бурано - найпопулярніша локація для твоїх найкращих інстаграмних фото з Венеції!!!

Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

день
04
Рим-Ватикан

Сніданок. Виселення з готелю.

Прибуття у Рим!!! В'їзд у місто Рим відбувається на громадському транспорті за власні кошти.

Сьогодні тебе чекає унікальна нагода відвідати Вічне місто — Рим (оглядова екскурсія у вартості туру). Місто, яке зберігає всю історію людства! Місто, творене століттями, пропонує стільки неповторних місць для оглядин, що їх неможливо обійти і за тиждень. Найбільший римський амфітеатр — Колізей, Форум з вівтарями Сатурна і Вулкана, античний храм, а сьогодні мавзолей, — Пантеон, палац Полі зі своїм неперевершеним фасадом — фонтаном Треві, де красується могутній Нептун, знаменита римська “Друкарська машинка” — монумент Вітторіано, велична площа із серцем Ватикану — вражаючий собор Святого Петра... і це ще не все! Рим пишається приголомшливою концентрацією історичних пам’яток, які так вдало вписуються в шалений ритм життя столиці. Тут зустрілися разом минуле, сучасне та майбутнє, і ніде ці троє не виглядали б органічніше, ніж у Римі. На тебе очікує незабутня подорож у часових просторах!

Факультативно пропонуємо:

-Екскурсія до Трастевере (18€) на італійську сієсту в Римі – Вічному місті, де кожен район має свою неповторність атмосфери та вишуканість архітектури. Трастевере - це унікальна дільниця вузьких середньовічних вуличок на західному березі Тибру, це колорит давніх жителів етрусків у музеї Риму і найстаріша церква італійської столиці, в якій меса вперше проводилась відкрито, - базиліка Санта-Марія-ін-Трастевере. Незважаючи на багату історію, Трастевере зберіг свою чарівність, і саме завдяки цьому кварталу ти побачиш інший Рим - квітучий, романтичний, де з першими променями прокидається життя, відчиняються вуличні кафе, траторії зі смугастими парасольками, насиченим ароматом свіжоспеченої піци і холодного просикко... Трастевере - незрівнянний зелений оазис із квітучими панорамами, на його просторах можна насолодитись чистотою повітря і ароматом середземноморських кипарисів!

-Запрошуємо відвідати місто-державу -  Ватикан (45€, двогодинна оглядова екскурсія з входом на територію анклаву, та в Собор Святого Петра) , протяжність державного кордону якої лише 3,2 км, а демографічна ситуація стає пунктами у Книзі рекордів Гіннеса, бо народження у Ватикані викликає більше здивування, ніж смерть! Таємниці, символи, загадки тут на кожному кроці, адже сама назва держави має дещо язичницький відтінок, оскільки ager vaticanus перекладається як «місце ворожінь». Окрім безцінних пам’яток культури, тут можна побачити самого Папу Римського і отримати від нього благословення. Погодься, така можливість випадає вкрай рідко, а то й раз у житті, та й не кожному. Тож не упусти такий шанс! Собор Святого Петра, Сикстинська капела, безліч музейних колекцій творів античного мистецтва, шедеврів італійського живопису і скульптури, розбиті на пологому пагорбі чудові сади — все це тут, у такій крихітній та надзвичайно особливій державі!

Поселення у готель на території Італії. Ночівля.

день
05
Неаполь

Сніданок. Виселення з готелю. ВІЛЬНИЙ ДЕНЬ.

