Вікенд в Римі та Венеції

< Назад
Інформація
від 170 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 7
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів - Будапешт - Рим - Ватикан - Венеція - Львів - ст.ім.Т.Шевченка/Киї

25.09, 9.10, 16.10, 22.10, 29.10, 6.11, 13.11, 4.12, 18.12.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом з ст.ім.Т.Шевченка / Києва (самостійно).

день
02
Львів-Будапешт

Прибуття до Львов.Сбор групи на вокзалі.

8:30 - виїзд зі Львова. Проходження кордону. Переїзд в Будапешт.

Чудовим завершенням дня для Вас стане програма «Будапешт в ілюмінації" -прогулка на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (18 €). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом - панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, і верхня - відкрита.

Розміщення в готелі. Вся необхідна інформація про готель - назва, адреса та як дістатися громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

Ночівля.

день
03
Будапешт

Сніданок. Виселення з готелю.
УВАГА! РУХ ПО БУДАПЕШТУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!

08:00 - оглядова екскурсія "Будапешт-перлина Дунаю". Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці - площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури - це Будапешт

Вільний час. Рекомендуємо екскурсію «Велич і розкіш Будапешта» (15 €). Багате історичне минуле Будапешта подарувало місту безліч культурних і архітектурних скарбів. Не багатьом відомо, що саме тут знаходиться найстаріший метрополітен в континентальній Європі, який за рішенням ЮНЕСКО належить до світової спадщини. Сакральним символом угорської столиці і однією з найбільших церков в країні Базиліка Св. Іштвана (Стефана). Над її мозаїчної обробкою і прекрасними вітражами працювали кращі угорські майстри свого часу. Самою великою і пишним спорудою міста, є Угорський парламент, в палатах якого дбайливо зберігається історія цілої країни і її народу.

Рекомендуємо дегустацію угорських вин з смачними угорськими національними закусками (вхідний квиток 17 €). Славна історія виноробства в Угорщині веде в глиб століть, а сучасна винна карта країни налічує понад 1000 різних видів цього міцного напою місцевого виробництва. Спробувавши смачні національні угорські закуски і продегустувавши п'ять видів знаменитих угорських вин, Ви неодмінно виберете «своє» вино - неперевершене і унікальне. І ще приємний сюрприз - зустріч гостей традиційної угорської палинкою. Екскурсія з гідом.

19.00 - нічний переїзд в Рим.

день
04
Рим

Приїзд до Риму. Орієнтовний час приїзду в Рим - 12:00.
УВАГА! РУХ ПО РИМУ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!

12:00 - оглядова екскурсія по Риму. Вічна магія Риму полягає в умінні поєднувати стародавнє і сучасне. Імперії розквітали і переживали занепад, старі боги змінювались новими, але Рим залишається Римом. Це місто живих і незабутніх образів: вид удосвіта з найвищого пагорба - Яникула, колони і руїни храмів Римського Форуму, купол Собору Св. Петра на фоні яскравих багряних фарб заходу - все це залишає в пам'яті глибокий слід.
«Вічне місто», «Місто на семи пагорбах», «Праматір міст» - якими тільки іменами і епітетами НЕ нагороджували древнє місто за майже три тисячі років його існування. А ще, якщо назву міста - Roma - прочитати навпаки, то вийде Amor - любов, проте, це є просто справедливим збігом. Тривалість екскурсії - 3 год.

Вільний час. Рекомендуємо екскурсію до Ватикану (25 € + вхідний квиток 20 € дорослі, 16 € діти до 18 років). Ватикан - унікальне місто-країна, місто-музей з яким нерозривно пов'язана історія Римської імперії. Це наче матеріальне втілення світу духовного, більш чистого і доброго. Воно й не дивно, адже владика тут - релігія. Невипадково навіть все мистецтво підпорядковане єдиній темі і просякнуте священними таїнствами. Тут знаходиться справжня скарбниця творів мистецтв і пам'ятників архітектури, зберігаються реліквії християнства та унікальні творіння найвидатніших майстрів усіх епох. Захоплює подих велич Собору Св. Петра, що є світовим центром католицизму, Собор Св. Іоанна, Ватиканський (Папський) палац та його кімнати Рафаеля, Сікстинська капела з чудовими фресками роботи Мікеланджело, безліч музеїв та знаменита на весь світ бібліотека ... Звідси напрошується висновок, а чи не тому такий гарний Ватикан і всі твори мистецтва, що так чи інакше пов'язані з найпрекраснішим, що є в людині - з вірою ...

Рекомендуємо екскурсію «Магія вечірнього Риму» (20 €). З настанням бузкових сутінків, ніч покриває пеленою таємничості всю давню історію вічного і великого Риму. Романтична атмосфера далекого минулого дивно поєднується з чарівною грою світла і тіней, манить своєю загадковістю і незбагненністю ... В один момент перед очима відкривається безліч неосяжних скарбів ... У непроглядній темряві загадково мерехтять колони, прекрасні статуї і силуети величних палаців і соборів на П'яцца колона, Пьяцца Монтечиторіо, Пьяцца Мадай, Пьяцца Навона. І тільки в різнокольорових променях вечірнього світла розкривається вся краса фонтану Треві. Коли б Ви в нього не потрапили - взимку або влітку, вдень або вночі, випадково чи навмисно, не забудьте кинути у фонтан монетку, щоб повернутися в Рим, і ще раз подарувати собі Щастя.

Поселення в готель та ночівля.

день
05
Венеція

Сніданок. Раннє виселення з готелю. : 7:00 - переїзд до Венеції.

14:30 - оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад - в обидва боки 20 євро). 118 островів, 160 каналів, 400 мостів ... Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» - венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «Калле» - вузьких вуличках, що виходять на площі , прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.

Вільний час. Рекомендуємо екскурсію на кораблику «Краса Венеціанської лагуни» з келихом шампанського (25 €). У пам'яті мандрівника назавжди залишаються відбиті у воді найтонші кам'яні мережива чудових палаців венеціанської знаті. Повторюється їхній химерний орнамент, подвоюється різнобарвний малюнок стін, створюючи майже казковий образ ... Подорож знайомить із Слов'янською набережною, знаменитим островом Лідо, де проходить венеціанський кінофестиваль, островами Сан-Ладзаро-дельї-Армені та Мурано, церквою св. Миколая, фортом Сан-Андреа ді Лідо, де був ув'язнений Казанова.

Рекомендуємо екскурсію «Дорогами венеціанського спокусника Казанови» (18 €). Екскурсія по слідах легендарного спокусника, про який оповідає рекордну кількість книг і фільмів! Саме у Венеції збереглася атмосфера пригод великого коханця, авантюриста і підкорювача жіночих сердець - Джакомо Казанови. Ви відкриєте для себе його новий образ, зможете краще зрозуміти епоху, яка славилася нескінченними карнавалами і закінчилася пригодами іншого венеціанського «казанови» Лорда Байрона. Ви почуєте безліч чудових історій і, звичайно ж, зможете наблизитися до спогадів легендарного Казанови!

Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі (25 €). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Ця традиційна човен має дуже давню історію, але до сих пір користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі види на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво - управляти гондолою і маневрувати нею в вузьких каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр подарує Вам справжню італійську серенаду ...

Рекомендуємо відвідати Палац Дожів (18 € + вхідний квиток 20 € дорослі, 13 € діти до 14 років). Палац Дожів відображає сутність всієї Венеції - з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом ... Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте до цих пір їх не покидає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів.

Рекомендуємо захоплюючу екскурсію на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30 €). У кожному місті знайдеться вулиця багата на пам'ятки і красиві будівлі. Венеція - місто незвичайний. Незвичайна і головна венеціанська вулиця. Йдеться про Гранд-каналі, який не є ні вулицею в традиційному розумінні, ні каналом, будучи природним протокою, а не людським витвором. Canal Grande (в перекладі з італійської - Великий канал) - це найважливіша транспортна артерія, центр розкішних палаців і красивих церков, обов'язковий пункт у списку «must see» будь-якого путівника і туриста, саме він прикрашає багато листівки і фотографії Венеції. Прогулянка на водному таксі по Гранд-каналу запам'ятається надовго, тому що найкрасивіші будівлі Венеції розташовані саме тут. Понад 100 палаців постануть перед Вашим поглядом, серед них - Ка 'Реццонико, Ка' Фоскарі, Ка 'д'Оро, Палаццо Барбаріго і багато інших. Кожне з будівель примітно не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і історією.

23:00 - виїзд з Венеції в Україну. Нічний переїзд.

день
06
Львів

Прибуття у Львів (орієнтовно в 23:00).

Виїзд поїздом із Львова(самостійно).

день
07
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на  ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу в євро:

До початку туру залишилось Дорослі Діти до 16 років 
Більше 6 тижнів
170 160
Більше 5 тижнів 180 170
Більше 4 тижнів 185 175
Менше 4 тижнів  190 180

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

* на виїзди, відмічені зірочкою, сезонна доплата 15 €

Гарантований аванс - 30 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додаткові послуги:

Гарантія від невиїзду - 15 євро. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку.
Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 15 євро.
У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:
місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна

* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

У вартість туру входить:

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
-проживання в готелі ***, сніданки,

Туристи, які подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;

-супровід керівника групи по всьому маршруту;

-екскурсії згідно програми без додаткової плати.

У вартість туру не входить:

-залізничний проїзд до / зі Львова;

-вхідні білети;

-індивідуальне медичне страхування на період туру;

-факультативні програми;

-проїзд в громадському транспорті;

-доплата за одномісне розміщення;

-проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (квиток 20€) в обидві сторони;

-вартість індивідуальних навушників з прийомниками для використання під час екскурсій на весь період туру – 5€/особа.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи