ВИПУСКНИЙ! Запрошуємо на Закарпаття!

< Назад
Інформація
від 2400 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.Шевченка-Львів-Карпати-Мукачево-Берегово (термальні басейни)-Іза-Синевір-Шипіт-Львів-ст.Шевченка

На вас чекають загадкові замки!

Релакс в термальних басейнах!

Незрівнянне озеро Синевір!

Мальовничий водоспад Шипіт!

Група 20+2, 30+3 супроводжуючих

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із ст.ім.Т.Шевченка (зал.квитки за дод.плату) поїзд № 41 о 19:46 (щоденно), поїзд № 109 о 19:32. (1/04-30/10/2020 щоденно; 3/02-31/03/2020, з 31/10/2020 по непарних, при двох непарних 29, 31, 3).

день
02
Львів-Мукачево

Прибуття до Львова поїзд № 41 в 08:24., поїзд № 109 в 08:38.

09:00. виїзд автобусом зі Львова.

Переїзд в  санаторій Карпати.

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Екскурсія палацом (вх..квитки за дод.плату).

Обід.

Переїзд в Мукачево , тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.). Екскурсія замком (вх.квитки за дод.плату).

Переїзд в Берегово, колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км.  Купання в термальному басейн і(вхідні квитки за дод.плату).

Переїзд на поселення. Вечеря. ДИСКОТЕКА!!! Ночівля.

день
03
Синевір-Шипіт-Львів

Сніданок. Звільнення номерів. 08:00. –виїзд. Переїзд в Ізу, столицю лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів. Купляння виробів із лози та огляд оленячої ферми(вх.квитки за дод.плату).

Синевирський перевал - один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів. Фотографування та огляд карпатських панорам.

Переїзд в національний парк “Синевир”. На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування. Відвідування центру (вх.квитки за дод.плату).

Перехід до озера.  Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри (вх. квитки за дод.плату)

Переїзд в Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Огляд водоспаду (вх.квитки за дод.плату).

Повернення у Львів (орієнтовно в  22:30).

день
04
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд поїздом із Львова поїзд № 70 в 01:15.(зал.квитки за дод.плату). Прибуття на ст.Шевченка в 06:51.

Вартість туру  на 1 особу (станом на 24.02.20р.):

група 30+3 - від 2400 грн,  

група 20+2 - від 2800 грн

*на святкові дні (Травневі свята, день Конституції) вартість туру підлягає уточненню

При замовленні туру просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів

У вартість туру входить:                                                                                                                                                                -проїзд комфортабельним автобусом по маршруту (виїзд/приїзд групи - Львів)

-проживання 1 ніч в садибах зеленого туризму Берегівського району

-харчування в турі: 1 сніданок, 2 обіда,1 вечеря

-супровід гіда-екскурсовода по маршруту

-екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах

-страхування на час подорожі.

 

У вартість туру НЕ входить:     

- залізничний проїзд ст.Шевченка-Львів -ст.Шевченка (плацкарт - від 450 грн/особа, прохання уточнювати). Залізничні квитки можете купувати самостійно

- додаткові трансфери                                                                                                                                                                     

 - вхідні квитки в туристичні об’єкти, музеї, дегустації, чани, термальні купальні, тощо…

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, проїзд в міському транспорті, тощо).

Вартість вхідних квитків (орієнтовно) :

- палац Шенборна -  дор 20 грн/школярі 15 грн
- Мукачівський замо - дорослі – 50 грн/ діти до 14 років 30 грн
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегові -  200 грн/ос , оренда шафки – 20грн/ос
- оленяча ферма – 25 грн/школярі – 15 грн
- реабілітаційний центр бурого ведмедя –дор 25 грн/школярі 10 грн
- озеро “Синевир” –дор 25 грн/школярі 10 грн
- водоспад Шипіт – дор 10 грн/ учні  5 грн