Автобусна екскурсія «Знайомтесь — наші Черкаси!»

< Назад
Інформація
від 180 грн
Виїзд: Під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси

Для організованої групи туристів від 15 осіб

Замовити

Оглядова екскурсія «Знайомтеся - наші Черкаси» (3 години).

Черкаси - унікальне місто, заснований в XIII в., Як оборонний форпост, який за час свого існування зіграв певну роль в історії всієї України. Назва міста історики пов'язують з проживали тут козаками-черкасами (черкесами). Черкаси був центром формування козацтва, жителі міста брали безпосередню участь в Хмельниччині і Коліївщину. Історія міста тісно пов'язана з ім'ям видатного українського поета Т.Г.Шевченка.

В ході екскурсії Ви побачите: Замкова гора, меморіальний комплекс «Пагорб Слави», з якого відкривається чудовий вид на Долину Троянд і Дніпро, Свято- Троїцький собор, готель "Слов'янський" (початок ХХ ст.), Комерційний банк (1914р.), особняк підприємця Щербини (1892), Соборна площа, Театральна площа з пам'ятником Т.Г. Шевченку, площа Б.Хмельницького з палацом «Дружба Народів» і пам'ятником гетьману. Свято-Михайлівський Кафедральний Собор є найбільшим собором, якому немає рівних в Україні, збудований у візантійському стилі і розрахований на 12 тис прихожан. Його висота 72 метри, довжина 58 метрів, а ширина 53 метри. Також планується будівництво 102-метрової дзвіниці. Внутрішні оздоблення Кафедрального собору залишає незабутні враження. Розписані стіни і стелі, світло, що потрапляє через вікна в верхньому ярусі собору, створюють гарну ілюзію величного сяйва.
Факультативно відвідування (вхідні квитки за додаткову плату).
* Єдиного музею однієї книги Кобзаря Т.Г.Шевченка, який знаходиться в меморіальномом будинку, в якому в 1859 році жив Т. Г. Шевченко. У музеї показана історія видання творів Т.Г.Шевченка, джерела його творчості, найцікавіші видання, простежена еволюція ілюстрації шевченківських віршів, а також "Кобзарі" в перекладах мовами народів світу.
* Обласного краєзнавчого музею. Експозиція музею розміщена в 30 залах. Раритетами музею є колекція стародруків, ікон, етнографічна та археологічна колекції, зоологічна колекція. Серед унікальних експонатів особливе місце займає колекція речей козацької доби: козацька зброя, пістолети, гармати різного калібру і розміру, порохівниці. Гордістю музею є двері від козацького куреня I-ї половини XVIII ст із зображеною на них народною картиною «Козак Мамай».
* Обласного художнього музею. Експозиція музею складається з двох відділів: декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва. Перший відділ знайомить з народним мистецтвом середнього Подніпров'я. У другому відділі експозиції представлено іконопис XVII-XIX ст. Крім цього, зали музею постійно використовуються під періодичні виставки.

* Зоопарку. Черкаський зоопарк знаходиться на території загальною площею, 5 га, де росте велика кількість зелених насаджень, багато з рослин відносяться до рідкісних видів. У зоопарку утримується понад 200 видів тварин, загальна чисельність яких сягає близько 500 особин (включаючи птахів, плазунів, рептилій). Тут розташований кращий в Україні тераріумом, де живуть 100 видів представників фауни. Поруч знаходиться парк «Перемога» з штучними озерами, дерев'яними скульптурами, зі знайомими з дитинства персонажами казок, парк атракціонів, кафе.

* Храм "Білий Лотос" (замовляється заздалегідь), збудований в 1990-х р.р. послідовниками школи кунг-фу "Ша-Фут-Фань". Його прообразом є якийсь буддистський храм в Лаосі. За легендою, при закладці фундаменту був знайдений древній камінь, на якому зображений Будда в масці воїна. На вході в келії встановлені дві фігури воїнів, привезені з Тибету. У ритуальному залі підлога застелена килимами, стіни прикрашені деревом і оксамитом.

На завершення екскурсії, пропонуємо:

- Прогулянку по акваторії Дніпра на двопалубному теплоході (в сезон, квитки за дод.плату). На теплоході працює буфет, де можна купити прохолодні напої, морозиво, бутерброди, тістечко.
-Прогулку парком "Сосновий бір", який є прикладом садово-паркової архітектури середини ХХ ст. Значний архітектурний хист зодчих проявився у створенні каскадів штучних озер і дивовижного експонату парку - мосту «Веселка» має в народі назву «Міст закоханих». Парк прикрашають чудові кам'яні і дерев'яні скульптури: алея з персонажів «Енеїди» Котляревського, алея з романтичними фігурами на тему «Історія одного кохання». У сезон, катання на каруселях !!!

Вартість на 1 особу: від 180 грн

(для організованої групи туристів від 15 осіб),

але не менше  2700 грн за групу

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

 У вартість входить: 

-трансфер по програмі,

-екскурсійні послуги,

- группова страховка.

 У вартість не входить: 

- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях,

- особисті витрати,

- додаткові трансфери.

Вхідні квитки (орієнтовно):

- обласний краєзнавчий музей - діти 10 грн/дор 20 грн

- художній музей - діти 10 грн/дор 20 грн

- музей однієї книги "Кобзаря" Т.Г.Шевченка - благодійний внесок

- літературно-меморіальний музей-кабінет В.Симоненко - безкоштовно

- Зоопарк - діти до 16 років  40 грн/дор 60 грн

- Храм "Білий Лотос" - 50 грн/особп , http://lao-tai.com.ua/news/ekskursiya.html

- В сезон: прогулянка по Дніпру на теплоході - діти до 12 років - від 40 грн/дорослі від  50 грн