НОВИНКА! Два чудових дня на Закарпатті!

< Назад
Інформація
від 2650 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка-Карпати-Берегове-Мукачево-Іза-Синевір-Шипіт-ст.ім.Т.Шевченка

На Вас чекають мальовничі гори, замки, водоспади, термальні басейни, оленяча ферма!

Група 14 + 2 супроводжуючих

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із ст.Шевченка поїзд № 41 о 20:01. (щодня), поїзд № 109 о 19:36 (по парних числах). Розклад руху поїздів уточнюйте!

день
02
Львів-Верхня Грабівниця-Карпати-Мукачево

Прибуття до Львова поїзд № 41 о 08:33., поїзд № 109 в 08:36.

09:00.- виїзд автобусом зі Львова.

Переїзд в с.Верхня Грабівниця. В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом. Огляд бункера (вх.квитки за дод.плату).

Переїзд в санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Екскурсія палацом Шенборна (вх.квитки за дод.плату).

Обід.

Переїзд в  Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.). Екскурсія замком «Паланок» (вх.квитки за дод.плату).

Переїзд в Берегове. Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км. Купання в термальному басейні (вх.квитки за дод.плату).

Переїзд на поселення. Пізня вечеря. Нічліг.

день
03
Іза-Синевір-Шипіт-Львів

Сніданок. Звільнення кімнат.

08:00. - Виїзд в с.Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто плямистих оленів. Відвідування оленячої ферми (вх.квиток за дод.плату).

Переїзд на Сеневірський перевал. Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів. Фотографування та огляд Карпатських панорам.

Обід.

Переїзд в Національний парк “Синевир”. На території Національного природного парку “Синевир” розташований Реабілітаційний центр бурого ведмедя площею 12 га. У зв’язку із діяльністю людини, цей найбільший хижак України опинився на межі винищення та потребує особливого ставлення. Центр створений з метою реабілітації особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження в неволі та потерпілих від стихійного лиха, для відтворення їх популяції у природньому середовищі існування. Відвідування центру (вх.квитки за дод.плату).

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри (Вх.квитки за дод.плату).

Переїзд в с.Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили. Огляд водостаду Шипіт (вх.квиток за дод.плату).

Переїзд у Львів (прибуття орієнтовно в 23:30).

день
04
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Львова поїзд № 70 в 01:20.

Прибуття на ст.Шевченка в 14:10.

Вартість туру на 1 особу: 2650 грн

При замовленні туру просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів 

 У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту, виїзд із Львова;

- проживання 1 ніч в зелених садибах, розміщення 2-3-4- місне, зручності на поверсі;

- харчування: 1 сніданок, 2 обіда 1 вечеря;

- екскурсії по програмі;

- гід на маршруті;

- группова страховка.

У вртість не входить:                                 

- залізничний проїзд ст.ім.Т.Шевченка- Львів-ст.ім.Т.Шевченка (плацкарт - від 420 грн, в залежності від поїзда, прохання уточнювати). Залізничні квитки можете купувати самостійно.

- додаткові трансфери,

- вхідні квитки (музеї, туристичні об’єкти, термальні басейни, тощо),

- проїзд в міському транспорті,

- факультативні програми,

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо).

Додатково оплачується (орієнтовно):

- бункер лінії Арпада:дорослі – 60 грн/учні 10-11 класів - 40 грн/учні до 10 класу – 30 грн.
- палац Шенборнів: дорослі – 15 грн, школярі – 10 грн.
- термальний басейн “Жайворонок” у Берегово:  200 грн. (в т.ч. оренда шафки), діти від 120 до 150 см. – 100 грн.
- Мукачівський замок: дорослі – 50 грн, діти до 14 років – 30 грн.
- озеро “Синевир”: дорослі - 25 грн, школярі – 10 грн.
- водоспад Шипіт: дорослі - 10 грн, учні – 5 грн.
- оленяча ферма: дорослі– 25 грн., школярі – 15 грн.
- реабілітаційний центр бурого ведмедя: дорослі – 25 грн, школярі – 10 грн