Корпоратив: Умань та чарівна «Софіївка»!

< Назад
Інформація
від 395 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Умань-Черкаси

Для організованої групи туристів від 23 осіб

Екскурсовод на маршруті!

Замовити

Виїзд автобусом із Черкас в Умань (екскурсовод на маршруті).

По дорозі зупинка в с.Легедзіно. В околицях цього села існувало велике поселення епохи Трипільської культури. Зараз тут створено заповідник, де можна побачити знахідки з розкопок і зайти в трипільський скансен, де відтворено побут давніх українців. Щорічно тут проводяться «толоки», під час яких ентузіасти облагороджують музей і розширюють його експозицію. Фото на пам'ять біля відтворених моделей житла!

Приїзд в Умань. Оглядова екскурсія по місту: Миколаївський собор, торгові ряди (18в.), Успенський собор (зараз художня галерея), чоловіча гімназія, Свято-Покровський василіанський монастир, побудований графом Францишеком Потоцьким в 1865 році і є одним з старйшіх будівель міста.

Екскурсія "Таємничими підземеллями монастиря Василіанів" (вх.квитки за додаткову плату). Василіанський монастир - найдавніше будівлю Умані, колишній уніатський монастир, побудований графом Ф. Потоцьким в 1764-84 рр. Зараз тут розташовується педагогічне училище і адміністрація Державного історико-архітектурного заповідника "Стара Умань". За туристичним маршрутом вас поведе монах, який покаже 250-річні келії, трапезні, коридори Василіанського монастиря, розповість історії з життя ченців.

Екскурсія в національний дендропарк «Софіївка» (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату), історія якого понад 200 років. Уманське чудо створив за чотири роки польський магнат Станіслав Потоцький, натхненний любов'ю до своєї дружини Софії де Вітт-Потоцької. Парк побудований майже повністю в пейзажному стилі з вдалим використанням компонентів природного комплексу, до нього приєдналися тисячі екзотичних дерев, які були завезені в Умань звідусіль. Вишуканий світ гармонії і досконалості, понад 1500 унікальних екзотичних рослин, каменів і води, архітектурних споруд і скульптур - все це створено кропіткою працею людей, як унікальний пам'ятник любові до жінки.

Протягом всієї екскурсії по парку Ви дізнаєтесь про те, як виникла ідея його створення і як вона пов'язана з талановитими і відомими людьми того часу. Ви прогуляєтеся старовинними алеями, за якими пройшли Тарас Шевченко, Олександр Пушкін, Іван Котляревський, Сергій Волконський, Павло Пестель, Михайло Бестужев-Рюмін, Володимир Сосюра, Максим Рильський і ще сотні славних наших земляків.

Відвідування оновленої частини знаменитого дендрологічного парку - "Сучасну Софіївку", оформленої в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку" (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату). Відвідувачам пропонують унікальні композиції та арт-об’єкти, де світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичну арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик, водоспад "Дракони" тощо.

Факультативно пропонуємо відвідати (за дод.плату): виставку "Акванаріум", покататися на поромі і гондолі, катамаранах і веслових човнах, незабутні враження залишить подорож підземною річкою Ахерон. Уздовж алей парку можна покататися в кінному екіпажі, а також верхом. Купівля сувенірів, фото на пам'ять!

За бажанням Замовника можемо замовити обід або банкет в ресторані (замовляється заздалегідь).

Відвідування фонтану «Перлина кохання», який розташований на березі Осташівського ставу і на території скверу імені Т.Г. Шевченко. Графік роботи фонтану: 12: 00-18: 00 - статичний режим роботи, 18: 00-21: 30 - світломузичний режим роботи, з фоновою музикою, 22: 00-23: 00 - світломузичне шоу на водному екрані (в осінньо-літній період)

Переїзд в Черкаси.

Автобус ( +3, +4 , +6 - це кількість супроводжуючих у групі) кількість місць 20+3 25+4 34+6 42+7 66+9
УМАНСЬКА СОФІЇВКА За 1 особу 395 430 355 320 260
За тур 7900 10740 12070 13440 17160

У вартість входить:

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-Умань-Черкаси,

- групова страховка

- оформлення супутної документації

У вартість не входить:

- вхідні квитки та екскурсійні послуги на туристичних об'єктах,

- додаткові трансфери,

- особисті витрати (обід , сувеніри). За бажанням Замовника можемо замовити обід або банкет в ресторані.

- екскурсовод на маршруті (шляхова інформація)

Додатково оплачується (орієнтовно):

- дендропарк "Софіївка" - вхідний квиток  діти 40 грн/дор 70 грн, екскурсійне обслуговування  діти 30 грн/дор 50 грн.  Сайт дендропарку: http://sofievka.org/

- катання по підземній річці Ахеронт – діти.25 грн./дор 50 грн.(група до 10 чол.)                                                                                  

- катання на катамаранах – 50 грн., на човні – 100 грн.(30 хв.)           

- прогулянка на паромі  мінамальна ціна - 500 грн

- катання на коні – 50 грн., фотографування – 20 грн., катання в кареті – 200 грн. (до 5 чол.), фото в кареті – 10 грн/ос         

-виставка-продаж «Акванарій»-діти 30 грн/дор 40 грн

-"Нова Софіївка" - вхідний квиток  діти 40 грн/дор 70 грн, екскурсійне обслуговування  діти 30 грн/дор 50 грн.

- вх.квиток в підземелля  з екскурсією 20 хв- від  20 грн