Корпоратив: Екскурсія на феєричне шоу фонтану «Рошен»!

< Назад
Інформація
від 580 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Вінниця-Черкаси

Фонтан працює з квітня по жовтень

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

 

Замовити

Виїзд автобусом з Черкас в Вінницю (екскурсовод на маршруті).

Приїзд до Вінниці. Відвідування музею-садиби М.І.Пирогова (вх.квитки за додаткову плату). У садибі, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Про життя вченого розповідають рукописи, друковані видання наукових робіт відомого хірурга, хірургічні інструменти, особисті речі.

Відвідування аптеки-музею (вх.квитки за додаткову плату).

Відвідування усипальниці М.І.Пирогова, де ось уже 125 років спочиває забальзамоване тіло видатного хірурга (вх.квитки за додаткову плату). Переїзд в центр міста.

Оглядова екскурсія містом: Мури - залишки кріпосних стін 1613р., Комплекс монастирських зданійXVII-XVIII ст., Миколаївська церква 1746 р Костел Святої Діви Марії Ангельської, водонапірна вежа 1911р., Соборна площа з сохранівщеміся архітектурними спорудами ХVI-XIX ст ..

Відвідування музею ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" (вх.квитки за додаткову плату). В основі експозиції - приватні зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера А. Стрембіцького. У музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі і ін. В автомобільній колекції: армійський ГАЗ- 67, рідкісний тривісний "Вілліс", ГАЗ-М-20 "Перемога "," Москвичі "та" Волги "різних років випуску і ін. Всі експонати діють, багато хто з них є символами минулої радянської епохи. У музеї вітається близьке спілкування відвідувачів з технікою та іншими експонанамі - можна посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі.

Вільний час. За бажанням Замовника можемо організувати обід пбо банкет в ресторані.

Відвідування найбільшого фонтану в Європі (період роботи фонтану травень-жовтень). Фонтан працює: вихід дні - 12: 00-22: 00., Будні дні - 14: 00-22: 00. У денний час фонтан працює без світлових ефектів з фонової або синхронизованной музикою (класика). Початок вечірнього шоу зі світловими ефектами о 20:15.

Фонтан «Roshen» - єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан, побудований в руслі річки Південний Буг у Вінниці. Конструкція просто вражає своїми габаритами. Висота центральної дуги складає 70 м, довжина платформи, на якій змонтований фонтан 140 м. Працює він завдяки 67 насосів, які качають воду з річки.

22:00. Виїзд до Черкас.

Вартість туру в грн:

Група 25 осіб
За групу           14500                  
За 1 особу 580

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-ВінницяЧеркаси,

- групова страховка,

-екскурсовод на маршруті (шляхова інформація).

У вартість не входить:

- особисті витрати (обід, сувеніри),

- додаткові трансфери.

Додатково оплачується:

- вхідний квиток з екскурсійним обслуговуванням музей М.І.Пирогова діти 20 грн /дор 40 грн.

- музей-аптека - діти 7 грн/дор 15 грн

- усипальниця М.І.Пирогова - діти 10 грн / дор 20 грн

- музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" - від 15 грн.

За бажанням Замовника екскурсійна програма може змінюватися і доповнюватися