Корпоратив: Київ золотоверхий!

< Назад
Інформація
від 420 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Київ-Черкаси

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

Замовити

Виїзд автобусом з Черкас до столиці нашої держави - КИЇВ (екскурсовод на маршруті).

Оглядова екскурсія «Київ золотоверхий»: Михайлівський Золотоверхий собор, зведений на початку XII століття, був одним з найбільших в стародавньому Києві. Побудували його за велінням князя Святослава II і присвятив монастирську церкву свого патрона архангелу Михаїлу - покровителю воїнів. Під час монгольської навали монастир зазнав відчутних пошкодження, проте завдяки відновленню в XVI столітті Михайлівський став одним з найкрасивіших і багатих соборів України. Міхайлівській собор потрапив в десятку найкрасивіших монастирів світу.
Софійський собор був побудований великим князем київським Ярославом Мудрим в 1037 році. Храм побудований символічно - на місці переможної битви Ярослава з печенігами. Як і головний храм Константинополя, собор присвячений Софії - Премудрості Божий.
Перлина бароко - Андріївська церква закладена 1744 року в зв'язку з приїздом імператриці Єлизавети I до Києва. Зведена 1749 -1754 рр за проектом В. Растреллі на Андріївській горі, на початку Андріївського узвозу (назва від Андрія Первозванного). Це єдина в Україні робота архітектора.
На Андріївському узвозі панує атмосфера міста кінця 19 - початку 20 ст. Вулиця славиться тим, що в будинку № 13 жив письменник А. Булгаков. Вздовж всієї вулиці багато картинних галерей, художніх салонів, сувенірних магазинчиків. Купівля сувенірів.

Відвідання Києво-Печерської Лаври (вхідні квитки та екскурсійні послуги за даодаткову плату). Архітектурний ансамбль Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника складається з понад 100 пам'яток ХІІ-ХХ ст. і охоплює територію 23 га. Києво-Печерська Лавра - є одним з найбільш священних місць в Києві. Протягом вже майже одного тисячоліття, він є одним з найбільш популярних туристичних мек, тому що являє собою колиску українського християнства, а також виділяється прекрасної і вражаючою архітектурою. Монастир відомий своїми печерами, в яких вже протягом століть, зберігаються мощі святих, які дивом збереглися до наших днів. Також доведено, що вищезгадані мощі святих, мають зцілюють властивості.

Відвідування виставки "Мікромініатюри Миколи Сядристого" (вхідні квитки за додаткову плату). Ви побачите підковану блоху, найменшу книгу в світі і багато інших цікавих експонатів.

Вільний час в центрі міста. Прогулянка центральною вулицею Хрещатиком, Майданом Незалежності. Відвідування ТЦ «Глобус», «Макдональдс».

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група 25 осіб
За групу           10500                  
За 1 особу 420

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Київ-Черкаси,

- групова страховка,

-  екскурсовод на маршруті (шляхова інформація).

У вартість не входить:

- вхідні квитки, екскурсійні послуги  в музеях та на туристичних об'єктах ,

- особисті витрати  (обід, сувеніри),

- додаткові  трансфери.

Додатково оплачується:

- Києво-Печерська Лавра – вхід на територію з самостійним відвідуванням тимчасових експозицій –діти 35 грн/ дор 70 грн Сайт: http://kplavra.kiev.ua/ua

- Музей мікромініатюри М.Сядристого – діти 25 грн/дор 50 грн  Сайт: http://kplavra.kiev.ua/ua

За бажанням Замовника екскурсійна програма може змінюватися і доповнюватися