Корпоратив: По Гоголівським місцям!

< Назад
Інформація
від 560 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Великі Сорочинці-Гоголево-Диканька-Черкаси

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

Замовити

Виїзд автобусом з Черкас в Великі Сороченці (екскурсовод на маршруті).

Приїзд в с.Великі Сорочинці. Перший в країні літературно-меморіальний музей М. Гоголя (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату) відкритий у відновленому будинку сорочинського лікаря М. Трохимовського, в якому 1809 р народився майбутній письменник. В експозиції - особисті речі письменника, перші видання його книг, документи, портрет роботи Рєпіна та ін.

Спасо-Преображенська церква (1732р.) в Великих Сорочинцях - храм-усипальниця гетьмана Д. Апостола. Храм відрізняється багатством оформлення фасадів. Його інтер'єр прикрашає увінчаний двоголовим орлом унікальний семиярусний філігранний різьблений іконостас з липи розмірами 17x20 м з більш ніж сотнею ікон. У 1809 р в Спасо-Преображенської церкви у Великих Сорочинцях хрестили майбутнього письменника М.Гоголя. У склепі під храмом похований гетьман Д. Апостола, його дружина Уляна, його дочки і син, миргородський полковник П. Апостол. Поруч з храмом встановлено пам'ятник Д. Апостолу.

Переїзд в с.Гоголеве. Національний музей-заповідник М. Гоголя (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату) створений в селі Гоголеве, де письменник провів свої дитячі та юнацькі роки. Музей відкритий до 175-річчя письменника і займає десять залів. Садиба відтворена за фотографіями, малюнками, планами, листів і спогадів сучасників, оскільки оригінальні споруди згоріли під час Другої світової війни. Відновлено батьківський будинок і флігель з робочим кабінетом Гоголя, де він жив останні роки (1848-1851гг.) Приїжджаючи додому, збереглися ставки, романтичний грот на березі і вікової сад. У відтворених інтер'єрах вітальні, їдальні і спалень розміщена експозиція, яка дає уявлення про гоголівської епохи, розповідає про життя і творчість письменника. Зокрема, представлені перші видання книг Гоголя, оригінальні портрети, деякі предмети інтер'єру, особисті речі письменника і членів його сім'ї. У сквері навпроти музею - могила батьків Гоголя.

Переїзд в с. Диканьку. Візитна картка Диканьки, єдине збережене споруда садиби родини Кочубеїв. Парадний в'їзд до маєтку оформлений класичної Тріумфальною аркою (1820г), побудованої на честь прибуття до Диканьки імператора Олександра I, близьким соратником якого був князь В. Кочубей.

Миколаївська церква (1794р.) в Диканьці - родовий храм-усипальниця родини Кочубеїв. За легендою, саме в неї їздила з Василівки (зараз Гоголеве) юна Марія Гоголь-Яновська, просячи Бога про те, щоб третій її дитина (майбутній Микола) все-таки вижив. У підвалі церкви знаходиться склеп з оригінальними саркофагами, в яких покояться кілька поколінь Кочубеїв.

Кочубеївські дуби в Диканьці - пам'ятник природи та історії. Три зростаючі в ряд дуба - це залишки великої дубової алеї, яка прикрашала в'їзд до садиби Кочубеїв на стародавньому Полтавському шляху, прокладеному через Миколаївський ліс. Вік дерев близько 800 років, діаметр стовбура 1,5-1,8 м, висота 20-22 м. За легендою, дуби посаджені запорізьким генеральним писарем В. Кочубеєм і полковником І. Іскрою в день народження Кочубея. Кочубеївські дуби оспівані поетом О. Пушкіним в поемі "Полтава".

Троїцька церква (1780р.) в стилі пізнього бароко побудована в Диканьці на місці старого дерев'яного храму, на березі ставка. Храм високий, однокупольний, з чотирма полукуполами. У плані має форму хреста. Пол колись був вимощений чавунними плитами. Легенди тісно пов'язують Троїцьку церкву з творчістю М. Гоголя, який неодноразово її відвідував. Вважається, що саме цей храм розписував коваль Вакула в "Ночі перед Різдвом": "... на стіні збоку, як увійдеш у церкву, намалював Вакула чорта в пеклі, такого гидкого, що всі плювали, коли проходили повз".

Вільний час. За бажанням Замовника можемо замовити обід або банкет в ресторані.

Переїзд в м.Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група 25 осіб
За групу           14000                  
За 1 особу 560

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Диканька-Гоголеве-Великі Сорочинці-Черкаси,

- екскурсовод на маршруті (шляхова інформація),

- групова страховка.

У вартість не входить:

- вхідні білети та екскурсійні послуги в музеях,

- особисті витрати (обід, сувеніри),

- додаткові трансфери.

Додатково оплачується (орієнтовно):

- вхідні квитки з екскурсійним обслуговуванням в національний музей-заповідник М.Гоголя (с.Гоголеве) - 35 грн/особа, з театралізованими елементами - 65 грн/особа,

- вхідні квитки в музей М.Гоголя (с.В.Сорочінци) - 25 грн./особа, екскурсійні послуги - 10 грн/особа

За бажанням Замовника екскурсійна програма може змінюватися і доповнюватися