Корпоратив: Екскурсія в дендропарк «Олександрія» + Буцький парк

< Назад
Інформація
від 450 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Біла Церква-Буки-Черкаси

Ви прогуляєтеся старовинними парком «Олександрія»!

Дізнаєтеся історію створення Буцький парку!

Чудово проведете час в колі друзів!

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

Замовити

Виїзд автобусом з Черкас до Білої Церкви (екскурсовод на маршруті).

Оглядова екскурсія містом, заснованому в 1032 році київським князем Ярославом Мудрим. На час заснування називалося Юр'єв (Гюргев') згідно християнським ім'ям Ярослава Мудрого - Юрій (Георгій). Огляд історичних пам'яток: Зимовий палац (поч.ХІХ в.): Склади (кінець XVIII - початок XIX ст.) Торгові ряди (1809-1814); церква святителя Миколая, чудотворця Мирлікійського (1706-1852); Костел Іоанна Хрестителя (1796-1812); собор Преображення Господнього (1833-1939); церква св. равноапостольноі Марії Магдалини (1842), ансамбль споруд поштової станції (1825-1831), ансамбль споруд білоцерківської гімназії (1843-1847) - головний корпус Білоцерківського аграрного університету (1930-і рр) часовня- пам'ятник землякам, які загинули в локальних війнах (1996) .

Факультативно рекомендуємо відвідування концерту органної музики (замовляється заздалегідь).

Екскурсія в дендрологічний парк "Олександрія" НАН України (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату), який розміщений на околиці міста. Він належить до числа найбільших в Україні, його територія 297 га. Парк був створений більше 200 років тому родиною великого землевласника, графа Франциска Ксаверія Браницького, як предмет сімейної гордості і магнатської величі.
Переїзд в с.Буки. Відвідування Храмового комплексу і прогулянка Ландшафний парком. Грандіозний храмовий комплекс в с. Буки закладений в 2000 р на кошти сквирського підприємця І. Суслова за проектом арх. Ю. Бабича. Домінантою комплексу є церква Св. Євгенія Великомученика з п'ятьма позолоченими банями. При будівництві храму були об'єднані історичні канони української архітектури з сучасними архітектурними формами. Також в комплекс входить каплиці Св. Олександра і Св. Миколая, дзвіниця Св. Даниїла.

Відвідування ландшафтного парку (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату). Мальовничі пороги і скелясті береги Роставиці були перетворені в ландшафтний парк з великою кількістю містків, альтанок і різних скульптур. В ландшафт вдало вписані будівлі садиби родини Суслових: житловий будинок з сімейної каплицею, "сторожова" вежа, мисливський будиночок, столярний цех та ін. В декорі будівель часто можна зустріти цифру "7", яку І. Суслов вважає своїм щасливим числом (його ініціали складаються в українське слово "СІМ", він сьома дитина в родині і т.д.). Також ви побачите один із символів радянського Києва -фонтан-рулетка, який знаходився на Майдані Незалежності в Києві понад 20 років - тепер знаходиться в храмовому комплексі села Буки.

Відвідування міні зоопарку (вх.квитки за додаткову плату), де можна побачити левів, ведмедів, оленів, поні, павичів.

Вільний час. За бажанням Замовника можемо організувати обід або банкет в ресторані.

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група 25 осіб
За групу           11250                 
За 1 особу 450

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Біла Церква-Буки-Черкаси,

- групова страховка,

- екскурсовод на маршруті (шляхова інформація)

У вартість не входить:

- вхідні квитки, екскурсійні послуги  в музеях та на туристичних об'єктах ,

- особисті витрати  (обід, сувеніри),

- додаткові  трансфери.

Додатково оплачується (орієнтовно):

- вхідні квитки в дендропарк з екскурсійним обслуговуванням (2 академ. години) - діти 35 грн/дор 60 грн, самостійний огляд парку без екскурсії 10грн/20грн. Сайт парку: http://www.alexandria-park.com.ua/poslugi/ekskursii/
- Музей мармурової скульптури - діти 5 грн/дор 10 грн
- Концерт органної музики (30 хв) - 15 грн/особа
- ландшафтноий парк в с.Буки, вхідний квиток з екскурсією - 30 грн/особа

За бажанням Замовника програма туру може змінюватися і доповнюватися