Казковий Львів та засніжені Карпати!

< Назад
Інформація
від 1570 грн
Виїзд: 24.01, 7.02, 21.02, 6.03.
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка-Львів-Тустань-Волосянка-Львів ст.ім.Т.Шевченка

На Вас чекають засніжені вершини Бескидів, гірські фортеці, ріки та незаймана природа!

Група 10+1 супроводжуючий

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Черкас поїзд № 095 в 19:26 (згідно графіка), із ст.Шевченка поїзд № 41 о 19:48. (щодня),поїзд № 109 о 19:36 (по парних числах), поїзд № 134 в 23:21 (28.12.19). (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

день
02
Львів

Прибуття у Львів поїзд № 095 в 10:36, поїзд № 41 о 08:24., поїзд № 109 о 08:34., поїзд № 134 в 10:49.

Зустріч групи на залізничному вокзалі. Переїзд міським транспортом (квиток за дод.плату). Поселення згідно правил (речі залишаються в контрольному номері або камері схову).

Пішохідна екскурсія "Прогулянка святковими вуличками Львова"(3 год). Маршрут включає  в себе найбільш відомі об'єкти історичної частини міста, яка з 1998р включена до світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Серце міста Лева - музей під відкритим небом, площа Ринок, де кожен будинок дихає старовиною. Величний Домініканський костел. Ансамбль Успенської церкви - архітектурним шедевром епохи Ренесанс. Найстаріший в Європі вірменської церкви 14 століття. Латинський кафедральний костел - єдина готична пам'ятка Львова, де можна почути орган. Каплицю Боїмів - усипальницю багатого сімейства. Так само ми побачимо єдиний в Україні Італійський дворик, провісник бароко в нашому місті - костел ченців єзуїтів, аптека «Під чорним орлом», оборонні споруди міста - Міський та Королівський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін. Вхідні квитки в музеї оплачуються додатково.

Обід.

ВІЛЬНИЙ ЧАС.   

Бажаючі можуть відвідати льодову ковзанку біля  Ратуші ( відкрита з 18.12.19-20.03.20, вхідні квитки за дод.плату).

А також загляніть в "Криївку", "Дім легенд", підземелля Львівської копальні кави, «Львівської майстерской шоколаду», однієї з кав'ярень міста: «Світ кави», «Золотий дукат»... (всі туристичні об'єкти знаходяться поруч один від одного)

Факультативно відвідування Оперного  театру (при наявності спектаклю) сайт: https://opera.lviv.ua/afisha/.

Нічліг.

день
03
Львів-Карпати

Час на сніданок (самостійно). Звільнення номерів. Збір групи на вокзалі.                                                                                                   08:00. - виїзд зі Львова в Карпати (в складі збірної групи). Переїзд в с.Тустань.

Державний історико-культурний заповідник “Тустань” – одне з найгарніших і наймальовничіших місць в Україні. Це гряда каменів-пісковиків у вигляді скель посеред Карпат, які утворилися 25 млн. років тому і створили мальовничий комплекс екзотичних форм і витворів. Тустань була важливим стратегічним пунктом і входила у єдину систему Карпатської лінії оборони південно-західних кордонів Київської Русі, а потім Королівства Русі. У ІХ-ХІІІ ст. на скелях був оборонний комплекс, митниця і місто-фортеця, центральна частина укріплень займала 3 гектари. Не тільки в Україні, але і у всій Європі нема до цього часу збережених дерев’яних фортець Х-ХІІІ ст., що ставить Тустань в ряд унікальних пам’яток давньоруської архітектури домонгольського періоду. Огляд музею і наскельної фортеці (вх.квитки за дод.плату).

Обід в кафе швидкого харчування (самостійно, за дод.плату)

Переїзд у с.Волосянка тур комплекс “Захар Беркут”. Щоб піднятися до хмар і побачити справжню красу карпатських гір, запрошуємо Вас проїхати канатно-крісельною дорогою на вершину Високий верх (1243м.). З оглядового майданчика відкривається чудова панорама Сколівських Бескидів, Ґорґанів та Полонинських Карпат. Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Високий Верх (вхідний квиток за дод.плату).

Повернення у Львів (орієнтовно в 20:30).

день
04
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Львова поїзд № 70 в 01:15. (самостійно, зал.квитки за дод.плату). Прибуття на ст.Шевченка в 14:00.

Вартість туру на 1 особу: від 1570 грн

При замовленні туру просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів

*Важливо! Супроводжуючий групи також оплачує всі вхідні квитки!

У вартість входить:

- зустріч групи  на залізничному вокзалі;
- проживання 1 ніч в хостелі 6-8-10-12-ти місні кімнати із зручностями на поверсі (двоярусні ліжка, рушники брати із собою). Деякі хостели обладнані кухнею з необхідним посудом .
- харчування: 1 обід;
- екскурсії по програмі: піша екскурсія по Львову (3 год), одноденна автобусна екскурсія в Карпати (проїзд автобусом по маршруту, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах);  - групова страховка. 

У вартість не входить:                                                                                       

- Залізничний проїзд ст.Шевченка- Львів-ст.Шевченка (плацкарт - від 450 грн, в залежності від поїзда, прохання уточнювати). Зал.квитки можете купувати самостійно

-додаткові трансфери;
- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях та туроб’єктах;
- проїзд в міському транспорті;
- факультативні програми;
- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо).

Додатково оплачуються вхідні квитки  (орієнтовно):
- аптека-музей "Під чорним орлом" - діти 15 грн/дор 30 грн.

- італійський дворик - діти 5грн/дор 10 грн

- музей зброї «Арсенал» (вихідний середа) -діти 30 грн/дор 50грн

- оглядовий майданчик на Ратуші - діти 20 грн/дор 40грн

- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «Історія Тустані»: дорослі 60 грн/ школярі 30 грн

- підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: 160 грн/діти до 12р. – 100 грн