На батьківщину Тараса Шевченка + Шампань!

< Назад
Інформація
від 190 грн
Виїзд: Під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Моринці-Шевченково-Будище-Шампанія-Черкаси

Літературний музей Тараса Шевченка!

Шампань-музей бойової техніки!

Група 20+3, 25+4, 34+6, 42+7, 66+9

Замовити

Виїзд автобусом із Черкас до державного історико - культурний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка" (екскурсовод на маршруті) Сайт заповідника: http://www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua

Садок вишневий коло хати,
Хрущі над вишнями гудуть,
Плугатарі з плугами йдуть,
Співають ідучи дівчата,
А матері вечерять ждуть. (Т.Шевченко)

Приїзд в с.Моринці, де 9 березня 1814 року народився син українського народу - Тарас Шевченко. Народжений на Тарасія (релігійне свято) дало привід назвати хлопчика Тарасом, що в перекладі з грецького означає "бунтар". Саме тут засвітилася зірка, якій судилося світити крізь століття променистим світлом.

Відвідування хати Якима Бойка, діда Тараса Шевченка по матері, хати Андрія Копія (вхідні квитки та послуги екскурсовода за додаткову плату), в якій жила родина Шевченків, де минули перші півтора року життя Тараса. Тут відтворена експозиція побуту українського села того часу: українські вишиванки, вироби з дерева і глини. Огляд кузні, дерев'яного будинку заможного чумака (XIX ст.), Біля якого стоїть старовинний козацький хрест, каплиці Покрови Пресвятої Богородиці Святого Тарасія, пам'ятника матері поета - символ материнства, жіночності, ніжності, притаманних усім українським жінкам.

Переїзд в с.Шевченкове (Керелівку), де пройшло нелегке дитинство маленького Тараса (1815-1829 рр.). Відтворено батьківський будинок у якого стоїть бронзова фігурка тринадцятирічного Тараса.

Відвідування літературно - меморіального музею Великого Кобзаря (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату), розташованого на території батьківської садиби. П'ять просторих залів Шевченківського музейного будинку розповідають про життя, звичаї, побут селян, дитинство і приїзди Т.Г.Шевченка в рідний край. А також могили матері та батька поета, д церкви Іоанна Богослова, хати дяка Рубана, в якому маленький Тарас два роки навчався грамоті (1872р.).

Переїзд в с.Будище, де Тарас підлітком казачковал у пана Енгельгардта. Зберігся маєток поміщика, вітряк (XIX ст.) І парк. А також три тисячілетніх дуба, де за переказами, в дуплі одного з них Тарас ховав свої малюнки.

Переїзд на хутір Шампанія. Відвідування військово-патріотичного музею "Шампань", сайт музею: http://military-tour.com/  У музеї представлені рідкісні експонати бойової військової техніки: БТР, різні вантажівки, всюдиходи, мотоцикли, ракетовози і багато іншого. Також в музеї наочно представлено різне бойову зброю: автомати, гвинтівки, кулемети, а також військова форма різних часів. Всі цікаві для туристів експонати можна потримати в руках і навіть постріляти з акредитуючої історичної зброї. Стрільба проводиться виключно холостими патронами.

Вільний час на відпочинок на природі. 

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн: 

Вартість туру в грн:

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 42 + 7  66+9
За групу 6100 7000 8575 9450 12540
За 1 особу 305 280 245 225 190

При заовленні  туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить: 

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-Моринці-Шевченково-Будище-Шампанія-Черкаси,

- для шкільних груп 10+1 супроводжуючий,

- оформлення необхідних документів,

- групова страховка.

У вартість не входить:

- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях та на туристичних об'єктах,

- додаткові трансфери,

- особисті витрати (обід , сувеніри),

-екскурсовод на маршруті (шляхова інформація).

Додатково оплачується:

-Літературно-меморіальний музей Т.Г.Шевченка, с.Шевченкове(з екскурсією)- діти 25 грн/дор 50 грн. Сайт Заповідника: http://www.batjkivshhyna-tarasa.com.ua 

- Вхідна плата з проведенням екскурсії у хатах Якима Бойка, Копія, кузні та по території – діти 25 грн/дор 50 грн.

- Шампань – від дор 30 грн/дит 15 грн, екскурсія на групу 25 осіб – від 250 грн. Сайт музею: http://military-tour.com/