Бліц Відень та Венеція + Верона

< Назад
Інформація
від 175 євро
Виїзд: 17.06, 24.06*, 1.07.
Кількість днів: 7
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів – Краків – Відень – Венеція – Верона – Львів -ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Знайомство з Краковом!

Відень та його таємниці!

Незабутні враження від незвичайного міста на воді – Венеції!

Столиця закоханих Верона!

Група 5+1 супроводжуючий

Замовити
день
01
ст.ім.ТШевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/Києва (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

 

 

08.30 Сбор на Львовском ж.д. вокзале. Трансфер на Терминал «А».
09:30 Отправление в тур осуществляется с Комплекса Терминал «А». Переезд по территории Польши. Прибытие в Краков. По-возможности, в зависимости от прохождения границы, вечерняя экскурсия по городу «Королевский путь» - путь, по которому на протяжении многих столетий проезжали польские короли: место сплетения легенд... Ночлег на территории Польши.
http://www.akkord-tour.com.ua/product.php/product_id/6240/category_id/106/land_id/5
День 1. 
08.30 Сбор на Львовском ж.д. вокзале. Трансфер на Терминал «А».
09:30 Отправление в тур осуществляется с Комплекса Терминал «А». Переезд по территории Польши. Прибытие в Краков. По-возможности, в зависимости от прохождения границы, вечерняя экскурсия по городу «Королевский путь» - путь, по которому на протяжении многих столетий проезжали польские короли: место сплетения легенд... Ночлег на территории Польши.

http://www.akkord-tour.com.ua/product.php/product_id/6240/category_id/106/land_id/5
день
02
Львів- Краків

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

8:30 - виїзд на кордон. Переїзд в Краків.  Вільний час.
Рекомендуємо оглядову екскурсію по Кракову "Королівський шлях" (13 €). Барбакан, Ринкова площа, собор Св. Діви Марії, Торгові ряди Сукєнніце, Ягеллонський університет - один з найстаріших в Європі, собор св. Петра і Павла, монастир Францисканців, і, звичайно ж, Вавельський пагорб - Королівський замок, Кафедральний собор і печера вавельського Смока!
Переїзд в транзитний готель на території Чехії. Поселення і ночівля.

день
03
Відень

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до столиці Австрії-Відень.
Вільний час.

Пропонуємо Вам ознайомитися з містом під час екскурсії "Віденська симфонія" (16 €). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах - і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста. Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінгштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана.

Рекомендуємо: екскурсія «Скарбниця Габсбургів» (15 € + вхідний квиток 9 € тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена ​​коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів - Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця захоплює своєю красою і багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети і падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство і розкіш.

Рекомендуємо екскурсію в знамениту Віденську Оперу (15 € + вхідний квиток 7,5 €). Віденська опера - один з найвідоміших оперних театрів Європи і світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволенням демонструють свою майстерність дослідної і критичної віденської публіки. А раз на рік паркет театру дивним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють в ритмі вальсу. Завдяки своєю вишуканою архітектурою, багатою історії і традицій, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні і не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.
Рекомендуємо екскурсію «Вечірні акорди міста» (16 €). Вечір підкреслює такі нотки міста, які вдень невловимі. Щоб краще відчути вечірню Відень, Ви прогуляєтеся через Народний парк, пройдете повз Парламенту, Ратуші і імператорського театру, потім підете в Шотландський монастир і на площу ам Хоф. Старовинні вулички заведуть до церкви Ордену миноритов, де Ви помилуєтеся «Таємною вечерею» Леонардо да Вінчі.

Нічний переїзд до Венеції.

день
04
Венеція

Приїзд до Венеції.
Вранці запрошуємо на шопінг - відвідування гіпермаркету Panorama в районі Венеції.

Оглядова екскурсія «Перлина Адріатики» (проїзд громадським транспортом до Венеції від місця паркування автобусу та назад - в обидві сторони-20 євро). 118 островів, 160 каналів, 400 мостів ... Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» - венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «Калле» - вузьких вуличках, що виходять на площі , прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски.
Вільний час.

Рекомендуємо захоплюючу прогулянку на водному таксі по Гранд Каналу Венеції (30 €). У кожному місті знайдеться вулиця багата на пам'ятки і красиві будівлі. Венеція - місто незвичайний. Незвичайна і головна венеціанська вулиця. Йдеться про Гранд-каналі, який не є ні вулицею в традиційному розумінні, ні каналом, будучи природним протокою, а не людським витвором. Canal Grande (в перекладі з італійської - Великий канал) - це найважливіша транспортна артерія, центр розкішних палаців і красивих церков, обов'язковий пункт у списку «must see» будь-якого путівника і туриста, саме він прикрашає багато листівки і фотографії Венеції. Прогулянка на водному таксі по Гранд-каналу запам'ятається надовго, тому що найкрасивіші будівлі Венеції розташовані саме тут. Понад 100 палаців постануть перед Вашим поглядом, серед них - Ка 'Реццонико, Ка' Фоскарі, Ка 'д'Оро, Палаццо Барбаріго і багато інших. Кожне з будівель примітно не тільки своїм зовнішнім виглядом, але і історією.

Рекомендуємо екскурсію на кораблику «Краса Венеціанської лагуни» з келихом шампанського (25 €). У пам'яті мандрівника назавжди залишаються відбиті у воді найтонші кам'яні мережива чудових палаців венеціанської знаті. Повторюється їхній химерний орнамент, подвоюється різнобарвний малюнок стін, створюючи майже казковий образ ... Подорож знайомить із Слов'янською набережною, знаменитим островом Лідо, де проходить венеціанський кінофестиваль, островами Сан-Ладзаро-дельї-Армені та Мурано, церквою св. Миколая, фортом Сан-Андреа ді Лідо, де був ув'язнений Казанова.

Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі (25 €). Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятися по місту на гондолі. Ця традиційна човен має дуже давню історію, але до сих пір користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються кращі види на пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво - управляти гондолою і маневрувати нею в вузьких каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр подарує Вам справжню італійську серенаду ...

Поселення в готель біля Венеції і нічліг.

день
05
Венеція- Верона

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.

Рекомендуємо поїздку в Верону- «Столиці закоханих» (30 €). Це місто короля остготів Теодоріха і безсмертних закоханих Ромео і Джульєтти. Про них нагадують будинок Монтеккі та будинок Капулетті, в дворику якого стоїть бронзовий пам'ятник Джульєтті. Кажуть, якщо доторкнутись красуні, успіх в коханні гарантовано, а поцілунок під знаменитим балконом - мрія багатьох закоханих пар, які залишають на стінах будинку свої автографи у вигляді сплетених разом імен та сердечок. Поїздка в Верону на цілий день.

Час на обід.

Рекомендуємо екскурсію «Романтичні таємниці Верони» (15 €). Верона - місто, в якому присутня унікальна атомосферу. Тут кожен будинок, стіна і камінь мають свою історію! Тому запрошуємо помилуватися найкращим видом на місто з висоти пташиного польоту, над самим давньоримським театром, побудованим ще в 25 р до н.е., який є одиним з найбільших комплексів на півночі країни. Атмосферу старовини тримає на собі і міст Понте П'єтра, який разом з театром є одним з найстаріших споруд всій Італії, понад 2000 років. Далі Ваша уява вразить Кафедральний собор, в якому зберігається шедевр Тиціана «Вознесіння Богоматері», і найбільший в Вероні Собор св. Анастасії - унікальна культурна і релігійна спадщина міста! А фото на тлі фортеці Кастельвеккьо і річки Адідже поповнить колекцію надзвичайних хвилин у Вероні!

21:00 - виїзд з Венеції в Україну.

день
06
Львів

Прибуття до Львова (орієнтовно о 21:00)

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

день
07
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу:

Група Дорослі та діти 
15+1 160€– діє від 15 оплачених туристів
 9+1 165€- діє від 9 до 14 оплачених туристів
 5+1 175€ – діє від 5 до 8 оплачених туристів

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

*На виїзди, позначені зірочкою, сезонна доплата - 15€

Гарантований аванс - 40 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у готелях **-***,сніданки;
 • розміщення у 2-3-4-х місних номерах блочного типу;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми без додаткової плати;
 • страховка.

У вартість туру не входить:

 • залізничний проїзд до/із Львова;
 • вхідні квитки;
 • факультативні програми та екскурсії;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • 4 обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) – вартість 80 €; супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;
 • Факультативні програми; супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів  за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру.
 • проїзд морським трамвайчиком до Венеції від місця паркування автобусу та назад – (20€) в обидві сторони;

Депозит:

До початку туру кожний турист вносить керівнику групи депозит у розмірі 20 €, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам. Будь-яка шкода, заподіяна туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам компенсуватиметься за рахунок депозиту. У разі, якщо розмір шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам, перевищуватиме розмір депозиту, турист зобов'язаний до завершення туру компенсувати всю суму заподіяної шкоди. Туристи, які не внесли депозит, до туру допущені не будуть!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи