Картопляні розваги!

< Назад
Інформація
від 185 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Головківка-Черкаси

Запрошуємо діток відвідати «Академію Картопляних наук»! Покуштувати картопляні чіпси і коржі!

Группа 20+3, 25+4, 34+6, 42+7, 66+9

На період карантину туристів не приймають

Замовити

Давно це було. Їхали якось мандрівники шляхом, втомилися і вирішили заночувати на високому пагорбі, звідки виднілися безкраї ліси, ставки і долини. Прохолодно тоді було. Тому, нарвали вони сухого бур'яну і розвели багаття. Сидять, гріються, байки один одному розповідають. Так і заснули ... Коли прокинулися вранці, то побачили, що весь бур'ян згорів, а в попелі лежать якісь дивні обсмажені грудки. Що ж це за диво таке, - запитав один мандрівник іншого і поламав грудку. Виявилося, що грудка цей м'який, всередині жовтий і дуже смачно пахне. А є вже дуже хотілося. Так і поснідали. Сподобався мандрівникам сніданок і вирішили вони, що нікуди звідси не підуть, а будуть той бур'ян з грудками вирощувати самі  і продавати. Так з'явилося село Головківка, а його жителі почали вирощувати картоплю. Але це не просто картопля. Родить вона, як козацький кулак, а хто її вживає, той ніколи не хворіє. Щорічно звідусіль приїжджають покупці за головківською картоплею. Слава про неї розлетілася майже по всій Україні. А ви не пробували ту картоплю? Тоді час відправлятися в Головківці Чигиринського району на «Картопляні розваги»! До цього часу там, на високому пагорбі, тліє вогнище, який розвели мандрівники, а в осередку печеться картопля. З високої вежі і зараз видно густі розлогі ліси, ставки, долини, чудовий Отаманський парк, де з під землі б'є цілюще джерело «Живун», а на горизонті видніється славне місто Чигирин. На пагорбі ви і зможете купити картоплю, але силу дає лише та, яку ви самі знайдете, як колись її знайшли мандрівники. Для цього готуйтеся пройти складний і заплутаний шлях, який пролягає Отаманський парком. Шукаючи чарівну картоплю, вам доведеться виконати чимало завдань, проявити свою винахідливість, взяти участь в різних конкурсах і змаганнях. А ще вам треба буде навчитися плести з соломи, спритно кидати дротики і стріляти зі спеціальної рогатки в колорадського жука - заклятого ворога картоплі. Ви будете грати в картопляний гольф, отримаєте перемогу в бою подушками, освоїте наземні лижі. А потім буде приготування власноруч смачних спіральних чіпсів та інших незвичайних страв з картоплі. І багато багато іншого ...

Програма туру:

Виїзд автобусом з Черкас в с.Головківку. Зустріч групи на території двору, групу поділяють на групки по 15 чоловік.

Туристам вручають «дорожню карту» і роз'яснюють завдання.
Завдання: Для вдалого завершення дня, і отримання частування на території «Картопляних розваг» учні повинні пройти кілька етапів випробувань і отримати воду, сіль і картопля.

Закінчивши навчання в «Академії Картопляних наук», учні отримують право виловити відро картоплі з підземелля (групова командна робота) і після вдалого полювання переходять до кулінарних майстер-класів з приготування картопляних чіпсів на багатті і коржів з картопляного тіста. Після частувань їх чекають настільні головоломки та ігри у дворі (бої на колоді, стрільба з лука, дартс та інші)

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 42 + 7 66+9
За групу 5800 6750 8225 9240 12210
За 1 особу 290 270 235 220 185

При замовлені туру ціни просимо уточнювати 

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-с.Головківка, Чигиринський район-Черкаси,

- оформлення необхідних документів,

- супроводжуючі 10+1 безкоштовно,
- групова страховка.

Додатково оплачується:

- особисті витрати,
- додаткові трансфери,

- розважальна програма "Картопляні розваги" - від 200 грн/особа. Програма розрахована на 4-5 год    

За програмою діти повинні пройти кілька етапів випробувань і добути воду, сіль та картоплю і після вдалого полювання перейти до кулінарних майстер-класами по приготуванні чіпсів на вогні і коржиків з картопляного тіста. Після частувань, юних туристів очікують настільні головоломки та ігри (бої на колоді, стрільба з лука, дартс, картопляний гольф і багато іншого)