Неймовірні каньйони Черкащини!

< Назад
Інформація
від 2080 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 2
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси - Буки - Мошни - Корсунь-Шевченківський

Запрошуємо на Черкащину з відпочинком на природі!

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

Замовити
день
01
Черкаси-Буки

Зустріч гостей представником туроператора.

Запрошуємо на екскурсію "Буцький каньйон - маленький фіорд в серці України".

Переїзд в с.Буки. По дорозі зупинка на сніданок.

Неймовірно мальовничий гранітний каньйон на річці Гірський Тікич біля села Буки входить в сотню найкрасивіших місць України і знаходиться на другому місці рейтингу «Сім чудес Черкащини». У народі Буцький каньйон ласкаво називають "маленькою Швейцарією". Річка Гірський Тікич тече в протерозойських гранітах, вік яких оцінюється в 2 млрд. Років, і утворює оригінальний, глибокий, до 20 м, і вузький місцями 20-40 м, каньйон, звивистий і довгий близько 1 км. Один з уступів скелястого берега названий на честь відомого українського геолога-петрографа - «Скала Родіонова». Перед входом в Буцький каньйон води Гірського Тікича стрімко скочуються з брили граніту, тим самим створюючи гучний водоспад Вир. Далі можна знайти найцікавіше місце, де високі гострі скелі дуже мальовничо нависають прямо над водою, створюючи абсолютно нехарактерний для центральної України пейзаж, схожий на фіорд. Поруч з водоспадом збереглися руїни старого кам'яного млина XIX ст. і першої в Україні гідроелектростанції (1929р.). У Вас буде можливість відпочити і насолодитися унікальною пророда скельного каньйону.

Для всіх бажаючих (в літній сезон) - купання в швидких водах Гірського Тікича (не забудьте купальник і рушник!)

Пікнічок на природі з шашличком і не тільки!

Переїзд в Черкаси. Поселення в готель.

За бажанням туристів, можна замовити вечерю або банкет в ресторані.

А для тих, хто ще не дуже втомився, факультативно рекомендуємо відвідування нічного клубу DISCO HALL "MANHATTAN" - це місце якісного відпочинку в стилі Нью-Йорк. Найсучасніша світло і звуко-апаратура, провідні DJ України та Європи, виступи зірок, Go-go шоу, авторська кухня, велика карта бару. Або ж весело провести час в боулінг-клубі, більардной, отримавши задоволення від гри.

Ночівля.

день
02
Черкаси-Корсунь-Шевченківський

Сніданок. Звільнення номерів.

Запрошуємо на оглядову екскурсію "Знайомтеся - наші Черкаси!"

Черкаси - унікальне місто, заснований в XIII в., Як оборонний форпост, який за час свого існування зіграв певну роль в історії всієї України. Назва міста історики пов'язують з проживали тут козаками-черкасами (черкесами). Черкаси був центром формування козацтва, жителі міста брали безпосередню участь в Хмельниччині і Коліївщину. Історія міста тісно пов'язана з ім'ям видатного українського поета Т.Г.Шевченка.

Оглядова екскурсія (2 години): Замкова гора, меморіальний комплекс - "Пагорб слави" з монументом «Батьківщиною-Мати», звідки відкривається чудовий вид на «Долину троянд» і Дніпро, Свято-Троїцький кафедральний собор, рожева будівля філармонії, блакитний палац ( початок ХХ ст.), особняк підприємця Щербини (1892), а нині Будинок одруження, Соборна площа.

Відвідання єдиного в світі музею однієї книги "Кобзар" Т.Г.Шевченка, який знаходиться в меморіальному будинку братів Цибульських, де в 1859 році жив і Т. Г. Шевченко. Колекція музею налічує безліч видань «Кобзаря», які випускалися на різних мовах протягом більше 150 років. Гордістю музею є перше видання «Кобзаря», яке було випущено в Петербурзі в 1840 р, а його автору було всього лише 26 років. Також фонд музею налічує велику кількість шевченківських листівок, медалей, значків і т.д.

Далі наш шлях лежить в Шевченківський національний заповідник.

По дорозі зупинка в с.Мошни. Огляд і відвідування Храму Преображенія Господнього (1830-1840 рр.), Побудованого за проектом архітектора Торічеллі в стилі романтизму з використанням елементів тюдоровськой готики. Стильовим рішенням він нагадує Воронцовський палац в Криму.

Приїзд в Корсунь-Шевченківський. Обід.

На одному з гранітних острівців - Зеленому, посеред річки Рось, стоїть пам'ятник Росич, легендарному жителю літописного Корсуня.

Домінантою заповідника є палацово-парковий комплекс Понятовських-Лопухіних (1782г.), який заснував князь С.Понятовскій в якості своєї літньої резиденції. Розташований ансамбль на кількох островах р Росі. В середині XIX ст. палацовий ансамбль за часів нового власника князя П.П. Лопухіна зазнав кардинальних архітектурні зміни. Після закінчення перебудови він набув рис російського романтизму з елементами неоготики й класицизму. У другій половині XIX ст. палацовий ансамбль був одним з найбагатших в Європі. Останніми власниками корсунської садиби були князі Лопухіни-Демидови.

Зараз в палаці розміщується музей історії Корсунь-Шевченківської битви та історичний музей (відвідування). Експозиція залів музею розповідає про битву військ Б.Хмельницького 26 травня 1648 під Корсунем з польською шляхтою за визволення України і експозиція присвячений Корсунь-Шевченківської операції під час Великої Вітчизняної війни, яка увійшла в історію як "Сталінград на Дніпрі". Біля музею розмістилася виставка зразків військової техніки. Також Ви оглянете Ворота, Флігель, де зараз знаходиться картинна галерея і мальовничий Швейцарський будиночок - унікальна паркова споруда.

Прогулянка ландшафтним парком, який створений самою природою на трьох островах річки Рось. Багата флора якого налічує близько 300 видів рослин і 80 видів дерев і чагарників. Розмір Корсунського парку - 100 га. Тут неймовірно красиво, з кожним місцем у парку пов'язана якась легенда, про яких Ви теж дізнаєтеся.

Є давня історія про двох молодих людей - Ян і Наталка, які дуже любили один одного. Наталя була з бідної сім'ї, Ян був шляхтич і жили вони в ті часи, коли не можна було одружитися двом людям з різними матеріальними доходами, тому вони не знайшли більш розумного рішення як стрибнути в глибоку річку Рось.

Через парк проходить прекрасна каштанова алея. Один каштан має цікаву і до того ж правдиву історію. У 1859 році Корсунь відвідував Тарас Шевченко і саме у цього каштана відомий український поет малював деякі свої картини і написав кілька віршів.

Перейшовши ще по одному містку через Рось, потрапляємо до «Русалчин джерела», де з гранітної скелі, дзюрчить свіжа і дуже корисна джерельна вода.

Ось і прийшов час прощатися з нашими гостями! До нової зустрічі!

Вартість туру на 1 особу: від 2080 грн

Для організованої групи туристів від 25 осіб

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

-зустріч групи представником туроператора;
- трансфери по програмі;
- екскурсії по програмі:
екскурсія на Буцький каньйон;
екскурсія в Корсунь-Шевченківський;
- вхідні квитки по програмі;
- проживання в готелі 1 ніч, 2-3-х місні номери з вигодами;
- харчування: 2 сніданки, 2 обіди;
- страхування.

У вартість не входить:

- факультативні програми;
- особисті витрати;
- додаткові трансфери.

За бажанням Замовника екскурсійна програма може змінюватися і доповнюватися