Рига і круїз в Стокгольм на Травневі (блок а / к «AirBaltic», з багажем)

< Назад
Інформація
від 398 євро
Виїзд: 30.04.2020
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: Київ - Рига - Стокгольм - Рига - Київ

Розміщення: Рига 1 ніч — 2 ночі на поромі

Заїзд: 30.04.2020

4 дня / 3 ночі

Замовити
день
01
Київ -Рига

Прибуття в Ригу.

Зустріч в аеропорті. Трансфер в готель.

Запрошуємо Вас на захоплюючу пішохідну екскурсію по Старому місту Риги: кріпосні стіни, башти і площі, Двір Конвенту, Будинок Чорноголових, Церква Святого Петра, середньовічні будинки і комори, Бастіонна гірка, знаменитий Домський Собор і Три брата, Шведські ворота і багато іншого. Дегустація Ризького Бальзаму. У вас буде можливість погуляти по вузьких вуличках Старого міста, посидіти в затишних кафе.

Ніч в готелі.

день
02
Рига

Сніданок у готелі.

Вільний час або можливість вибрати екскурсію в «Латвійську Швейцарію» - Сигулду (за додаткову плату). Сігулда розташована в 55 км від Риги. Знаменитий місто романтики, кохання, місто історії і красивих легенд. Пропонуємо відвідати найвідоміші пам'ятки Латвії: замковий комплекс в Турайде, руїни замку Лівонського Ордена в Сигулде, печеру Гутманіс глибиною 18.8 м, Сигулдский замок Лівонського ордену.

Повернення в Ригу. Вільний час.

О 17:30 корабель виходить з порту.

Огляд корабля, фото з друзями - на пам'ять про фантастичному пригоді.Пороми Tallink - це цілі центри розваг, що дозволяють насолодитися незабутніми подорожами по Балтійському морю. Вас чекають танці під звуки живої музики, популярна танцювальна музика та клубні хіти. Захоплююча розважальна програма: все разом беріть участь в іграх і вигравайте чудові призи і подорож з Tallink. Увечері вечеря (шведський стіл - за додаткову плату). Співайте караоке, танцюйте під живу музику або на дискотеці і насолоджуйтеся грандіозної шоу-програмою.

Ніч на поромі.

день
03
Стокгольм

Прибуття в Стокгольм 10:30.

Сніданок (шведський стіл - за додаткову плату).

День в Стокгольмі. Вільний час або об 11:00 трьох годинна екскурсія по Стокгольму (за додаткову плату - 20 EUR з людини). Перших 2 години екскурсії пройдуть на автобусі з зупинками на фотографування: Ексклюзивний район Sjodermalm, Королівський Драматичний театр, площа Sergeltorg, Stockholm City, площа Gustava Adolfa, Королівська Опера, Міська ратуша, міст Westernbron, Sjodermalm, оглядовий майданчик на висоті 56 м над рівнем моря "Fjalgatan", шлюзи, Лицарський острів, Рицарський будинок, Усипальниця Шведських королів, Королівські сади.
Потім, 1 година пішохідна екскурсія по старому місту "Gamla Stan": Королівський палац, Storkyrkan, фінська церква, маленький залізний хлопчик, Stortorget, вулиця Священиків, Німецька церква, найвужча вулиця Стокгольма, Залізна площа ... Екскурсія закінчується в Старому місті близько 14:00.

Вільний час. Повернення на паром самостійно до 16:00.

До Риги відпливаємо о 17:00. Увечері вечеря (шведський стіл - за додаткову плату). Вас знову чекає розважальна програма на борту.

Ніч на поромі. 

день
04
Рига - Київ

11:00 корабель повертається в Ригу.

Сніданок (шведський стіл - за додаткову плату).

За додаткову плату пропонуємо екскурсію в Юрмалу. Юрмала - найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки. Оглядова автобусна екскурсія по місту від Лиелупе до Дубулти з самобутньою дерев'яною забудовою (дачні архітектура) і сучасними будівлями.
Концертний зал в Дзінтарі, де проходять багато заходи та концерти. В кінці екскурсії у Вас буде можливість погуляти по пішохідній вулиці міста - вулиці Йомас, посидіти в затишних кафе або прогулятися берегом моря.

Повернення в Ригу.

Вільний час.

Від'їзд самостійно.

Вартість туру на 1 особу: від 398 € в номері DBL

При замовленні туру вартість просимо уточнювати

Оплата в гривнях по фіксованому курсу на день оплати

У вартість входить

-Авіапереліт Київ - Рига - Київ (блок а / к "AirBaltic", з багажем)

-Трансфер а / п – готель

-Проживання в обраному готелі (3 *)

-Проживання 2 ночі на поромі в каюті клас В

-Сніданки в готелі

-Оглядова екскурсія по Ризі

-Портові і паливні збори

-Круїзна програма

-Медична страховка.

У вартість не входить

-Трасфер порт Риги - аеропорт Риги: доплата 35 EUR (машина 1-3 людини)

-Трасфер готель - аеропорт Риги: доплата 30 EUR (машина 1-3 людини)

-Додаткові екскурсії (замовляються при покупці туру)

* Юрмала - 40 EUR;

* Сігулда - 55 EUR;

* Стокгольм - 20 EUR

-Сніданок (шведський стіл на поромі) - 13 EUR

-Вечеря (шведський стіл на поромі) - 34 EUR з 09.01. по 17.11.2020

-Вечеря (шведський стіл на поромі) - 36 EUR c 18.11. по 30.12.2020.

Примітка і необхідні документи

Готелі в Ризі 3 *: Forums Hotel, Rixwell Irina, Rixwell Konventa Seta, Rixwell Domus Hotel

Готелі в Ризі 4 *: Avalon Hotel, Wellton Riga Hotel & Spa, Wellton Centrum Hotel & Spa, Wellton Riverside Spa Hotel; Tallink Hotel Riga; Opera Hotel & Spa; Hotel Radi un Draugi; Monika Centrum Hotel.

Обіди під час екскурсій (10-15 EUR)

Вхідні білети:

  1. Турайдский замок - 3.50 EUR (01.11. - 30.04) / 6 EUR (01.05 - 31.10)
  2. Сигулдский замок Лівонського ордену - 2 EUR

Каюти:У каютах В класу немає вікна. У каютах класу A - є вікно.За доплату можна бронювати каюти класу: DeLuxe, Junior Suite або Suite.В ціну за каюти підвищеного класу входить сніданки в обидва напрямки в ресторані A la Carte.Фірма залишає за собою право змінювати порядок екскурсій, зберігаючи їх кількість.