Карпатський вояж: Львів-Франківськ-Коломия-Чернівці

< Назад
Інформація
від 2200 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 5
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка-Львів-Івано-Франківськ-Коломия-Чернівці-Івано-Франківск - ст.ім.Т.Шевченка

Чарівний Львів та привітний Франківськ!

Унікальний музей «Писанка»!

Перлина Буковини — Чернівці!

Група 14+2 супроводжуючих

Замовити
день
01
Черкаси/ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Черкас поїзд № 95 о 19:27. (2, 6, 10, 14, 18, 22, 26 числах кожного місяця), з ст.Шевченка поїзд № 41 о 20:01. (щодня), поїзд № 109 о 19:36 (по парних числах), поїзд № 134 о 23:21. Розклад руху поїздів уточнюйте!

день
02
Львів-Івано-Франківськ

Прибуття до Львова  поїзд № 95 о 10:39., поїзд № 41 о 08:33., поїзд № 109 в 08:36, поїзд № 134 о 10:36. Речі здаємо в камеру зберігання (за додаткову плату). Зустріч з екскурсоводом. Переїзд міським транспортом в центр міста (квиток за додаткову плату).

Пішохідна екскурсія "Старовинними вуличками Львова" (3 год): площа Ринок - своєрідний музей під відкритим небом - всі 45 будинків на цій площі є пам'ятками архітектури XVI-XX ст., Аптека-музей «Під Чорним Орлом» (вх.квитки за доп .плату), в підвалах якого зібрана унікальна колекція старовинних аптечних приладів, книг, рецептів, міська Ратуша, Домініканський собор, один з найкрасивіших храмів, побудований в стилі бароко, костел Єзуїтів, Бернардинський костел, Вірменська церква, Кафедральний собор Римської католічноі церкви XIV- XVIII ст., Каплиць Боїмів та Кампіанів (XVII ст.), Оперний театр, що входить в трійку найгарніших в Європі.

Обід. Вільний час.

Переїзд на вокзал міським транспортом (квиток за додаткову плату).

Виїзд зі Львова до Івано-Франківська поїзд № 606 о 15:45. (щодня). Прибуття в Івано-Франківськ о 18:47. Зустріч групи на вокзалі екскурсоводом. Переїзд міським транспортом в готель / хостел (квиток за додаткову плату).
Вечеря. Поселення. Ночівля.

день
03
Коломия-Чернівці

Сніданок. Автобусна екскурсія Коломия-Чернівці.

Коломия - одне з найкрасивіших міст Галичини, з чудовою австро-угорської забудовою центральної частини міста. Обов'язково слід відвідати візитівку Коломиї - унікальний і єдиний в світі музей писанкового розпису, знаного також як "Музей Писанки" (вх.квитки та екскурсійні послуги  за додаткову плату), він знаходиться в найбільшому яйці в світі (13,5 м) і має експозицію з 12 000 експонатів. Переїзд в Чернівці.

Пішохідна екскурсія «Чернівці - маленький Париж». Ми потрапляємо в місто, який нічим не поступався Відні і був непровозглашоною столицею Європи, місто, де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових крамничок було більше, ніж кав'ярень. Ви прогуляєтеся вулицями О.Кобилянської, М. Емінеску та Вірменській, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу, де рівно о 12 годині дня на балкон ратушній вежі виходить сурмач в національному одязі і грає відому мелодію С. Сабадаша " Марічка ", театр, Католицький костел та Кафедральний собор, Вірменську церкву. І звичайно ж, справжня перлина міста - резиденція митрополитів Буковини і Далмації, яка споруджувалася з 1864 по 1882 роки. У цьому химерному за своєю красою споруді помітні візерунки української вишивки і буковинського килима, гуцульської писанки, легко прочитуються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю. Екскурсія в Чернівецький національний університет (вх.квитки та екскурсійні послуги за додаткову плату).

Повернення в Івано-Франківськ. Вечеря. Ночівля.

день
04
Івано-Франківск

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія по місту Івано-Франківську - в минулому Станіслав (3год):Кафедральний собор св. Воскресіння, майдан Шептицького, площа Ринок, міська Ратуша, Палац князів Потоцьких, пам'ятник Діві Марії, міська Ратуша, площа Ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали, Пам'ятник 2000-річчю народження Христа.

Час на обід (самостійно, за додаткову плату).                       

Виїзд з Івано-Франківська поїзд № 133  о 14:58.

день
05
ст.ім.Т.Шевченка

Прибуття на ст.Шевченка в 06:50.

Вартість туру на 1 особу: 2200 грн

При замовленні туру просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів

У вартість туру входить:

- зустріч групи на залізничному вокзалі;

- проживання в готелі / хостелі 2 ночі, 3-4-6-ти місні номери з вигодами на поверсі (в хостелі двоярусні ліжка, рушники брати із собою);

- екскурсії по програмі;

- трансфери по програмі;

- харчування: Львів- обід, Івано-Франківськ - 2 сніданки, 2 вечері;

- групова страховка.

У вартість туру не входить:

- залізничний проїзд ст.Шевченка-Львів, Івано-Франківськ-ст.Шевченка (плацкарт - від 420 грн, в залежності від поїзда, прохання уточнювати). Залізничний проїзд Львів-Івано-Франківськ (плацкарт - від 80 грн). Залізничні квитки можете купувати самостійно.

– вхідні квитки та послуги екскурсовода в музеях та на туристичних об'єктах;

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо);

- проїзд в міському транспорті;

- факультативні програми;

- додаткові трансфери.

Додатково оплачується (орієнтовно):

- Аптека-музей "Під чорним орлом" – діти 10 грн/дор 30 грн

- Італійський дворик – діти 5 грн/дор 10 грн

- Музей зброї «Арсенал» (вихідний середа) -діти 30 грн / дор 50грн

- Підйом на Ратушу - дорослий від 14 років – 30 грн, діти до 14 років – 10 грн

-Чернівецький університет - діти 15 грн/дор 35 грн

За бажанням Замовника програма туру може змінюватись та доповнюватися