Бліц Париж

< Назад
Інформація
від 195 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 8
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів – Вроцлав – Берлін – Париж – Прага – Краків – Львів - ст.ім.Т.Шевченка/Київ

9.05, 23.05, 6.06*, 13.06*, 20.06*, 27.06*, 11.07*, 25.07*, 8.08*, 22.08*, 12.09, 26.09.

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом з ст.ім.Т.Шевченка / Києва (самостійно).

день
02
Львів

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

8:30 - виїзд зі Львова. Проходження кордону. Переїзд по території Польщі. Приїзд до Вроцлава за умови своєчасного проходження кордону.

Рекомендуємо: оглядова екскурсія по місту «Місто каналів і мостів - Вроцлав» (15 €). Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав ... і здається, що місто гойдається на її хвилях. Тумський острів - найстаріша частина міста, яка приводить у захват кожного, хто тут побував. на центральній площі, однієї з найбільших в Європі, височіє ратуша - перлина готичної силезской світської архітектури. Під час екскурсії в Вроцлав почуттю ється відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.

Поселення в транзитний готель на території Польщі і нічліг.

день
03
Берлін

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Німеччину.

Приїзд в місто Берлін (орієнтовний час - 12:00). Пересування по Берліну громадським транспортом.

Вільний час. Рекомендуємо: екскурсія «Знайомство з Берліном» (15 €). Під час оглядової екскурсії Берлін постане перед Вами в своїх найвеличніших образах. Грандіозний будинок Рейхстагу, вражаючі Бранденбурзькі ворота, відомий берлінський бульвар «під липами» Унтер-ден-Лінден, одна з найкрасивіших площ у Німеччині Жандарменмаркт, Музейний острів на річці Шпрее, який розміщує безліч музеїв з розкішними експозиціями ... і багато інших унікальних місць, на які багата столиця Німеччини.

Вільний час.Рекомендуємо екскурсію з гідом в музей Пергамон - сховище духу Стародавнього світу (15 € + вхідний квиток 12 € тільки для дорослих від 18 років) Особливе місце на острові Музеїв в Берліні займає музей Пергамон, в якому розміщені виставки історії Стародавнього світу. За його просторим залам можна ходити цілий день, захоплюючись цінними колекціями зразків мистецтва людей, що жили за тисячі років до нас. Цим музеєм займалися, поповнюючи експонатами, такі вельможі, як Фрідріх II і Фрідріх Вільгельм II. Окремий зал відведений експозиції, яка відтворює мармуровий вівтар з міста Пергама присвячений Зевсу, на якому відтворено сцени з міфу про гигантомахии. Цей вівтар є однією з найцінніших пам'яток елліністичної архітектури. Особливу увагу приділено також залу візантійської культури, де представлені предмети декоративно-прикладного мистецтва.

Рекомендуємо: «Вечір в німецькій пивний» (15 € + вхідний квиток 14 €). Як найкраще провести час в Німеччині? Звичайно, з пивом! У німців справжній культ пива - це головний напій на всіх святах. Велика кількість традицій у виготовленні і споживанні пива, купа легенд про нього, нескінченний список пивоварень - це про Німеччину. Отже, запрошуємо до берлінської корчму спробувати кілька видів знаменитого напою з найсмачнішою свинячий рулькой!

Рекомендуємо: екскурсія «Вечірній Берлін» (18 €). Прогресивний і волелюбний Берлін ввечері розкривається на повну. Крім насолоди від атмосфери вечірньої столиці, Ви, звичайно, отримаєте задоволення від побачених пам'яток: маршрут екскурсії проведе від символу міста, знаменитої історичної Берлінської стіни, через Потсдамскую площа з її ультрасучасним комплексом SONY-центр, і до богемному Бульвару Зірок і театру, в якому відбувається відкриття та нагородження всесвітньо відомого кінофестивалю «Берлінале».

Нічний переїзд до Франції. Орієнтовний час виїзду з Берліна 22:00.

день
04
Париж

Прибуття в Париж (орієнтовний час - 13.00).

Автобусна екскурсія по Парижу. Паризька Опера, вулиця Руаяль, Мадлен, площа Згоди, Єлисейські поля, Тріумфальна арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Марсове поле, дім Інвалідів, Музей Орсе, острів Сіте, Палац Правосуддя, Конс'єржи, Люксембурзький сад, Пантеон, Лувр, Вандомська площа, Бастилія .

Далі пересування в цей день по Парижу громадським транспортом.
Поселення в готель.

Вільний час. Рекомендуємо: круїз по Сені на кораблику (13,5 € дорослі, 8 € діти до 12 років). Час дати перепочити своїм ногам та продовжити насолоджуватись знайомством з Парижем з борта круїзного кораблика, що курсує по Сені: острів Сіте та Нотр-Дам-де-Парі, музей Орсе, Лувр та Трокадеро ... Туріcтів супроводжувати керівник групи.

