Тур вихідного дня: Два дні раю в Закарпатті

< Назад
Інформація
від 1480 грн
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів – Мукачеве – Ужгород – Берегове – Лумшоры – Львів -ст.ім.Т.Шевченка/Київ

29.05, 5.06, 3.07, 17.07, 24.07, 7.08, 22.08, 25.09, 30.10.

Відвідування термальних басейнів! Дегустація вин, сирів, лікувальних трав і настоянок! Середньовічний замок «Паланок»!

Збірний тур!

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Выезд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/Києва (самостійно).

день
02
Львів - Мукачево - Мукачевський замок (Паланок) - Ужгород

Прибуття у Львів. Збір групи на вокзалі.

Для туристів, які прибувають на Львівський залізничний вокзал – трансфер на Термінал «А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А».

Місто над Латорицею (входить у вартість + вх. квиток) Мукачево – місто над Латорицею, яке поєднує у собі середньовічну таємничість та різноманіття культур, екзотику та традиції. Тут збережений архітектурний спадок Австро-Угорщини та витає дух Габсбургів. Міська ратуша зі своїм сторічним годинником, каплиця Святого Йосипа XIV століття, білий палац князів Ракоці та, звісно ж, гордість міста – гарно відреставрований замок Паланок XIV-XVIII століття. Він розташований на Замковій горі та славиться дев’ятьма залами історичної експозиції. Ще в давні часи Паланок заслужив репутацію неприступної фортеці, про його мужність з повагою говорили у багатьох європейських столицях. Замок був і полоненим, за право володіти яким сперечалися королі та князі, і однією з найстрашніших буцегарень Австрійської імперії. Сьогодні Паланок, перетворений на архітектурно-історичну пам’ятку, височіє над рікою, як символ високої моралі, сили духу та взірець народного таланту, як скарбниця історії та культури.

Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсію: Теплий вечір в Берегово (Дорослий: 180грн. / Діти: 180грн. + вх. квиток) Берегово, справжнє тепле місто, де знаходиться багато джерел та басейнів з термальними водами, купання у яких можливе, як літом, так і взимку. Температура води на поверхні – 36 градусів, вона має лікувальні властивості. Тут ми зможемо по справжньому відпочити та розслабитися.

Поселення у готель по маршруту.

день
03
Ужгород - Лумшори - Львів

Сніданок.

Екскурсія по Ужгороду (входить у вартість + вх. квиток) Ужгород – містом унікальних історичних пам’яток та архітектурних ансамблів, містом сакур та магнолій (вх. квитки опл. дод.). Ми побачимо найдовшу липову алею Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівлю Жупанату, та, інші памятки Ужгорода.

Старосвітське джакузі в Лумшорах (входить у вартість + вх. квиток) Лумшори - невелике село, оточене гірськими схилами та стрімкими водоспадами, воно немов охороняє себе від навколишнього світу, попереду - тільки гори і небо. Недалеко від села ми побачимо каскад невеликих водоспадів , потоки яких мчать сюди з полонини Руна та падають на гладкі сірі камені з висоти 12 м. Але, в першу чергу, Лумшори відомі процедурою купання в чанах , яку практикують тут ще з XVII століття! Нас посадять у величезний мідний чан з мінеральною сірководневою водою і будуть «варити» на повільному вогні. А якщо стане гаряче - можна, і навіть потрібно, охолонути в гірському потоці, який неспішно «біжить» в декількох метрах від чану. Відпочиваємо і насолоджуємося!

21:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття - Комплекс Термінал «А». 22:00 Орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал.

Виїзд поїздом із Львова (самостійно)

день
04
ст.іт.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка.

Вартість туру на 1 особу: від 1480 грн

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість туру входить:

• проживання в готелі 2*- 3*, сніданки;
• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;
• екскурсії вказані в програмі
• супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
Додатково оплачується:
- залізничний проїзд до/із Львова;
• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)
• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 120 грн.
• Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 120 грн. (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
• факультативні екскурсії, рекомендовані програми
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
*страховий поліс
• туристичний збір в готелях по маршруту
*доплата за одномісне розміщення.
Туристи, які здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можливо одномісне розміщення за додаткову оплату.
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих
ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг