Таємниці Одеських катакомб!

< Назад
Інформація
від 850 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 3
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси - Одеса-Нерубайське - Черкаси

Ви відвідаєте історичні місця міста, прогуляєтеся старовинними вулицями і площами!

Відкриєте таємницю Одеських катакомб!

Група 14+2 супроводжуючих

Замовити
день
01
Черкаси

Виїзд з Черкас (зал.квитки за дод.плату) поїзд № 148 о 20:13. (з 20/09-30/10/2021 по парних, 1/11/2021; з 4/11/2021 по парних) 

 

день
02
Одеса-Нерубайське

Прибуття в Одесу в 05:11.

Час на сніданок (самостійно, за бажанням) в "Макдональдсі" (знаходиться поруч з ж / д вокзалом).

6:30. Зустріч групи на вокзалі.
Оглядова екскурсія по місту (3 год), де ви дізнаєтеся про історію міста і огляньте райони Аркадія, Великий Фонтан, Французький бульвар, Завод шампанських вин, Ботанічний Сад, Одеська Кіностудія.

Екскурсія «Ах, Одеса ...!: Потьомкінські сходи, пам'ятник Дюку де Рішельє, Приморський бульвар, Оперний Театр, пам'ятник Катерині II, палац графа Потоцького, Морвокзал, фунікулер. Потьомкінські сходи - візитна картка Одеси, спускається від Приморського бульвару до однойменної вулиці. Вона замислювалася як парадний вхід в місто з моря. З верхнього майданчика відкривається панорамний вид на Одеський порт і затоку. На верхньому майданчику - пам'ятник Дюку де Рішельє. Один з видатних градоначальників Південної Пальміри як ніби запрошує жестом прибули в порт гостей. Одеський Оперний театр включений в список найбільш незвичайних визначних пам'яток Східної Європи. Унікальна акустика дозволяє доносити навіть шепіт зі сцени в будь-який куточок залу. На Морвокзалі можна побачити величезні пасажирські судна, які приходять з різних країн світу. А також можна покататися на маленьких катерах, які кожні кілька годин влаштовують водні прогулянки для туристів. За Тещин міст ми потрапимо до Колонади Воронцовського палацу, побудованої в античному стилі (1826-1828гг.). Якщо пройти по колонадою, відкривається приголомшливий вид на Одеську затоку і промислову панораму міста. І подивимося сам Воронцовський палац (1826р.), Де зараз знаходиться Палац молоді. Далі - палац графа Потоцького (початку XIX ст.), з підземним гротом, відкритим для відвідування. Зараз тут знаходиться художній музей. Незвичайне будівля розташована в центрі міста "Будинок однієї стіни". Якщо подивитися на будівлю з певного ракурсу, здається, що це всього лише стіна. Але як так, якщо на підвіконнях стоять квіти, а вікна завішені шторами?

Автобусна екскурсія "Таємниці Одеських катакомб" (3 год, вх.квитки за додюплату). Тут Ви дізнаєтеся про героїзм одеських партизанів періоду окупації Одеси фашистами в період Великої Вітчизняної війни. Повернення в Одесу.

12:30. Обід.

Вільний час. Факультативно пропонуємо відвідати (вх.квитки за дод. плату):

- Археологічні музей. У музеї представлені: колекція старожитностей, що охоплює період від появи людини до II тисячоліття до н.е., предмети побуту і мистецтва стародавнього Єгипту, Греції, Італії; археологічна колекція предметів народів північно-західного Причорномор'я - дорогоцінні прикраси і срібна начиння сарматських і скіфських племен; нумізматична колекція більш ніж з 50 тисяч монет, від першого златника князя Володимира, яких у всьому світі налічується 10 штук, до червінців карбування останніх російських царів.

- Художній музей. Колекція музею охоплює всі види мистецтва: живопис, графіку, скульптуру, декоративно - прикладне мистецтво і включає в себе твори російських та українських майстрів.