Факультативно пропонуємо:

-Рекомендуємо відвідати Неаполь (35 євро, трансфер у Неаполь та двогодинна оглядова екскурсія містом) - кавову столицю Італії, місто грецьких легенд і римської історії, дев'яти водних воріт, кумедних дорожних знаків, місто Енріко Карузо і фанатів Дієго Марадонни. Неаполь увібрав різні мови, культури та традиції, створивши унікальний "неаполітанський стиль", надзвичайно живий і яскравий, багатий як на архітектурно-історичні пам'ятки, так і на пейзажі, що милують око. Національний музей, собор Сан-Дженнаро, Галерея Умберто, фортеця Сант-Ельмо – ці памятки містять відповіді на питання про багату історію величного міста. Поєднання античної культури з сьогоденням створили неповторний колорит, який зачарує та не залишить байдужим жодного гостя, адже правий Гете: "Хто бачив Неаполь, той ніколи не сумуватиме".

Доповнить мозаїку твоїх вражень місто-загадка Помпеї (18€ + квиток 15€), яке 79 року н.е. безжально знищили землетруси і лава ожилого вулкана Везувію. Упродовж багатьох століть Помпеї були лише частиною переказів чи легенд і лише з XVIII століття знову впустили гостей. Збагнути значущість священної землі, похованої під товщею лави, випаде нагода у величезному місті-музеї просто неба, яке 1997 року було включене ЮНЕСКО до переліку культурної спадщини людства. Численні зруйновані будинки, колони, фрески, мозаїки та вражаючі історії Форуму, Капітолію, Великого театру відкриють тобі ще одну, досі незнану сторінку колоритної Італії!

Збір групи. Поселення у готель на території Італії. Ночівля.

день
06
Флоренція-Піза

Сніданок. Переїзд у Флоренцію. В'їзд у місто відбувається на горомадському транспорті за власні кошти.

Якщо ти не побував у Флоренції (оглядова екскурсія у вартості туру) - ти не бачив Італії. Флоренція – аристократична столиця Італії, лише тут ти зможеш побачити стільки геніальних шедеврів епохи Відродження, адже це місто називають «колискою Відродження»! Флоренція — це місто захоплень, вражень, емоцій. Це батьківщина безлічі всесвітньо відомих геніїв, таких як Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Донателло, Данте та Галілей. Площа Сеньйорії, площа Святого Йоанна з Баптистерієм, Кафедральний Собор, Синагога, численні музеї впивають на гостей, немов магічне зілля, яке миттєво змусить тебе закохатися у це місто.

Факультативно пропонуємо:

-Пішохідна екскурсія "Флоренція на долоні"(15€). Вишуканий стиль, музей величності архітектури у всіх її проявах - так, це Флоренція! Легкою ходою ти пройдеш біля стін галереї Уффіці, послухаєш захопливу історію її власників - династії Медичі, попрямуєш до золотої середини найстарішого моста Флоренції й усієї Італії – Понте Веккіо, який поєднує розкішні береги річки Арно. Адже це не просто міст, а витвір мистецтва, що складається з будиночків золотарів, які століттями виготовляли вишукані прикраси для флорентійців. Вуличка, сповнена життям, насичена ювелірними виробами й сувенірами, не залишить байдужим жодного туриста. Пройшовши квітучий різнобарвний розарій, наситившись ніжним ароматом жасмину та цитрусу, гуляючи алеями вічнозелених пряних лаврових дерев, ти вийдеш на дорогу до серця Флоренції - площі Давида Мікеланджело. Тут перехоплює дух від краси, живої картини, неперевершеної квітучої архітектурної панорами на собор Санта-Марія-дель-Фйоре, кампанілу Джотто, долину Арно та всю Флоренцію, що наче постане на твоїй долоні!

-Піза (30€, двогодинна оглядова екскурсія містом) - “Вежа, що падає” - одна з унікальних архітектурних пам’яток світу розташована саме тут. Трансфер до міста на громадському транспорті.  Багато туристів вважає, що, крім вежі, в Пізі більше немає на що подивитися, і вони помиляються! Адже колись це місто було столицею величної Пізанської республіки. Кафедральний собор Санта Марія, баптистерій Святого Івана, Кампо-Санта, П'яцца дель Дуомо, яку також називають Площею Чудес, Пізі вдалось зберегти свою унікальну архітектуру та атмосферу, адже це місто, в якому жителі знають, як отримувати задоволення від життя. Білосніжні будівлі посеред зелених газонів, живописні вулиці, старовинні собори, життєрадісні дворики, будинки з черепичними дахами — саме так зустрічає Піза.

