Подорож в країну Мамонтландію!

< Назад
Інформація
від 185 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Межирич-Черкаси

Запрошуємо до пізнавально-ігрової подорожі на «Машині часу»!

Вас чекають вікторини і майстер-класи!

Та справжній мисливський обід!

Група 20+3, 25+4, 34+6, 42+7, 66+9

Замовити

Ви чули? Відбувся прорив у науці— нарешті винайдено Машину Часу. Команда науковців і конструкторів багато років працювала над цим і ось — евріка!!! Машину  Часу запустили в дію у селі  Межиріч Канівського району Черкаської області. Щоправда, вона, поки що, здатна «переносити» людей лише в далеке минуле. В часи, коли на землі господарювали мамонти. Пристрій успішно пройшов випробування — перша подорож у Мамонтландію вже відбулася.

Попереджаємо: Машина Часу починає діяти просто на межі села. Тож, якщо ви вирішили помандрувати у часі, будьте  до цього готові. Провідник— старий Друїд— буде супроводжувати вас у цій подорожі.

Перша зупинка стоянка мисливців на мамонтів.  Тут дуже моторошно: скрізь лежать величезні кістки цих давніх  тварин, посередині чорніє обпалене кремезне дерево, а в повітрі чутно запах диму. Доісторичних людей  немає, але з усього видно, що вони щойно пішли, ховаючись від холоду та голоду. Втім, це добре, адже  мандрівники у минуле зможуть спокійно все роздивитися і навіть доторкнутися. Ось тільки брати з собою нічого не можна, бо тоді ніколи не повернешся у сучасність.

Наші давні пращури все робили своїми руками: і одяг, і побутові речі, і прикраси, і іграшки— магазинів не було! Тож і пасажирам Машини Часу доведеться всьому навчитися, щоб вижити у тому суворому світі. Допомагатимуть їм справжні майстри, які вже не раз побували у Мамонтландії й перейняли вміння первісних людей.

Мандрівникам покажуть, як виготовляти посуд та інші вироби з глини,як власноруч спекти смаколики у вигляді мамонта.Місцева майстриня навчить робити справжні доісторичні  прикраси. Мандрівники опанують прийоми полювання, які використовували первісні люди. Машина Часу зупиняється у безлюдному полі і, щоб вижити, треба буде збудувати  тимчасове житло курінь, а також довести свою сміливість, спритність і силу під час  змагань на витривалість. До тих, хто зможе здолати всі перешкоди та пройти випробування, вийде справжній господар Мамонтландії-мамонт. Та полювати на нього не треба. Після льодовикового періоду він залишився зовсім один, йому самотньо і хочеться з кимось потоваришувати.

Якщо ви достатньо сміливі і зважитеся на подорож у минуле, то це буде найкраща пригода у вашому  житті. Повернувшись у наш час, ви ще довго згадуватимете свого великого друга мамонта,  а свою  кімнату зможете прикрасити неповторними фотографіями і картинами, які привезете із Мамонтландії.

Переїзд в Черкаси. По дорозі зупинка в с.Мошни (за бажанням). Огляд з відвідуванням Спасо-Преображенської церкви (1830-1840 рр.), Побудованої за проектом архітектора Торрічеллі в стилі неоготики, незвичному для релігійних споруд. Стильовим рішенням вона нагадує Воронцовський палац в Криму.

Вартість туру в грн:

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 42 + 7  66+9
За групу 5800 6750 8225 9240 12210
За 1 особу 290 270 235 220 185

При замовлені туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-с.Межирич, Канівський район-Черкаси,

- групова страховка,

- для шкільних груп 10+1 супроводжуючий,

- оформлення необхідних документів.

Додатково оплачується:

-Ігрово-розважальна програма з майстер класами (гончарство, боді-арт, виготовлення прикрас, випікання печива) + обід (мисливська каша, салат, компот, хліб, смаколики (виготовлені власноруч) група до 20 осіб – 250 грн/особа, група від 21 осіб - 200 грн/особа. Програма розрахована на 3-4 год.

- особисті витрати,

- додаткові трансфери.