23:00 - Рекомендуємо відвідати кабаре "Мулен Руж" (вхідний квиток 112 €). Мулен Руж - Відомий на весь світ кабаре з феєричним танцювальним шоу і, звичайно, знаменитим традиційним французьким канканом. Французи кажуть: «Хто був в Парижі і не відвідав Мулен Руж, той не зможе до кінця зрозуміти, що ж таке Париж». Адже Мулен Руж - це теж частина історії Парижа, це більше, ніж мелодраматична історія, розказана в однойменному фільмі, це - символ. Символ надій, що збулися і нездійснених, розбитих сердець, творчості і пороку, краси і неподобства, що з'єдналися. Програма шоу включає номери з оголеними танцівницями - «topless», тому спочатку варто подумати перед тим, як пропонувати цю програму дітям.

Ночівля.

день
05
Париж

Сніданок. Виселення з готелю.

Пересування по місту в цей день на громадському транспорті.
Рекомендуємо відвідати Лувр (23 € + вхідний квиток 15 € тільки для дорослих від 18 років). Один з найстаріших музеїв з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів.
У Луврі збиралося все - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні і часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Самостійне близькості до Лувру. Екскурсія з гідом.

Рекомендуємо екскурсію по Монмартру (20 €). Монмартр ще пам'ятає ті часи, коли його схили покривали густі виноградники і вітряні млини, коли тут селилася лише убога богема - поети, музиканти, художники, які потім стали гордістю і славою Франції і влаштувалися в музеях. Згодом Монмартр став центром нового мистецтва і творчості. І хоча зараз це вже історія, життя Монмартра продовжує вирувати. Як і раніше тут можна купити маленький шматочок Парижа, зображений на полотні, упакувати і відвести з собою. А від базиліки Сакре-Кер відкривається такий неповторний пейзаж, що здається, не можна і мріяти про кращий! Париж звідси - як на долоні ...

або
Рекомендуємо екскурсію «Серце Парижа - Нотр Дам та Латинський квартал» (20 €). На вузеньких, невеличких вуличках цього кварталу панує атмосфера романтичного минулого, яку створюють безліч пам'яток старовини - римські лазні і терми Клюні, величний Пантеон та палац Бурбонів, бульвар Сен-Мішель та Люксембурзький сад, колишній монастир Валь-де-Грас і церква Сен -Етьен -дю-Мон, а також велична Сорбонна. Одночасно тут кипить жвава, весела життя, не затихає ні вдень, ні вночі - затишні кафе і ресторани, звуки запальної музики лунають звідусіль, вуличні художники, які намалюють Ваш портрет у будь-який час доби та юрби галасливих студентів ...

Нічний переїзд в Прагу (орієнтовний час виїзду з Парижа 16: 30-17: 00).

день
06
Прага

Приїзд до Праги.

Оглядова пішохідна екскурсія "Знайомство з Прагою" (пересування громадським транспортом). Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу - Староместскую, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів - апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття - ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.

Вільний час. Рекомендуємо екскурсію «Королівські Градчани» (16 €). На лівому березі річки Влтави розташувалися Королівські Градчани - один з чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовували, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави. Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс в світі - Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такий недоступною королівського життя.

Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (10 € + вхідний квиток 15 євро). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок! На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період - на ній знаходиться ресторан, та верхня - відкрита.

Переїзд в транзитний готель на території Польщі. Пізнє поселення в готель.

день
07
Краків-Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в сторону України

Рекомендуємо оглядову екскурсію по Кракову - "Королівський шлях" (13 €). Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет - один з найстаріших в Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб - Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!

Переїзд на Україну. Проходження кордону.
Прибуття до Львова (орієнтовно о 00:00).

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
08
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу в євро:

До початку туру залишилось Дорослі Діти до 16 років 
Більше 6 тижнів
 195
185
Більше 5 тижнів 205 195
Більше 4 тижнів 210 200
Менше 4 тижнів 215 205

 

 

 

 

 

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

* на виїзди, відмічені зірочкою, сезонна доплата 15 €

Гарантований аванс - 30 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додаткові послуги:

Гарантія від невиїзду - 15 євро. Звільняє від сплати штрафних санкцій за умови письмової відмови від туру не пізніше, ніж за 24 години до його початку.
Доплата за місце в першій половині автобуса з 1-го по 16-е - 15 євро.
У всіх автобусах розташування місць з 1-го по 16-е відносно напрямку руху автобуса однакове:
місця 1, 5, 9, 13 - зліва біля вікна
місця 2, 6, 10, 14 - зліва біля проходу
місця 3 *, 7, 11, 15 - справа біля проходу
місця 4 *, 8, 12, 16 - справа біля вікна

* - службові місця.
Призначення місць проводиться послідовно.

У вартість туру входить:

-проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
-проживання в готелі ***, сніданки,

Туристи, які подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер - це може бути двомісний номер з додатковим ліжком
У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою;

-супровід керівника групи по всьому маршруту;

-екскурсії згідно програми без додаткової плати.

У вартість туру не входить:

-залізничний проїзд до / зі Львова;

-вхідні білети;

-індивідуальне медичне страхування на період туру;

-факультативні програми;

-проїзд в громадському транспорті;

-доплата за одномісне розміщення.

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 20 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи