Кіпр : ВІЗИ І КОНСУЛЬСТВА

< Назад

Кіпр — острів казка, де цілий рік ласкаве яскраве сонце і приємний морський бриз, розкішні пляжі. На Кіпрі легко поєднуються пам’ятники історії, сучасна культура і приголомшлива природа. Маленькі мальовничі села, величні гірські вершини, виноградні і оливкові гаї, цитрусові плантації … Це чудовий Кіпр. Кіпр Вас підкорить з першого погляду і залишиться у вашому серці назавжди.

Замовити тур
З 05.09.2012 Республіка Кіпр для громадян України вводить попередні (про) візи:

  • відсутність документів на оформлення візи. Нам потрібнітільки анкетні дані!
  • оперативне відкриття візи протягом робочого дня;
  • про-віза нічого не варто. Вона безкоштовна!
  • перебування в країні можливо до 90 днів;
  • немає обмежень щодо повторного відкриття про-візи.

Про-віза оформляється тільки на одноразовий в'їзд до країни. У разі необхідності відкриття дворазових або мульти віз, умови подачі залишаються колишніми.

Термін дії паспорта повинен спливати не менше, ніж через 6 місяців з дати подачі анкети на отримання про-візи виліт по про-візі можливий тільки з аеропортів України.

Кіпр - острів овіяний легендами. Земля синьо-бірюзових прозорих вод, ласкавого сонця, золотого піску, чарівної краси природи - це місце народження богині Любові та краси Афродіти, що стала з морської піни.

Це місце створене для нескінченного, безтурботного відпочинку та з'єднання людини з природою. Відпочинок на Кіпрі - рай, місце нових відкриттів і дивовижних вражень.

Тури на Кіпр подарують можливість поринути в царство дивовижної краси і нескінченного розмаїття природи і можливостей безтурботного, повного відкриттів і дивовижних вражень відпочинку.

Готелі Кіпру створюють всі умови для чудового і комфортного відпочинку туристів. Більшість знаходяться на узбережжі. Це має свої переваги і дає можливість повною мірою насолодитися відпочинком.

Варто відзначити, що пляжі Кіпру нагороджені Блакитним прапором Євросоюзу за екологічну чистоту та інфраструктуру. Велика частина яких муніципальні - оренда шезлонгів і парасольок платна.

Столиця: Нікосія
Населення: близько 790 тис. Чоловік.
Мова: грецька і турецька


Клімат: середземноморський. Дуже спекотне та сухе літо (з травня до жовтня). середньомісячна температура становить близько 34 ° С. Найспекотнішими місяцями - липень і серпень. У вересні - жовтні погода залишається ще сонячної і теплої. Середньомісячна температура становить близько 25 ° С - 30 ° С. Дощова зима з грудня по березень. Середньомісячна температура - 17 ° С 22 ° С.

Валюта: Євро (EUR)

Релігія: греки сповідує православне християнство, а турки - іслам.

Найбільші курорти: Ларнака, Пафос, Лімассол, Айя-Напа, Протарос

Пам'ятки:

Пафос

Скала Афродіти - місце овіяне легендами і переказами, місце де народилася богиня любові і краси - Афродіта. Бухта Петра-ту-Роміу знаходиться між Лімасолом і Пафосом.

На Кіпрі створено культ Афродіти і пов'язаний з релігійним життям. Богиня, яка дарує землі достаток і родючість. Це святилище Афродіти. З тих пір Кіпр - острів кохання. Це місце має особливу енергетику, відчувається прилив сил сила і молодість.

Мис Греко - мальовниче, романтичне місце і заповідник, де кришталево чиста вода, білосніжні пляжі, чудові скелі, печери з різноманітною фауною.

Грот Афродіти - купальня, природне джерело. За переказами саме тут познайомилися Афродіта з Адонісом. Вода в гроті холодна і має цілющі властивості. Але, на жаль, купатися тут заборонено.

Археологічний парк. У Пафосі на місці стародавніх розкопок під відкритим небом розташований Археологічний комплекс. Відкрито в 1980 році. Включений ЮНЕСКО до Списку всесвітньої культурної спадщини.

Тут представлені об'єкти різних датуються III-V ст. н.е .. Це різноманітні мозаїки з зображення ми героїв древніх легенд і міфів, будинки, базиліки, гробниці і багато іншого.

 

Лімассол

Музей під окритія небом - стародавнє місто Курион. Заснований в XII в. до н.е. У IV столітті був зруйнований від сильного землетрусу, проте частина міста збереглася до наших днів.

Тут представлені чудові римські мозаїки, древній театр, де проходили постановки класичні трагедії Софокла, Евріпіда, Арістофана. Сьогодні також проводять концерти Тут і зараз грецької музики та подання.

Гори Троодос - красиві гірські пейзажі. Можливість відчути всю пишноту природи. Тут можна зробити пішу прогулянку, побачити прекрасний водоспад Каледонія, прогулятися до гірського села і побачити монастирі Троодоса.

Ларнака

Церква Святого Лазаря, побудована на місці гробниці Святого Лазаря. Тут збереглися чудотворна ікона і мощі святого. Фортеця міста Пафос - форт, побудований за часів Олександра Македонського.

Неодноразово фортецю перебудовували, руйнували, а в XIX столітті вона була розібрана і на її місці утворилася каменоломня. До наших днів збереглася лише частина.

Тури на Кіпр - це можливість насолодитися природою, історією, культурою, традиціями національної кухні. Безсумнівно, Кіпр підкорить Вас.

Кіпріоти незмінно відкритий, гостинний, доброзичливий і привітний народ. На острові завжди панує дух закоханості, і, перш за все, закоханості самих кіпріотів в свій чудовий острів. Древній і новий, сучасний та традиційний, простий і досвідчений - всі ці чарівні межі Кіпру спонукають повертатися сюди знову і знову. Безсумнівно, тому чудовий Кіпр є найпопулярнішим серед туристів.

На нашому сайті ми пропонуємо Вам ознайомитися з описами готелів Кіпру, довідатися про ціни на тури (Кіпр), а також підшукати відповідний для Вас тур на Кіпр. Тури на Кіпр оновлюється регулярно на нашому сайті. Ціни на кращі готелі цієї країни приємно Вас здивують.

Кіпр - відпочинок, який запам'ятається надовго.