Корпоратив: Полтавщина запрошує!

< Назад
Інформація
від 2150 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 2
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Полтава-Диканька-Черкаси

Полтава + «Поле Полтавської битви»!

Загадкова  Диканька!

Музей українського весілля з проведенням весільного обряду!

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

Замовити
день
01
Черкаси-Полтава

Виїзд з Черкас автобусом в Полтаву (екскурсовод на маршруті).

Оглядова екскурсія містом: пам'ятник Слави, Кругла площа, пам'ятник М.В. Гоголю, Полтавський краєзнавчий музей, пам'ятник Келіну, пам'ятник Марусі Чурай, Біла альтанка, пам'ятник полтавській галушці, садиба Котляревського, Хрестовоздвиженський монастир, Свято-Успенський собор, відновлена ​​вежа Подільського бастіону Полтавської фортеці.

Відвідування літературно-меморіального музею І. П. Котляревського (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату). Велика кількість різноманітного наочного матеріалу, систематизованого за тематико-хронологічним принципом, розповідає про життєвий і творчий шлях славетного полтавця, основоположника нової української літератури, автора «Енеїди», п'єс «Наталка Полтавка», «Москаль-чарівник». Серед унікальних експонатів - перший прижиттєве видання поеми «Енеїда» випуску 1798 року.

Обід. Поселення в готель після 14:00.

Відвідування Національного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату). Один з перших стаціонарних музеїв Полтавщини, відкритий в 1909р. до 200-річчя перемоги військ Петра І над армією шведського короля Карла XII. Музей без перебільшення можна назвати «доленосним полем європейської історії». Експозиція музею налічує багато експонатів, серед яких холодна і вогнепальна зброя, портрети, гравюри, полкові прапори і зразки військової форми.

Відвідування братської могили російських воїнів, Сампсоніевой церкви, ротонди Примирення.

Повернення в Полтаву.

По дорозі зупинка (за бажанням) відвідування Хрестовоздвиженського монастиря, заснованого в 1650 р на березі р. Ворскли на кошти полковника Мартина Пушкаря, полтавської старшини і міщан. Хрестовоздвиженський собор (1699-1709 рр.) - єдина в Україні семиголова церква в стилі бароко, яка збереглася до наших днів. Чотириповерхова дзвіниця (1786 г.) в стилі пізнього бароко має висоту 43 м. У комплекс також входить однокупольная Троїцька церква (1750 г.) і Семенівська церква (1887 р). Під час війни зі шведами тут знаходилася ставка Карла XII.

Вечеря. За бажанням Замовника можемо організувати банкет в ресторані.

Ночівля.

день
02
Диканька-Черкассы

Сніданок. Звільнення номерів.

«Просили батько, просила мати и я Вас прошу прийти до мене на весілля ...» - саме такими словами майбутня наречена в супроводі двох дружок в національному одязі запрошувала гостей на своє свято. Зараз такі слова все рідше можна почути на сучасних весіллях. Як готувалися до весілля пару сот років тому і як її святкували? Ми дізнаємося, відвідавши Музей українського весілля. Кожному гостю - весільна шишка!

Екскурсія до славнозвісної Диканьки. Тріумфальна арка - візитна картка селища, єдине збережене цивільне спорудження садиби родини Кочубеїв. Парадний в'їзд до маєтку був оформлений класичної тріумфальною аркою на честь прибуття до Диканьки імператора Олександра I, близьким соратником якого був князь Василь Кочубей. Унікальність її в тому, що це єдиний пам'ятник в Україні, присвячений перемозі у Вітчизняній війні 1812 року. Миколаївська церква - родовий храм-усипальниця родини Кочубеїв. Під церквою були поховані 3 княгині і 5 князів роду Кочубеїв. За легендою, на цьому місці знаходився пеньок, на якому з'явилася ікона Миколи Чудотворця. Перед цим образом молилася про здоров'я майбутнього сина, мати Миколи Гоголя. Кочубеївські дуби- одні з найстаріших і відомих в області. Про них писав О. Пушкін в поемі "Полтава". Три зростаючі в ряд 800-річні дуба - це залишки великої дубової алеї, яка прикрашала в'їзд до садиби Кочубеїв. Бузковий гай - займає площу близько 4 га, посаджено Кочубеями більше 200 років тому. Тут знаходиться близько 40 видів бузку. Щороку на початку травня, під час цвітіння бузку в Диканьці, проходить свято "Пісні бузкового гаю". Троїцька церква, споруджена в 1780 році в стилі пізнього бароко і має в плані форму хреста. У цій церкві часто бував Гоголь. Існує легенда про те, що нібито саме тут бував коваль Вакула з повісті "Ніч перед Різдвом".

Обід в шинку на хуторі, який послужив прототипом того, що описаний М. Гоголем в повісті "Вечори на хуторі біля Диканьки". Господарі будуть зустрічати Вас театралізованим дійством за участю гоголівських героїв.

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру на 1 особу (при групі від 25 осіб)

(в залежності від обраного готелю, номер стандарт):

від 2150 грн

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Полтава-Диканька-Черкаси;

- проживання в обраному готелі 1 ніч, номери стандарт;

- харчування: 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря;

- екскурсії по програмі;

-проведення весільного обряда;

- групова страховка.

У вартість не входить:

- вхідні квитки, екскурсійні послуги в музеях та на туристичних об'єктах;

- проїзд в міському транспорті;

-додаткові трансфери;

- факультативні програми;

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера зберігання, тощо).

Додатково оплачується (орієнтовно):

- вхідні квитки в музей "Поле Полтавської битви" - дор 30 грн ,  екскурсія на групу до 25 осіб - від 200 грн, сайт музею: http://www.battle-poltava.org/ukr/

- музей І.П.Котляревского - дор 35 грн

За бажанням Замовника програма туру може змінюватися і доповнюватися