- Галерея Уффіці (38€ вх.квиток. оплата здійснюється разом з туром). Галерея Уффіці - це найбільший художній музей у Флоренції, що розташований у будівлі палацу Уффіці на березі річки Арно. Це місце, де зосереджена вся краса світу мистецтва. Зокрема, одною з численних перлин галереї є «Весна» та «Народження Венери» Ботічеллі. Рафаель, Леонардо да Вінчі, Джотто, Мікеланджело та багато інших всесвітньо відомих художників створили шедевральні твори, які Ти зможеш побачити, відчути та оцінити саме тут!

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

день
07
Львів

Приїзд у Львів орієнтовно в 23:00. Виїзд поїздом із Львова (самостійно, квитки за дод.плату).

день
08
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу : від 170

+обов'язкова екскурсія в Неаполь - 35 € (оплата при бронюванні туру)

 + обов'язковий гарантований аванс на факультативні програми , який буде використаний на оплату будь-якої екскурсії - 33 € (оплата при бронюванні туру)

+ обов'язкова аренда навушників - 8 € (оплата при бронюванні туру)

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати          

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

 У вартість туру входить:

 • проїзд автобусом єврокласу;
 • проживання у готелях **-***,сніданки; туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • три оглядові екскурсії по програмі без додаткової плати:Венеція, Рим, Флоренція;
 • групова страховка.

У вартість туру не входить:

 • залізничний проїзд до/із Львова. Зал.квитки можете купувати самостійно.
 • додаткові трансфери;
 • рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
 • Неаполь - 35 євро, трансфер у Неаполь та двогодинна оглядова екскурсія містом (попередня оплата обов’язкова)
 • оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції, Римі, Флоренції та Неаполі- 8€ (попередня оплата обов'язкова)
 • депозит на факультативні екскурсії - 33€ (тариф стандарт, попередня оплата обов’язкова ). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються.
 • курортний збір в готелях в від 1 до 3€ (оплата на місці)
 • в'їзд на кораблику (трансфер) у Венецію -23€/ос; діти до 12р. - 20€
 • проїзд в громадському транспорті (від 2,5€);
 • одномісне розміщення передбачена доплата - 90€
 • пошук загублених речей (доставку оплачує замовник) - 10€
 • місце в автобусі (з 5-го по 12-те) - 9€
 • особисті витрати

 Документи для поїздки (оригінали):

-Дійсний біометричний закордонний паспорт,

-Для дітей до 16 років + Дозвіл на виїзд дитини за кордон+ Свідоцтво про народження

Додатково оплачуються факультативні програми та екскурсії на вибір: 

- Прогулянку на кораблику по Дунаю -20€

- Прогулянка Гранд-каналом у Венеції- 20€

- Прогулянка на гондолі у Венеції -25€

- Трансфер на острови Мурано і Бурано -23€

- Екскурсія до Трастевере -18€

- Ватикан - 45€, двогодинна оглядова екскурсія з входом на територію анклаву, та в Собор Святого Петра

-Помпеї - 18€ + квиток 15€

- Пішохідна екскурсія "Флоренція на долоні"-15€

- Піза - 30€, двогодинна оглядова екскурсія містом

- Галерея Уффіці -38€ вх.квиток (Важливо: оплата здійснюється разом з туром)

ВАЖЛИВО! При бронюванні групи дітей віком до 18 років в готелях оплачується депозит з особи в розмір 20/25 євро/ніч. Після виселененя з готелю депозит буде повернутий при умові дотримання всіх правил перебування в готелі.

Фірма не несе відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.

Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 20 осіб. 

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

У програмах туру вказано орієнтовний час.

Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.