Казковий Львів та Карпатський трамвайчик!

< Назад
Інформація
від 1570 грн
Виїзд: 31.01, 14.02, 28.02, 6.03.
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка-Львів-Вигода-Гошів-Львів- ст.ім.Т.Шевченка

Якщо Вас манять мальовничі гори, гірські річки та потоки, то ласкаво запрошуємо Вас із вітерцем в подорож!

Група 10 + 1 супроводжуючий

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Черкас поїзд № 095 в 19:26 (згідно графіка), із ст.Шевченка поїзд № 41 о 19:48. (щодня),поїзд № 109 о 19:36 (по парних числах), поїзд № 134 в 23:21 (28.12.19). (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

день
02
Львів

Прибуття у Львів поїзд № 095 в 10:36, поїзд № 41 о 08:24., поїзд № 109 о 08:34., поїзд № 134 в 10:49.

Зустріч групи на залізничному вокзалі. Переїзд міським транспортом (квиток за дод.плату). Поселення згідно правил (речі залишаються в контрольному номері або камері схову).

Пішохідна екскурсія "Прогулянка святковими вуличками Львова"(3 год). Маршрут включає  в себе найбільш відомі об'єкти історичної частини міста, яка з 1998р включена до світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Серце міста Лева - музей під відкритим небом, площа Ринок, де кожен будинок дихає старовиною. Величний Домініканський костел. Ансамбль Успенської церкви - архітектурним шедевром епохи Ренесанс. Найстаріший в Європі вірменської церкви 14 століття. Латинський кафедральний костел - єдина готична пам'ятка Львова, де можна почути орган. Каплицю Боїмів - усипальницю багатого сімейства. Так само ми побачимо єдиний в Україні Італійський дворик, провісник бароко в нашому місті - костел ченців єзуїтів, аптека «Під чорним орлом», оборонні споруди міста - Міський та Королівський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін. Вхідні квитки в музеї оплачуються додатково.

Обід.  ВІЛЬНИЙ ЧАС.   

Бажаючі можуть відвідати льодову ковзанку біля  Ратуші ( відкрита з 18.12.19-20.03.20, вхідні квитки за дод.плату).

А також загляніть в "Криївку", "Дім легенд", підземелля Львівської копальні кави, «Львівської майстерской шоколаду», однієї з кав'ярень міста: «Світ кави», «Золотий дукат»... (всі туристичні об'єкти знаходяться поруч один від одного)

Факультативно відвідування Оперного  театру (при наявності спектаклю) сайт: https://opera.lviv.ua/afisha/.

Нічліг.

день
03
Львів-Карпати

Час на сніданок (самостійно). Звільнення номерів. Збір групи на вокзалі.

08:00. - виїзд зі Львова в Карпати (в складі збірної групи). Переїзд в с.Вигоду.

Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою. Подорож карпатським трамваєм (вх.квиток за дод.плату)

Обід в кафе швидкого харчування (самостійно, за дод.плату)

Інтерактивна екскурсія Центром спадщини Вигодської вузькоколійки (вх.квиток за дод.плату). Один з найсучасніших і найцікавіших інтерактивних музеїв України, де до всього можна торкатися, смикати і пробувати. Під час екскурсії можна навчитися визначати вік дерев, побувати в дуплі дерева, погладити вовка, кабана і лисицю та залізти у кабіну машиніста карпатського трамваю.

Гошів - відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться у церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Огляд монастиря.

Повернення у Львів (орієнтовно в 20:30).

день
04
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Львова поїзд № 70 в 01:15. (самостійно, зал.квитки за дод.плату). Прибуття на ст.Шевченка в 14:00.

Вартість туру на 1 особу: від 1570 грн

При замовленні туру просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів

*Важливо! Супроводжуючий групи також оплачує всі вхідні квитки!

У вартість входить:

- зустріч групи  на залізничному вокзалі;
- проживання 1 ніч в хостелі 6-8-10-12-ти місні кімнати із зручностями на поверсі (двоярусні ліжка, рушники брати із собою). Деякі хостели обладнані кухнею з необхідним посудом .
- харчування: 1 обід;
- екскурсії по програмі: піша екскурсія по Львову (3 год), одноденна автобусна екскурсія в Карпати (проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах);  - групова страховка. 

У вартість не входить:                                                                                       

Залізничний проїзд ст.Шевченка- Львів-ст.Шевченка (плацкарт - від 450 грн, в залежності від поїзда, прохання уточнювати). Зал.квитки можете купувати самостійно

-додаткові трансфери;
- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях та туроб’єктах;
- проїзд в міському транспорті;
- факультативні програми;
- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо).

Додатково оплачуються вхідні квитки  (орієнтовно):
- аптека-музей "Під чорним орлом" - діти 15 грн/дор 30 грн.

- італійський дворик - діти 5грн/дор 10 грн

- музей зброї «Арсенал» (вихідний середа) -діти 30 грн/дор 50грн

- оглядовий майданчик на Ратуші - діти 20 грн/дор 40грн

- Карпатський трамвай -  дорослі 200 грн/діти (від 6 до 14 років) – 75 грн

- центр спадщини Вигодської вузькоколійки: дорослі 60 грн/школярі – 35 грн.