Про компанію

< Назад

sputnik15 грудня 1972 року  засноване Черкаське бюро міжнародного молодіжного туризму «Супутник», яке увійшло як підрозділ в одну з найбільших систем туріндустрії «БММТ Супутник», створеної в 1958 році.

2017 рік для всіх нас особливий — нам 45! Почуття і думки приходять особливі, і, звичайно ж, позитивні! Ми з МАРАФОНУ! Ми не просто збереглисями розвиваємося і сьогодні! Ми любимо туризм! Ми любимо НАШ Супутник!

І теплі спогади наших туристів нам дорогі подвійно. «Супутник» виховав не одне покоління висококваліфікованих фахівців. Нам вдалося зберегти найкращі традиції.

Черкаське БММТ «Супутник» — туроператор. Наше найбільше багатствоце наші співробітники і наші туристи. Поділяємо радість з тими, хто має багато друзів і єдиного Супутника в житті і прагнемо стати для наших клієнтів супутником якісних турпослуг.

Великої поваги заслуговують всі співробітники бюро, і всі ті, хто творив його Історію і примножував Славу. Особливої пошани заслужили перший керівник і організатор — перший голова бюро Васканян Володимир Георгійович, заступник директора — Сотник Людмила Вікторівна, яка працює безперервно вже 37 років, головний бухгалтер Мусієнко Тетяна Іванівна, більше 25 років забезпечує стійкий імунітет підприємства, і головний бухгалтер Шостак Маргарита Григорівна, яка працювала в «Супутнику» протягом 23-х років.

Ярослав Мусієнко, директор