ВИПУСКНИЙ: Будапешт+Відень!

< Назад
Інформація
від 100 євро
Виїзд: 18.06, 25.06*, 2.07.
Кількість днів: 6
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка- Львів – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів -ст.ім.Т.Шевченка

-Будапешт та Відень-дві столиці, які чекають на Вас!

-Незабутня прогулянка на кораблику по Дунаю з дискотекою та вечерею!

-Можливість відвідати парк атракціонів Пратер! 

Група 15+1, 20+1 супроводжуючий

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/або Києва (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

день
02
Львів

Прибуття у Львів. Збір групи на вокзалі.

20:00 – виїзд зі Львова, переїзд у Будапешт. Орієнтовний час проходження україно-угорського кордону – 01:00-03:00.

день
03
Будапешт

Приїзд до Будапешту.
09:00 – оглядова екскурсія  "Будапешт-перлина Дунаю"(входить у вартість туру). Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац, ну і звичайно фото на фоні найкрасивішого у світі Парламенту. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт!
Вільний час. Час на обід.

12:00 – екскурсія в Сентедре (15€). Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно - музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент.

Рекомендуємо відвідати найбільший в центральній Європі Тропікарій- Океанарій  + торгівельний центр «Кампона» (трансфер 8€ + вхідний квиток приблизно 8€). 11-метровий тунель з акулами, екзотичні рептилії, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки просто над головою! Можна власноруч погодувати алігаторів, а можна навіть змокнути під тропічною зливою! В Кампоні знаходиться TESCO, де варто придбати угорські «гастрономічні сувеніри»: вина, унікум, гусячу печінку, паприку.

На завершення дня рекомендуємо Вам насолодитись прекрасним видом з гори Геллерт (трансфер 8€). На правому схилі гори Геллерт, у вирі зелені стоїть пам'ятник святому Геллерту - венеціанському абату, який приїхав до Угорщини на запрошення першого угорського короля Святого Іштвана, хрестити угорців. Мало хто знає, що 400 років тому на горі стояла турецька фортеця, 300 років тому тут пролягав шлях хрестоносців, а на початку ХІХ століття було відкрито астрономічну обсерваторію, відому у всій Європі. Донині тут лишилася Цитадель з готелем, диско та оглядовим майданчиком, з якого можна побачити панораму, що стала частиною скарбниці ЮНЕСКО.

19:00 - переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

день
04
Відень

Сніданок. Виселення з готелю. 08:00. Переїзд в столицю Австрії-Відень.

Оглядова екскурсія "Віденська симфонія"(входить у вартість туру).  Орієнтовний час початку оглядової екскурсії 12:00, її тривалість - 2 години. Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Рекомендуємо відвідати Скарбницю Габсбургів (15€ + вхідний квиток 9€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15€ + вхідний квиток 7,5€).  Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.
Вільний час. Час на обід.

Рекомендуємо трансфер до замку Шонбрунн (трансфер 8€).   Казковий ансамбль поєднує шедеври архітектури та природи, де парк стає продовженням палацу. Інтер’єри імператорських покоїв вражають розкішшю та багатством...Свого часу у Дзеркальній залі шестирічний Моцарт грав для Марії Терезії та її двору. Перлина рококо – так звана «мільйонна вітальня», яку прикрашають панно з китайського рожевого дерева з дорогоцінними персидськими й індійськими мініатюрами, обрамленими позолоченими рамами. Про Версаль нагадує французький парк з підстриженими деревами, прикрашений міфологічними скульптурами і увінчаний біля підніжжя горба фонтаном Нептуна. Екскурсія без гіда. Вхідні квитки в замок оплачуються додатково за бажанням.
Рекомендуємо трансфер до парку атракціонів Пратер (трансфер 8€).  Парк Пратер у Відні - це центр шуму і розваг, що пропонує відвідувачам понад 250 різноманітних атракціонів, де дорослі на якийсь час стають дітьми, а діти отримують справжнє задоволення. В парку атракціонів Пратер кожен знайде розваги на будь-який смак і вік: автодроми, картинги, лабіринти, батути, кімнати страху і сміху, гірки та гойдалки, ігрові автомати, тири, катапульта у вигляді восьминога висотою 18 метрів, карусель-павук зі швидкістю обертання 80 км/год, печера з зомбі, водні атракціони Aqua Gaudi та багато іншого. Вартим уваги є також колесо огляду, що є одним із символів міста. З висоти майже 65 метрів відкривається захоплюючий вид на Відень.
Квитки на атракціони оплачуються додатково на місці за бажанням!
Виїзд з Відня орієнтовно о 17:00. Повернення в Будапешт.
21:00 - Чудовим завершенням туру для Вас стане програма "Будапешт в ілюмінації" -прогулянка на кораблику по Дунаю з дискотекою та вечерею (вхідний квиток 35€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини. І ця вся красота під музику диско, а ще смачна вечерею "шведський стіл", вино та welcome drink - келих шампанського! (для дорослих від 18 років). На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Нічний переїзд в Україну. Проходження кордону.

день
05
Львів

Прибуття у Львів орієнтовно в 12:00.

Виїзд поїздом із Львова (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

день
06
ст.ім.Т.Шевченка

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/або Київ.

Вартість туру на 1 особу:

група Дорослі та діти
20+1 100– діє від 20 оплачених туристів
15+1 105€ – діє від 15 до 19 оплачених туристів

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Гарантований аванс - 25 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

*На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата - 10 €

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у готелях **-***,сніданки;
 • розміщення у 2-3-4-х місних номерах блочного типу;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми без додаткової плати: оглядова екскурсія "Будапешт-перлина Дунаю", оглядова екскурсія "Віденська симфонія".

У вартість туру не входить:

 • залізничний проїзд до/із Львова;
 • індивідуальне медичне страхування на період туру - від 80 грн;
 • вхідні квитки;
 • факультативні програми та екскурсії;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення-20€;
 • 2обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) – вартість 35€; супроводжуючі груп від 15 осіб не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;
 • Факультативні програми; супроводжуючі груп від 15 осіб не оплачують вартість факультативів  за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру.

Депозит:

До початку туру кожний турист вносить керівнику групи депозит у розмірі 20 €, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам.

Будь-яка шкода, заподіяна туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам компенсуватиметься за рахунок депозиту. У разі, якщо розмір шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам, перевищуватиме розмір депозиту, турист зобов'язаний до завершення туру компенсувати всю суму заподіяної шкоди. Туристи, які не внесли депозит, до туру допущені не будуть!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи