Ексклюзивна пішохідна екскурсія по Черкасам!

< Назад
Інформація
від 800 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси

Для організованої групи туристів від 15 осіб

Замовити

Пішохідна екскурсія "Знайомтесь - наші Черкаси!" (2,5 години).

Рідні Черкаси, квітучі Черкаси,

Місто великих надій і добра,

Краю Шевченка чудова окраса,

Дивна перлина на нитці Дніпра.

Черкаси - унікальне місто, заснований в XIII в., Як оборонний форпост, який за час свого існування зіграв певну роль в історії всієї України. Назва міста історики пов'язують з проживали тут козаками-черкасами (черкесами). Черкаси був центром формування козацтва, жителі міста брали безпосередню участь в Хмельниччині і Коліївщину. Історія міста тісно пов'язана з ім'ям видатного українського поета Т.Г.Шевченка.

Пішохідна екскурсія: Замкова гора, меморіальний комплекс - "Пагорб слави" з монументом «Батьківщиною-Мати», звідки відкривається чудовий вид на «Долину троянд» і Дніпро, Свято-Троїцький собор, будівлю філармонії, готель "Слов'янський" (початок ХХ ст. ), Комерційний банк (1914), особняк підприємця Щербини (1892), площа і пам'ятник гетьману Б. Хмельницькому, палац «Дружба народів", обласний драматичний театр з пам'ятником Т.Г.Шевченку, Соборна площа.

Відвідання єдиного в світі музею однієї книги "Кобзар" Т.Г.Шевченка (благодійний внесок), який знаходиться в меморіальному будинку братів Цибульських, де в 1859 році жив і Т. Г. Шевченко. Колекція музею налічує безліч видань «Кобзаря», які випускалися на різних мовах протягом більше 150 років. Гордістю музею є перше видання «Кобзаря», яке було випущено в Петербурзі в 1840 р, а його автору було всього лише 26 років. Також фонд музею налічує велику кількість шевченківських листівок, медалей, значків і т.д.

Факультативно рекомендуємо (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату):
- Відвідування обласного краєзнавчого музею, розташованого в історичному центрі міста, поруч з Холмом слави (Замковою горою). У 30 залах розміщені розділи природи краю, археології, етнографії, історії краю ХІV - поч. XX ст., А також нової і новітньої історії з 1917 р. до сучасності, зал пам'яті Т. Г. Шевченка. Раритетами музею є колекція староізданій, ікон, етнографічна та археологічна колекції, зоологічна колекція О.В. Носаченко. Тут зберігаються козацькі прапори і копія першого листа Б. Хмельницького до російського царя Олексія Михайловича з проханням про допомогу у війні з Польщею, написаного в Черкасах 8 червня 1648
- Підвідування художнього музею. Експозиція музею складається з двох відділів: декоративно прикладного та образотворчого мистецтва. Крім того чотири зали третього поверху приміщення постійно використовуються під періодичні виставки. У музеї можна ознайомитися з народним мистецтвом середнього Подніпров'я, іконописом XVIII-XX ст. і портретним живописом XVIII-XX ст. Значну частину зборів представляє творчість черкаських майстрів живопису, графіки, скульптури.

Ось і прийшов час прощатися з нашими гостями! До нової зустрічі!

Вартість на 1 особу: від 800 грн за групу до 15 осіб

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Додатково оплачується

- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях,

- особисті витрати.