Туніс : ВІЗИ І КОНСУЛЬСТВА

< Назад

Туніс ввібрав в себе культуру античного світу і Візантії, відчув глибоке вплив ісламської цивілізації. Любителі історії знайдуть в цій країні руїни древніх міст, акведуків, храмів, античні скульптури, фортеці і форти, середньовічні арабські базари і мечеті, етнографічні та історичні музеї і багато іншого. Тут знаходиться знаменитий Карфаген, побудований фінікійцями і згодом зруйнований римлянами. Слідом за римлянами на землі Тунісу побували візантійці, турки, французи, італійці, німці.

Замовити тур
Візовий режим в Тунісі

Для подорожуючих в складі туристичних груп віза ставиться в паспорт в аеропорту після прибуття. Ця послуга безкоштовна. Якщо Ви плануєте приватний візит, то візу слід оформити заздалегідь у консульському відділі.

Термін оформлення - від 1 до 5 днів. Термін дії візи 1 місяць з дня в'їзду на територію країни.

Для отримання візи в Туніс через посольство необхідно надати:

  1. Закордонний паспорт + копія першої сторінки.
  2. Фотографія 3х4 см.
  3. турваучер.
  4. Підтвердження про бронювання номера в готелі.
  5. Зворотний квиток.
  6. Документи, що підтверджують фінансову платоспроможність на весь період перебування (з розрахунку 50 AUD на 1 людину на 1 добу).

Не потрібно оформлення транзитної візи, якщо Ви залишите країну протягом 24 годин з моменту прибуття. Прикордонні служби перевірять наявність авіаквитків по всьому маршруту і наявність візи в країну слідування.

Розмір ввозиться і вивозиться валюти не обмежена, але процес декларування обов'язковий. Дозволено ввозити без сплати мита: 200 штук сигарет або 225 гр. тютюну, до 1 л. міцних спиртних напоїв або до 1 л. вина (для повнолітніх відвідувачів). Підлягають обов'язковій декларації: 1 бінокль, 1 фотоапарат, 1 відеокамера, 1 радіоприймач, 1 магнітофон, спортивне обладнання. Заборонено ввезення алкоголю, наркотичних речовин, зброї, продукції порнографічного характеру. Обов'язковому огляду підлягають фрукти, овочі, насіння, рослини, вироби з дерева.

Посольство Тунісу в Україні

Адреса: Київ, вул. Велика Васильківська, 44

Тел .: (044) 287-72-20, 484-93-02, 289-86-55

E-mail: g_samoylov@ukrpost.net

Надзвичайний і Повноважний Посол Тунісу в Україні. Й. В. Пан Мохамед Беллажі

Пн.-Пт .: 9:30 - 17:00

Столиця: Туніс.

Населення: Населення 8,5 млн. Чоловік (1993), в основному тунісці (араби Тунісу).

Географія: Туніська Республіка (Аль-Джумхурія ат-Тунисия), держава в Сівбу. Африці. Омивається водами Середземного моря, площа 164,2 тис. Кв. км

Клімат субтропічний середземноморський, на півдні тропічний пустельний. Середні температури січня на півночі +10 С, на півдні +21 С, липня відповідно +26 і +33 С, опадів в рік від 100 мм. на півдні, до 1500 мм. на плато Сівши. Тель.

Офіційна мова - арабська, французька в деяких сферах уживається частіше арабського. Валюта: Динар, рівний приблизно $ 1 (курс плаваючий), рівний 1000 міллімів.

Релігія: Державна релігія - іслам.

Політичний стан: Глава держави - президент. Законодавчий орган - Палата депутатів.

Основні визначні пам'ятки:

Туніс - столиця і головний порт країни, "Середньовічна Медіна", Велика мечеть і критий базар, мавзолей Хасанидов, палаци Дар-аль-беї (XVIII ст.) І Дар-бен-Абдаллах (XVIII-XIX ст.), оброблені багатобарвним мармуром і розписом. Музей Бардо - найбільша в світі колекція римських мозаїк, музей ісламського мистецтва в палаці Дар Хусеін, ворота (XIII в.), Залишки стін цитаделі, мечеті: Велика мечеть (VI ст., Перебудована в IX ст.), Аль-Ксар ( XII ст.), мінарет (XVII ст.), аль-Хайс (XIII в.), культовий комплекс XV ст., ринки. Хаммамет Медіна - фортеця на самому березі моря, Велика мечеть (XIII в.), Марабут Сіді-Бу-Алі, перероблений в кафе. Міжнародний культурний центр, численні розкішні готелі, розташовані серед гаїв і садів, царство туніської архітектури.


Карфаген - заснований в 814 р. До н.е. е., збереглися залишки римських будівель Капітолію, амфітеатру на 50 тис. глядачів, терм Антонінуса і візантійських церков, Музей Лавіжері. Дугга - руїни Форуму з Капітолієм II - III ст. н. е. , Храмів, терм, театру на 3 тис. Місць. Мавзолей Атебана (III-II ст до н.е.). Бизерта - Іспанська бастіон, Площа Мучеників, мавританські будинки і прекрасний рибний ринок. Табарка - старовинний фінський порт з Генуезької фортецею, ідеальне місце для любителів підводного плавання і рибного лову. Утіка - одна з перших фінікійських колоній (XI ст. До н. Е.), Залишки римських будинків, амфітеатру, терм, фінські кладовища. Сбейтла - залишки Форуму і Капітолію з храмами Юпітера, Юнони і Мінерви, театру і тріумфальних арок.

Ель-Джем - чудово зберігся Колізей III століття до н е. Кайруан - перша мусульманська мечеть в Тунісі - Сіді Окба (VI ст.), Кладовище, звідки душа мусульманина відправляється прямо в рай, музей ісламського мистецтва, Центр килимарства. Сус - Велика мечеть, музеї археології і ісламського мистецтва, залишки фінікійських гробниць, римських будинків і візантійських укріплень.

Монастір Рибат (VI р) - ворота Баб-ас-Сур і Баб-ад-Дербі XIII століття, склепінчаста мечеть IХ-Х1 ст. Мавзолей Хабіба Бургіби, Музей ісламського мистецтва. Махдія - прекрасний курорт, замок Бордж-аль Кебір (XVI ст.), Велика мечеть і ворота Скіфа аль-Kала. Сфакс - залишки міських стін, Велика мечеть (IX ст.) З масивним мінаретом, Археологічний музей. Тозер - "Музей традиції" Дар Шраіет, музей 1001 ночі, зоопарк. Джерба ​​- прекрасний курорт, пов'язаний з континентом античною римською дорогою. Найдавніша синагога (VI ст. До н. Е.) Порт-Ель-Кантауі - перлина туризму, з розкішними віллами і готелями, з центром дайвінгу та яхт-клубом. Набель - сучасний розвивається морський курорт, центр ремісничого мистецтва. Національні парки - Ешкель (Ашкале), Бу-хедме і ін., Заказники, резервати.