Вікенд з родзинкою… Замок Корвінів + Турда!

< Назад
Інформація
від 88 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 5
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ-Львів – Бейле Фелікс – Орадя – Хунедоара – Альба-Юлія – Клуж-Напока – Турда – Бая-Маре – Мукачево – Львів-ст.ім.Т.Шевченка/Київ

19.07, 3.08, 13.08, 28.08, 18.09, 2.10, 12.10, 28.10, 7.11, 11.11, 6.12.

 У вартості туру екскурсія по Альба-Юлії!!!

Можливість відвідати: термальний комплекс Appolo Resort and Spa в містечку Бейле Фелікс, містечко Орадя, Замок Корвінів, соляну шахту в місті Турда, культурну столицю Трансільванії – місто Клуж-Напока!!!

Без нічних переїздів!

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/Києва (самостійно).

день
02
Львів - Орадя - Беєле Фелікс

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

Для туристів, які прибувають на Львівський залізниці вокзал - трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур здійснюється з Терміналу «А».

Переїзд в Орадя. Поселення в готелі.

У вільний час всім бажаючим рекомендуємо відвідати:
Відвідування комплексу з природного термальною водою Appolo Resort and Spa в містечку Бейлі Фелікс (10 € трансфер + вх. квиток). Курорт Бейле Фелікс - розташований поблизу Західних Румунських гір на пагорбах, покритих лісами, які створюють ідеальну атмосферу для любителів СПА відпочинку в будь-який час року.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

день
03
Алба-Юлія - Дева - Клуж-Напока - Хунедоара

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в місто Діва. Вільний час.

Усіх бажаючих запрошуємо відвідати замок Корвін (21 € / 16 € + вх. Квиток). У невеликому містечку Хунедоара, велічіствено височить неймовірної краси замок, з химерними вежами, розвідними мостами, справжня мрія романтика - замок Корвін. Замок прекрасно підійде в якості ілюстрації до книжкових главам про ренесанс, бароко, готиці і неоготики. Повернення в Діву. Переїзд в Альбу-Юлію.

Нас чекає екскурсія по одному з найдавніших міст Трансільванії - Алба-Юлія, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Візитною карткою міста є однойменна фортеця Алба-Юлія. Під час екскурсії по фортеці ми пройдемо так званий маршрут 3 фортець: римської, середньовічної фортеці 16 століття і форту Алба Кароліна який був побудований під час Габсбурзької Імперії. Переїзд в Клуж-Напока. Поселення в готель.

Вечірня екскурсія по культурній столиці Трансільванії - місту Клуж-Напока (18 € / 10 €). Подвійна назва міста відображає його багату історію, підтверджує вік і відбитки декількох послідовних культур і цивілізацій. "Напока" називався стояв тут у давні часи датський, а потім римське місто, вперше згаданий в 108 році н.е. В XI столітті угорцями місто було назване Коложварі, звідки поступово виникла спрощена і руминізірованая форма Клуж.

Повернення в готель. Ночівля в готелі.

день
04
Турда

Сніданок. Виселення з готелю.

У вільний час Усіх бажаючих запрошуємо відвідати:
Соляну шахту Турда (10 € трансфер + вх. квиток). Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, які перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церква Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселі та підземних озером по якому можна кататися на човні.

Повернення в Клуж. Переїзд в Україну. 23:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 23:50 орієнтовний час трансферу на залізничному вокзал.

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
05
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу: від 88 €

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість туру входить: 

• проїзд автобусом туркласу

• проживання в готелі з сніданком

• екскурсії по програмі

• супровід керівника групи

• групова страховка. У випадку, якщо віе туриста складає більше 60 років або не досягає 6 років,  необхідно уточнити розмір доплати страхового платежу

Додатково  оплачується:

* залізничний проїзд до/із Львова

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.

• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).

• рекомендовані програми і вхідні квитки

-доплата за одномісне розміщення.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.