У Вінницю на поїзді!

< Назад
Інформація
від 800 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 3
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка-Вінниця-ст.ім.Т.Шевченка

Дитячий розважальний центр «Roshen» + солодкий подарунок!

Захоплюючий фонтан «Roshen»! (травень-жовтень)

Незвичайний музей «Автомотовелофоторадіо»!

ЗАЛ. ПРОЇЗД У ВАРТОСТІ ТУРУ

Група 14+2 супроводжуючих

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд з ст.ім.Т.Шевченка поїзд № 86 о 23:47. (згідно графіка)

день
02
Вінниця

Прибуття до Вінниці в 5:13. Пропонуємо поснідати в "Макдональдсі" (вул.Соборна, 51а, працює з 06:00., самостійний переїзд міським транспортом в центр міста або можна пройтися пішки 15-20 хв).

07:00. Зустріч групи з екскурсоводом. Пішохідна екскурсія по місту (3 години): Мури - залишки кріпосних стін 1613р., Комплекс монастирських зданійXVII-XVIII ст., Миколаївська церква 1746 р Костел Святої Діви Марії Ангельської, Соборна площа з сохранівщеміся архітектурними спорудами ХVI-XIX ст ...

Оригінальна цегляна водонапірна вежа з годинником, розташована в пішохідній зоні міста, вважається візитною карткою міста. . Тут розташовується Музей пам'яті воїнів, які загинули під час бойових дій в Афганістані в 1979-89 рр. При відвідуванні вежі можна піднятися на верхню оглядовий майданчик (вх.квитки за додаткову плату). Годинник на вежі тричі на день (о 12:00, 15:00 і 18:00) виконують мелодію "Щедрик" вінницького композитора А. Леонтовича.

Яка дитина не мріє потрапити в чарівний світ солодощів? Компанія "Roshen" вирішила втілити в реальність цю мрію і створила перший в Україні дитячий розважально-освітній музей "Roshen" (вх.квитки за додаткову плату). Тут ти зможеш побачити справжнього «живого» робота, пограти в ігри з льодяниками, пройти по величезному мови в рот, а вийти через ніс, який більше людського зросту, відгадати загадки в величезному шоколадному торті, вирішити головоломки, посидіти на сидіннях-цукерках, подивитися 4D фільм про те, що насправді відбувається на фабриці "Roshen" вночі, а також дізнатися ще більше цікавих фактів про інгредієнти улюблених цукерок і шоколадок. А як приємний бонус кожен маленький відвідувач центру "Roshen" матиме можливість отримати солодкий подарунок і фотографію на пам'ять!

12:00 Обід.

Вільний час. Факультативне відвідування музеїв (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату):

Музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" (вх.квитки за додаткову плату). В основі експозиції - приватні зібрання раритетних автомобілів та іншої техніки вінницького колекціонера А. Стрембіцького. У музеї представлені більше 100 експонатів, зібраних за 35 років: автомобілі, мотоцикли, велосипеди, патефони, телевізори, фотоапарати, радіоприймачі і ін. В автомобільній колекції: армійський ГАЗ- 67, рідкісний тривісний "Вілліс", ГАЗ-М-20 "Перемога "," Москвичі "та" Волги "різних років випуску і ін. Всі експонати діють, багато хто з них є символами минулої радянської епохи. У музеї вітається близьке спілкування відвідувачів з технікою та іншими експонанамі - можна посидіти за кермом будь-якого авто, приміряти військову форму різних країн, сфотографуватися в історичному образі.

Музей-садиба М.І.Пирогова (вх.квитки за додаткову плату). У садибі, де знаменитий лікар провів останні двадцять років життя, знаходиться його меморіальний музей. Про життя вченого розповідають рукописи, друковані видання наукових робіт відомого хірурга, хірургічні інструменти, особисті речі. Відвідування музею -аптекі (вх.квитки за додаткову плату).

Краєзнавчий музей (вх.квитки за додаткову плату). Музей займає одне з приміщень колишнього монастиря єзуїтів - нинішнього історико-архітектурного комплексу "Мури". Зараз колекція нараховує 200 тис. Експонатів. Тут зберігаються унікальні предмети, що відносяться до скіфського і сарматського періодів, велике нумізматичної збори, етнографічна колекція: вироби гончарства, ткацтва, вишивки. народний живопис. Представлений скелет мамонта, знайдений на території області.

Відвідування найбільшого фонтану в Європі (період роботи фонтану з травня по вересень). Фонтан працює: вихід дні - 12: 00-22: 00., Будні дні - 14: 00-22: 00. У денний час фонтан працює без світлових ефектів з фонової або синхронизованной музикою (класика). Початок вечірнього шоу зі світловими ефектами о 20:15.

Фонтан «Roshen» - єдиний в Україні і найбільший в Європі плаваючий фонтан, побудований в руслі річки Південний Буг у Вінниці. Конструкція просто вражає своїми габаритами. Висота центральної дуги складає 70 м, довжина платформи, на якій змонтований фонтан 140 м. Працює він завдяки 67 насосів, які качають воду з річки.

Виїзд з Вінниці поїзд № 110 о 23:01 (по непарним), поїзд № 42 о 22:19 (щодня).

день
03
ст.ім.Т.Шевченка

Прибуття на ст.іТ.м.Шевченка поїзд № 110 в 04:05, поїзд № 42 в 03:34.

Вартість туру на 1 особу: 880 грн

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- залізничний проїзд ст.Шевченка-Вінниця-ст.Шевченка (плацкарт);

- 1 обід;

- екскурсія по програмі;

- групова страховка.

У вартість не входить:
- вхідні квитки та екскурсійні послуги  в музеях;

- проїзд в міському транспорті;

- факультативи;

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера зберігання і т.д.);

- додаткові трасфери.

Додатково оплачується (орієнтовно):

-дитячий розважальний центр - від 50 грн. Сайт: http://roshenkids.com.ua/index.php/ua/

- вхідний квиток з екскурсійним обслуговуванням музей М.І.Пирогова діти 20 грн /дор 40 грн.
- музей-аптека - діти 7 грн/дор 15 грн

- усипальниця М.І.Пирогова - діти 10 грн / дор 20 грн

- музей ретро-техніки "Автомотовелофоторадіо" - від 15 грн.

- краєзнавчий музей (вихідний -понедельнік) - діти 10 грн / дор 20 грн

- Планетарій - діти 30 грн / дор 50 грн.