- Музей контрабанди. На стелажах музею зібрано понад 150 предметів конфіскованої контрабанди та ілюстрацій способів їх незаконного ввезення. Зокрема, можна побачити порцелянові сервізи з героїном всередині, кокаїнових тайники в різних предметах, нашпиговану сигаретних пачках автомобільну двері, макет підземного ходу, прорили під державним кордоном під Ужгородом. Також відвідувачів знайомлять з тим, як контрабандисти використовували одеські катакомби.

- Музей цікавої науки, де зібрано понад 100 унікальних інтерактивних експонатів зі світу науки.

А якщо Вам захочеться прогулятися по дну океану, помилуватися на мешканців коралових рифів, побачити життя підводного світу, познайомитися з мешканцями річок, озер, тропічних лісів і жарких пустель, то здійснити Ваше бажання простіше, ніж Ви собі уявляєте. Океануріум, складається з двох відділів: акваріума і екзотаріума. У першому представлені мешканці прісних і морських вод, більше 100 видів риб і більше 50 видів водних безхребетних. Відвідування океанаріуму або ж відвідати захоплюючу виставу в дельфінарії "Немо" (вх.квитки за додаткову плату).

Прогулянка по Приморському бульвару, вулиці Деребасовской і Міському Саду - «Монмартра в мініатюрі», де Ви зможете посидіти на 12-му стільці мадам Пєтухової, поруч з легендарним Утьосовим, подивитися на Фонтан Духів, «Площа Остапа Бендера», Галерею «Афіна», «Дерево Кохання» ... Відвідування виставки одеських художників під відкритим небом: живопис, унікальні фото, панно, гобелени, сувеніри ... Покупка сувенірів на пам'ять про Одесу. Відвідування Пріображенского Собору. Фотокартку на пам'ять!

Переїзд на залізничний вокзал міським транспортом (квиток за дод.плату).
Виїзд із Одеси (зал.квитки за дод.плату) поїзд  № 148 о 19:39. (з 21/09-29/10/2021 по непарних, 31/10/2021; з 3/11/2021 по непарних)

день
03
Черкаси

Прибуття в Черкаси  в 04:35.

 

 

Варість  туру на 1 особу: від 850 грн

При замовленні туру просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів

У вартість туру входить:

- зустріч групи на залізничному вокзалі;

- харчування: 1 обід;

- екскурсії та трансфери по програмі;

- групова страховка.

У вартість туру не входить:             

 - залізничний проїзд Черкаси-Одеса-Черкаси (плацкарт – від 300 грн, прохання уточнювати).  Залізничні квитки можете купувати самостійно.

- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях та на туристичних об'єктах;

- додаткові трансфери,

- факультативні програми,

- проїзд в міському транспорті,

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо)/

Додатково оплачується:                                                     

-Архіологічний Музей  - дит 30грн/дор 70грн з відвідуванням «Золотої скарбнички» Сайт: http://www.archaeology.odessa.ua/ru/kontakty

-Музей цікавої науки  - від 150 грн-для груп від 15 осіб/ Сайт: http://min.od.ua/eksperimentary/

- Планетарій  від - 40 грн/особа. Сайт: http://min.od.ua/planetariy/

- Океануріум  - від 100 грн/особа. Сайт: http://www.nemo.od.ua/price/

- Дельфінарії "Немо" –від 250 грн/особа. Сайт: http://www.nemo.od.ua/price/

- Зоопарк - дит до 14 років 20 грн./дор 30 грн.Сайт: http://zoo.ua/tseny.html

- Кіностудія –діти  60 грн, дор 80 грy

- Оперний театр – від 50 грн/особа. Сайт http://opera.odessa.ua/ru/bileti/

- Катакомби  –від  діти 40 грн/дор 50 грн

 

За бажанням Замовника програма туру може змінюватись та доповнюватись