Корпоратив: Екскурсія до палацу!

< Назад
Інформація
від 300 грн
Виїзд: Під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Мошни-Корсунь-Шевченківський-Черкаси

Для організованої групи туристів від 25 осіб

Екскурсовод на маршруті!

Замовити

Виїзд автобусом з Черкас в Корсунь-Шевченківський державний історико-архітектурний заповідник (екскурсовод на маршруті).
«У високому небі ворон голосно кряче.
Вірну шаблю ховати рано, рано, козаче!
Наша доля козацька – боронити Вкраїну.
Всюди слава про Хмеля і про Корсунь полине!»
Славко Морозенко

По дорозі зупинка в с.Мошни. Огляд і відвідування Храму Преображенія Господнього (1830-1840 рр.), побудованого за проектом архітектора Торічеллі в стилі романтизму з використанням елементів тюдоровськой готики. Стильовим рішенням він нагадує Воронцовський палац в Криму.

Приїзд в Корсунь-Шевченківський. На одному з гранітних острівців - Зеленому, посеред річки Рось, стоїть пам'ятник Росич, легендарному жителю літописного Корсуня. Огляд палацово-паркового комплексу Понятовських-Лопухіних (1782г.), який заснував князь С.Понятовскій в якості своєї літньої резиденції. Розташований ансамбль на кількох островах р Росі. В середині XIX ст. палацовий ансамбль за часів нового власника князя П.П. Лопухіна зазнав кардинальних архітектурні зміни. Після закінчення перебудови він набув рис російського романтизму з елементами неоготики й класицизму. У другій половині XIX ст. палацовий ансамбль був одним з найбагатших в Європі. Останніми власниками корсунської садиби були князі Лопухіни-Демидови.
Зараз в палаці розміщується музей історії Корсунь-Шевченківської битви та історичний музей. Експозиція залів музею розповідає про битву військ Б.Хмельницького 26 травня 1648 під Корсунем з польською шляхтою за визволення України і експозиція присвячений Корсунь-Шевченківської операції під час Великої Вітчизняної війни, яка увійшла в історію як "Сталінград на Дніпрі".

Відвідування музеїв (вхідні квитки та послуги екскурсовода в музеях за додаткову плату).

Біля музею розмістилася виставка зразків військової техніки.

Також Ви оглянете Ворота, Флігель, де зараз знаходиться картинна галерея і мальовничий Швейцарський будиночок - унікальна паркова споруда.
Прогулянка ландшафтним парком, який створений самою природою на трьох островах річки Рось. Багата флора якого налічує близько 300 видів рослин і 80 видів дерев і чагарників. Розмір Корсунського парку - 100 га. Тут неймовірно красиво, з кожним місцем у парку пов'язана якась легенда, про яких Ви теж дізнаєтеся.
Є давня історія про двох молодих людей - Ян і Наталка, які дуже любили один одного. Наталя була з бідної сім'ї, Ян був шляхтич і жили вони в ті часи, коли не можна було одружитися двом людям з різними матеріальними доходами, тому вони не знайшли більш розумного рішення як стрибнути в глибоку річку Рось.
Через парк проходить прекрасна каштанова алея. Один каштан має цікаву і до того ж правдиву історію. У 1859 році Корсунь відвідував Тарас Шевченко і саме у цього каштана відомий український поет малював деякі свої картини і написав кілька віршів. Перейшовши ще по одному містку через Рось, потрапляємо до «Русалчин джерела», де з гранітної скелі, дзюрчить свіжа і дуже корисна джерельна вода.

За бажанням Замовника можемо замовити обід або банкет в ресторані (замовляється заздалегідь).

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група        25 осіб
За групу                7500                  
За 1 особу        300

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-Корсунь-Шевченківський-Черкаси,

- екскурсовод на маршруті (шляхова інформація),

- групова страховка.

У вартість не входить:

- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях,

- додаткові трансфери,

- особисті витрати (обід , сувеніри). За бажанням Замовника можемо замовити обід або банкет в ресторані.

Додатково оплачується (орієнтовно):

-музей історії Корсунь-Шевченківської битви –дор 30 грн, екскурсія на групу до 25 осіб – 200 грн
- історичний музей – дор 30грн, , екскурсія на групу до 25 осіб – 200 грн
- художня галерея – дор 30 грн, , екскурсія на групу до 25 осіб – 200 грн
- вхідна плата на виставки – дор 20 грн