Вихідні в Кракові

< Назад
Інформація
від 60 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 6
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів - Краків - Величка - Закопане - Львів - ст.ім.Т.Шевченка/Київ

18.07*, 1.08*, 15.08*, 29.08, 12.09, 26.09, 10.10, 24.10, 7.11, 21.11, 5.12, 19.12.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом з ст.ім.Т.Шевченка / Києва (самостійно).

день
02
Львів

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

23:00. Виїзд на кордон.

день
03
Краків-Величка

Приїзд до Кракова.

Оглядова екскурсія «Королівський шлях». Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет - один з найстаріших в Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб - Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!

Вільний час. Екскурсія в Соляні копальні Велічка (15 € + вхідний квиток приблизно 20 € дорослі, 15 € діти до 12 років). Підземні лабіринти довжиною понад 300км, соляні озера, штреки та величезні комори, утворені внаслідок видобування солі, каплиця Св. Кінги на глибині 101 м - це варто побачити! В копальню варто захопити з собою теплі речі.

Поселення в готель та ночівля.

день
04
Закопане-Краків

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час. Рекомендуємо: екскурсія в Закопане (25 €). Тур в Закопане дарує зустріч з живописною дерев'яною архітектурою, казковими пейзажами і унікальною культурою гуралів, традиції, звичаї та фольклор яких збереглися від самих витоків ... Місто є не тільки скарбницею мистецтва, а й невичерпним джерелом ідей для активного відпочинку. Прогулянки верхи, їзда на велосипеді, плавання в теплих басейнах, освоєння гірських маршрутів ... А головне - татранський Національний Парк, у мальовничих долинах якого красуються едельвейси та крокуси, а вічнозелені кедри і сосни наповнюють повітря неповторним ароматом ...

або

Рекомендуємо: екскурсія «Незабутній Краків» - по Каземіржу (15 €). Стародавній район Кракова Казімєж до сих зберігає історію, культуру, звичаї і традиції єврейської нації. В лабіринтах його вулиць з невеликими будівлями панує зовсім інший світ, відчувається дух Старого міста. У маленьких крамничках зі старовинними речами, поряд зі звичайними предметами, знаходяться справжні раритети. Духовне життя мешканців концентрується у численних синагогах: Стара синагога, РЕМу, Висока, Ісаака, Купа ... Культура і далі продовжує процвітати, втілюючись у різноманітних концертах, тематичних ресторанах, кафе і магазинах.

Рекомендуємо: відвідання Королівських палат (15 € дорослі, 12 € діти до 16 років). Королівські палати, провідні пишні кам'яні портали, прикрашені витонченими камінами і печами, вкриті яскравим розписним кахлем. Стіни, оббиті шкірою із золотими малюнками, неповторні меблі епохи Ренесансу, мальовані й різьблені стелі, бронзові свічники, унікальна колекція гобеленів, - створюють для очей і душі картину воістину королівського бенкету ...

Рекомендуємо: екскурсія в Підземний музей в Кракові (15 €). Підземелля Ринку - один з найцікавіших і незвичайних музеїв Польщі. Тут можна дізнатися історію Кракова, а також побачити незаймані об'єкти, залишки доріг, архітектурних споруд середньовічного міста. У цьому музеї часто відбуваються різноманітні виставки з незвичайними експонатами з часів виникнення Кракова і до наших днів.

Переїзд в Україну.

день
05
Львів

Прибуття у Львів (орієнтовно в  09:00.)

Виезд поїздом із Львова (самостійно).

день
06
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу в евро:

До виїзду залишилось Дорослі Діти до 16 років 
Більше 6 тижнів
 60
 55
Більше 5 тижнів 65 60
Більше 4 тижнів 70 65
Менше 4 тижнів  75 70

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

* на виїзди, відмічені зірочкою, сезонна доплата 10 €

Гарантований аванс - 10 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додаткові послуги:

Гарантія від невиїзду - 10 євро. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку.
Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 10 євро.
У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:
місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна

* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

У вартість туру входить:

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
-проживання в готелі ***, сніданки,

Туристи, які подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;

-супровід керівника групи по всьому маршруту;

-екскурсії згідно програми без додаткової плати.

У вартість туру не входить:

-залізничний проїзд до / зі Львова;

-вхідні білети;

-індивідуальне медичне страхування на період туру;

-факультативні програми;

-проїзд в громадському транспорті;

-доплата за одномісне розміщення-15 євро.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.