Родзинки Закарпаття

< Назад
Інформація
від 3300 грн
Виїзд: Під запит
Кількість днів: 6
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ -Львів – Мукачеве – Ужгород – Берегове – Львів- ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Збірний тур!

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т..Шевченка/Києва (самостійно).

день
02
Львів-Мукачево

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

Безкоштовні трансфери з ж / д вокзалу на Термінал-А. Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» орієнтовно в 06: 30-11: 30.

Мальовничі схили Карпатських гір, безліч гірських річок, чистих і прозорих, наче сльоза, сховані від людського ока сині озера, високі перевали, засніжені вершини і безкрая далечінь, якими можна милуватися нескінченно.

Місто над Латорицею (вх. квиток). Мукачево, "місто над Латорицею", поєднує в собі середньовічну таємничість і різноманіття культур, екзотику і традицію. Тут збережено архітектурну спадщину Австро-Угорщини і витає дух Габсбургів. Міська ратуша зі своїми 100-літніми годинами, каплиця Св. Йосипа 14 століття, білий палац князів Ракоці 16-17 століть і, звичайно, гордість міста - Мукачівський замок «Паланок» 14-18 століть (вх. квитки опл. додатково). Він розташований на Замковій горі, дуже добре відреставрований і має 9 залів історичної експозиції. Ще в середньовіччі «Паланок» заслужив славу неприступної твердині і «непереможного воїна». Про мужність і незламність замку в 17 столітті з повагою говорили в різних столицях європейських держав; був він і полоненим, за володіння яким вели суперечку королі і князі. Має Мукачевський замок і сумну славу однієї з найпохмуріших в'язниць Австрійської імперії. А нині замок, перетворений в архітектурно-історичний пам'ятник, стоїть над Латорицею, як символ високої моралі, духу і таланту свого русинського народу, як скарбниця його історії і культури ...

Вільний час. Поселення в готель.

день
03
Ужгород-Невіцьке

Сніданок.

Оглядова екскурсія по Ужгороду. Ужгород - місто унікальних історичних пам'яток і архітектурних ансамблів, місто сакур і магнолій. Екскурсія по місту - найдовша липова алея Європи, Хрестовоздвиженський собор, будівля жупанату, шедевр дерев'яної культової архітектури Закарпаття - Шелестівська церква, синагога, побудована в неомавританском стилі.

Екскурсія в Ужгородський замок (вх.квитки за додаткову плату), споруджений на одному з вулканічних пагорбів на правому березі річки Уж. Біля входу в сам замок вас зустріне Геркулес-Геракл, який ось-ось переможе отруйну Лернейскую гідру, а далі ви побачите Турула - сокола, героїчний символ угорців. Як все замки, Ужгородський теж має свої легенди, одна з них - про Білу Діву, яку ми обов'язково почуємо, побувавши тут.

Екскурсія в околиці села Невицьке, де на березі річки Уж, на вершині гори, стоять руїни середньовічного замку. За легендою, він був збудований Поганою Дівою - правителькою, яка отримала таке ім'я за свою жорстокість. Тут, під стінами старовинного замку, зустрічається далеке минуле з сучасністю.

У вільний час ми можемо відвідати корчму-музей «Деца у Нотаря» !!! У нас буде можливість скуштувати надзвичайно смачну закарпатську кухню і продовжити своє життя на декілька років !!! Як !? Побувавши тут, дізнаєтеся обов'язково !!!

Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсії і програми:
Обід-дегустація Смачне Закарпатті (дор 360грн / діти 330грн.) Запрошуємо всіх бажаючих спробувати Закарпатті на смак і пізнати всю багату палітру Закарпатської домашньої кухні. Ми дізнаємося про смаки і аромати національних кухонь народів, які століттями жили і живуть тут, на Закарпатті! Ми спробуємо 15 різних страв - три види сала і шовдарь, мариновані смакоту і заправлену пасолю, банош, гурку і пікниці, а ще узвар і фірмову «сливовицю від діда Мишка»! Запрошуємо на кулінарну подорож неймовірним Закарпаттям!
Повернення в готель.

Пропонуємо відвідати: Романтика Чинадіївської замку (дор 150грн / діти 150грн.) Самий романтичний замок середньовіччя, який також має свої чудеса і правдиві історії, свої таємні ходи і секрети.

день
04
Берегово

Сніданок. Вільний час.

Запрошуємо відвідати екскурсію: Край з ароматом вина (дор 280грн / діти 260грн. + вх. квитки). Берегово - місто, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Він відомий давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі. Тому Берегово - єдине місто Закарпаття, де переважною більшістю населення є угорці, а вулиці досі позначаються на двох мовах - українською та угорською. Готичний костел 15 століття, розташований в самому центрі містечка, ресторан "Золота пава", чудові винні погреби, колишній палац в стилі необароко на центральній площі, Графський двір (1629 г.) - ці Берегівські «дрібниці» не залишать нас байдужими. Також на території курорту знаходиться безліч джерел і басейнів з термальними водами (вхідний квиток в термальні басейни за додаткову плату), купатися в яких можливо як влітку, так і взимку. Температура води на поверхні - 36 градусів, вона володіє винятковими лікувальними властивостями. Тут ми зможемо по-справжньому відпочити і розслабитися ...

Далі запрошуємо відвідати історичні «винні погреби» (вхідний квиток за додаткову плату). Нас чекає цікава екскурсія, дегустація високоякісних марочних і десертних вин, а також закарпатські ласощі ...

Повернення в готель.

день
05
Замок графа Шенборна-Львів

Сніданок. Виселення з готелю.

В гостях у графа. У мальовничому урочищі Берегвар, розташованому в долині річки Латориця на висоті понад 300 м над рівнем моря, знаходиться унікальний пам'ятник архітектури Закарпаття - романтичний замок австрійського графа Шенборна (вх.квитки за додаткову плату) в стилі неоренесансу. У проект палацу закладена своєрідна символіка: за основу прийняті складові частини астрономічного року. Число вікон - 365 - відповідає кількості днів у році; 52 кімнати - кількості тижнів, а 12 входів - кількості місяців. Ставок на території замку має обриси Австро-Угорської імперії. А свіжості і легкості додасть кришталева вода «джерела молодості і краси».
15:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». 16:00 орієнтовний час трансферу на залізничному вокзал.

Подарункова пішохідна екскурсія по Львову «Лабіринтами львівських вулиць ...» (вх.квитки за додаткову плату) - тут все дихає старовиною, здається, що ми переносимося на декілька століть назад. Саме тут ми можемо доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова.

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
06
ст. ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу: від 3300 грн

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

*На святкові дні зміна тарифів, програми  та вартості туру

У вартість туру входить:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• проживання в готелі 2 * - 3 *, сніданки;

• екскурсії, вказані в програмі;

Додатково оплачується:

- залізничний проїзд до / зі Львова;

-страховий поліс;

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 150 грн. Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, в разі повідомлення Туроператора не пізніше, ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. В такому випадку, туристу повертаються кошти, сплачені за тур, за винятком візового, консульського збору і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", однак відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.

• послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 150 грн. (Місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• факультативні екскурсії, рекомендовані програми

• проїзд в громадському транспорті

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

- доплата за одномісне розміщення.

Туристи, які здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можливо одномісне розміщення за додаткову оплату.
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.