Авантюра трьох міст: Амстердам, Брюссель, Париж

< Назад
Інформація
від 275 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 9
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ -Львів - Прага - Амстердам - Волендам - Заансе Сханс - Брюссель - Париж - Дрезден - Львів - ст.ім.Т.Шевченка/Київ

8.05, 15.05, 12.06*, 19.06*, 26.06*, 17.07*, 7.08*, 21.08*, 18.09.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом з ст.ім.Т.Шевченка / Києва (самостійно).

день
02
Львів-Прага

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

8:30 - виїзд зі Львова. Переїзд через Польщу. Переїзд в Прагу.
Поселення в готелі та ночівля.

день
03
Прага

Сніданок. Виселення з готелю. Пересування громадським транспортом.

Екскурсія Знайомство з Прагою. Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу - Староместскую, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів - апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття - ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.

Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (10 € + вхідний квиток 15 євро). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!

Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани» (16 €). На лівому березі річки Влтави розташувалися Королівські Градчани - один з чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовували, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави. Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс в світі - Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такий недоступною королівського життя.

Рекомендуємо екскурсію вечірньою Прагою: «Тіні старого міста» (15 €). Прогулянка по вечірньої Празі крізь століття. З Вами буде йти гід в костюмі з палаючої лампою в руці замість указки. Про життя, мрії і трагедії в подачі привиди - духу страченого бургомістра. Родзинка для тих, хто вже з Прагою знайомий і для сімей з дітьми. Від Старомнестской до Малостранськой площі пройдете по маловідомих романтичних вуличках. Легенди та правдиві історії доповнять казкову атмосферу освітленої газовими ліхтарями нічний Праги. Початок з настанням темряви.

Нічний переїзд в Амстердам.

день
04
Амстердам

Приїзд в Амстердам.

Оглядова екскурсія по місту. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак ні те ні інше назва не передає всю його красу і чудову привабливість.
Центральна площа Дам, Королівський палац, знаменитий амстердамський залізничний вокзал, побудований на дев'яти тисячах паль, музей мореплавання і пришвартований у нього вітрильник Ост-Індійської компанії «Амстердам», знаменитий плаваючий квітковий ринок, площа Рембрандта, музей Мадам Тюссо та музей Ван Гога, старовинна архітектура і чудова пишність водних каналів Амстердама.

Рекомендуємо екскурсію в Волендам і Заансе Сханс (дорослі 30 €, діти до 12 років 20 €). Крім Амстердама і Гааги, на нідерландському узбережжі розташовані непримітні, на перший погляд, міста, не відвідавши які, однак, ви напевно будете потім шкодувати про своє рішення. Власне, це не зовсім і міста, а, скоріше, великі селища - Волендам і Заансе-Схаанс. Волендам є затишною гавань, мешканці якої займаються риболовлею і продажем туристам того, що вдалося зловити під час морських вилазок. А в Заансе-Схаанс ви зможете в повній мірі поринути в життя простих голландських селян і побачити її такою, якою вона була ще 200-300 років тому, адже тут з житловими будинками сусідять старовинні млини і майстерні по виготовленню взуття.

Вільний час. Пересування по місту на громадському транспорті, орієнтовно 8 €.

Рекомендуємо прогулянку на кораблику (15 €). Прогулянка на кораблику по Амстердаму - відмінний спосіб за короткий час побачити безліч колоритних пам'яток. Під час прогулянки вашому погляду відкриються танцюючі будинки на набережній Амстелу, ви побачите найвужчий будинок (його ширина 145 сантиметрів), поява такого будинку було пов'язано з введенням дуже високого податку на величину фасаду. Насправді, цей будинок не єдиний «найвужчий будинок» в Амстердамі, по місту таких можна знайти з десяток. Також кораблик буде пропливати повз котячого притулку біля квіткового ринку, безліч котиків різної масті відмінно доповнюють образ Амстердама, який залишається в пам'яті, як дуже затишне місто.

Рекомендуємо екскурсію «Квартал червоних ліхтарів» (15 €). Романтика необмеженої свободи та вічного свята споконвіку приваблює сюди любителів «екзотики». Підсвічені червоні віконця з представницями «найдавнішої професії», безліч сувенірних крамничок, всілякі шоу, ексклюзивні бари та коффешопи на тлі старовинних голландських будинків і вузьких каналів створюють незабутню атмосферу ...

Ночівля.

день
05
Брюссель

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд до столиці Бельгії - місто Брюссель.

Рекомендуємо: екскурсія «Знайомство з Брюсселем» (16 €). Столиця Бельгії та ЄС зачаровує гостей своєю історією, архітектурою і шармом ... Потрапивши на екскурсію до серця Брюсселя - на площу Гранд-Плас, бачимо щось незвичайне, все ніби на сцені Оперного театру серед декорацій. Площа маленька, а будинки на ній, немов іграшкові. Або з цукрової глазурі, чи зі слонової кістки вирізьблені, чи з мережива сплетені. Хочеться простягнути руку і підвести до очей, щоб помилуватися Ратушею, розташованої навпроти будинку короля або знаменитої Манекен-Піс, яка розташувалася недалеко ...
Переїзд в Париж. Вечірня автобусна екскурсія по Парижу. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс'єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Лувр, Вандомська площа, Бастилія .

Поселення в готель.

Рекомендуємо відвідати кабаре "мулен Руж" (вхідний квиток 112 €). Мулен Руж - Відомий на весь світ кабаре з феєричним танцювальним шоу і, звичайно, знаменитим традиційним французьким канканом. Французи кажуть: «Хто був в Парижі і не відвідав Мулен Руж, той не зможе до кінця зрозуміти, що ж таке Париж». Адже Мулен Руж - це теж частина історії Парижа, це більше, ніж мелодраматична історія, розказана в однойменному фільмі, це - символ. Символ надій, що збулися і нездійснених, розбитих сердець, творчості і пороку, краси і неподобства, що з'єдналися.

Ночівля.

день
06
Париж

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час. Пересування по місту в цей день громадським транспортом (метро ~ 2 € в одну сторону).

Рекомендуємо екскурсію «Серце Парижа - Нотр-Дам та Латинський квартал» (20 €). На вузеньких, невеличких вуличках цього кварталу панує атмосфера романтичного минулого, яку створюють безліч пам'яток старовини - римські лазні і терми Клюні, величний Пантеон та палац Бурбонів, бульвар Сен-Мішель та Люксембурзький сад, колишній монастир Валь-де-Грас і церква Сен -Етьен -дю-Мон, а також велична Сорбонна. Одночасно тут кипить жвава, весела життя, не затихає ні вдень, ні вночі - затишні кафе і ресторани, звуки запальної музики лунають звідусіль, вуличні художники, які намалюють Ваш портрет у будь-який час доби та юрби галасливих студентів ...

Рекомендуємо відвідати Лувр (23 € + вхідний квиток 15 € тільки для дорослих від 18 років). Один з найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі збиралося все - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року.

Рекомендуємо круїз по Сені на кораблику (13,5 € дорослі, 8 € діти до 12 років). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро ...

Нічний переїзд в Дрезден (орієнтовний час виїзду з Парижа 16: 30-17: 00).

день
07
Дрезден

Приїзд в Дрезден.

Оглядова екскурсія по місту. Колись маленьке слов'янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден - це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» - так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.

Вільний час. Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонської кухнею.

Рекомендуємо відвідати картинну галерею «Alte Meister» - «Старі майстри» (15 € + вхідний квиток 9 € тільки для дорослих від 16 років). Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багаті зібрання полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса ...

Рекомендуємо: Скарбниця Дрездена (15 € + вхідний квиток 9 € тільки для дорослих від 16 років). Зелені Склепіння - найбільша колекція коштовностей в Європі. Це місце, яке в Дрездені не можна пропустити! Крім величезної колекції коштовностей, тут є й справжні ювелірні шедеври: унікальний Зелений дрезденський діамат (41 карат); вишнева кісточка, на якій вирізано 185 портретів; чаша Івана Грозного та безліч інших вражаючих експонатів.

Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

день
08
Львів

Сніданок. Виселення з готелю.
Переїзд в Україну.
Прибуття до Львова (орієнтовно о 00:00).

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
09
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу в євро:

До початку туру залишилось Дорослі Діти до 16 років 
Більше 6 тижнів
275 260
Більше 5 тижнів 280 265
Більше 4 тижнів 290 275
Менше 4 тижнів 295 280

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

* на виїзди, відмічені зірочкою, сезонна доплата 20 €

Гарантований аванс - 40 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додаткові послуги:

Гарантія від невиїзду - 20 євро. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку.
Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 20 євро.
У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:
місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна

* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

У вартість туру входить:

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
-проживання в готелі ***, сніданки,

Туристи, які подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;

-супровід керівника групи по всьому маршруту;

-екскурсії згідно програми без додаткової плати.

У вартість туру не входить:

-залізничний проїзд до / зі Львова;

-вхідні білети;

-індивідуальне медичне страхування на період туру;

-факультативні програми;

-проїзд в громадському транспорті;

-доплата за одномісне розміщення.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи