Екскурсія на сироварню «Лісова коза»

< Назад
Інформація
від 190 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Підлісне -Черкаси

На Вас чекає знайомство з Альпійськими кізочками!

Екскурсія по сироварні та дегустація молока і сирів!

Закупи в фірмовому магазині «Сирна лавка»!

Група 20+3, 25+4, 34+6, 42+7, 66+9

Замовити

Виїзд автобусом  із Черкас.

Приїзд на сироварню «Лісова коза», сайт: http://lisovakoza.com.ua/recreation.php

Початок екскурсій: о 09:00, 11:00, 14:00 та 16:00. (квитки за дод.плату)

Програма екскурсії:

  1. Екскурсія у супроводі екскурсовода, протягом якої ви почуєте багато цікавого про історію розвитку найбільшого в Україні племінного господарства з розведення Альпійських кіз, познайомитеся з особливостями утримання та розведення цих найпопулярніших тварин та дізнаєтеся чому молоко саме цієї породи є найкращим для виготовлення сирів.
  2. Відвідини контактного зоопарку, де можна не тільки поспілкуватися з Альпійськими кізочками, а й погодувати їх. Спеціально для цього поруч встановлена шафка з приготованими порціями корму. Це найцікавіша розвага для дітей!
  3. Таємнича атмосфера погрібка, де відбувається перша дегустація найдавнішого та найкращого поєднання – сиру та вина. Тут ви також дізнаєтеся про плани та хід створення міні-музею старовинних фермерських технологій виготовлення та визрівання сиру. Доречі, це одне з найвдаліших місць для селфі.
  4. У холі сироварні на вас чекає ще одна, велика селфі-зона де на фоні полиць з головами сиру можна зробити незабутні світлини на згадку про відвідини господарства «Лісова Коза».
  5. Головна родзинка туру – дегустація молока і сирів нашого виробництва у професійному супроводі, яка проходить у шоу-румі сироварні. Ви дізнаєтесь про цілющі властивості натурального козиного молока, познайомитесь з лінійкою сирів нашого виробництва та насолодитесь їх неповторним смаком. За скляною стіною можна побачити виробництво та спостерігати за чаклунством народження смачного та корисного козиного сиру. Тут, також знаходиться наш фірмовий магазин «Сирна лавка» де бажаючі можуть купити сир добре відомий в Україні під брендом «Чорноліські фермерські сири».

Правила та поради для гостей про які слід пом’ятати:

  1. Паркувати транспорт дозволяється виключно на паркінгу для відвідувачів.
  2. Пересуватися рекреаційною зоною можна тільки по доріжках не заходячи на газони.
  3. Забороняється перетинати позначену межу рекреаційної зони та виходити на територію ферми. На фермі діє режим суворої біологічної безпеки!
  4. Знаходячись у контактному зоопарку, забороняється заходити за огорожу в якій знаходяться тварини. Забороняється годувати кіз їжею принесеною з собою. Слідкуйте за дітьми, що годують кіз та не допускайте згодовування їм нехарчових, паперових або пластикових предметів. Це дуже небезпечно для життя і здоров’я тварин!
  5. Заклад громадського харчування на території відсутній, тому, відправляючись у подорож радимо подбати про бутерброди.

За бажанням туристів, по маршруту подорожі можна відвідати  літературно-меморіальний музею О. С. Пушкіна і П. І. Чайковського в м.Кам'янка  (вх.квитки і послуги екскурсовода в музеї за додаткову плату), де представлені меморіальні речі родини Давидових, особисте піаніно композитора, прижиттєвий портрет композитора, написаний в Кам'янці, інші цікаві речі. Сімейний рояль Давидових, на якому часто грав Петро Ілліч, донині має прекрасне звучання.

Саме в Кам'янці вперше прозвучала чарівна музика опери Чайковського "Євгеній Онєгін". Експозиція музею розповідає про перебування в Кам'янці А. С. Пушкіна, який саме тут написав один із шедеврів світової лірики "Як хмара летюча гряда ..." і закінчив поему "Кавказький бранець".

Важливо! Відвідування туристичних об'єктів та музеїв проводиться з дотриманням рекомендацій МОЗ щодо обмежень через коронавірус (COVID-19).

Варість  туру в грн:

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 42 + 7 66+9
За групу 6300 7750 8750 9660 12540
За 1 особу 315 310 250 230 190

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-Підлісне, Кіровоградська обл -Черкаси,

- для шкільних груп 10+1 супроводжуючий,

- оформлення необхідних документів,

- групова страховка.

У вартість не входить:

-вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях,

- особисті витрати,

- додаткові трансфери

Додатково оплачується:

Варість вхідного квитки в сироварню «Лісова коза»: Для дорослих та дітей від 14 років (повна вартість) – 200 грн. Діти від 6 до 14 років (з участю у дегустації) – 100 грн. Діти до 6 років – безкоштовно

Тривалість екскурсії з дегустацією на сироварні - 2 години. Для груп та гостей, що подорожують власним транспортом, загальний час перебування та відпочинку у рекреаційній зоні не обмежено.

Розрахунки за проведення туру проводяться одразу після прибуття на сироварню, у касі фірмового магазину «Сирна Лавка», що знаходиться у приміщенні сироварні.

Літературно-меморіальний музей О. С. Пушкіна та П. І. Чайковського - від 20 грн/особа, екскурсія на групу до 25 осіб - від 150 грн