Корпоратив: Стародавнє місто — Переяслав-Хмельницький!

< Назад
Інформація
від 360 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Переяслав-Хмельницький-Черкаси

Тур для організованої групи туристів від 25 осіб

Замовити

Виїзд автобусом з Черкас в Національний історико-етнографічний заповідник архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини "Переяслав" (екскурсовод на маршруті).

Приїзд в музей "Переяслав". Площа музею - близько 30 га. Центральне місце займають селянські двори з городами, садами, клумбами. Тут представлений побут різних верств населення: столяра і пасічника, коваля і гончара, ткача і бондаря; тут є хата бідняка і середняка, будинок безземельніка і хатка знахарки, а також багатого землевласника.
Екскурсія по музею під відкритим небом (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату), де Ви начебто опинитеся в стародавні часи, відчуєте подих історії нашого народу. На території музею розташовані 185 об'єктів, з них 104 пам'ятки народної архітектури XVIII-XIX століть, в тому числі 20 дворів з хатами та господарськими будівлями, 23 різноманітні установки та майстерні, більше 20 тисяч творів народного мистецтва, знарядь праці, предметів побуту, зібраних в лісостеповій зоні України.

Переїзд в Переяслав-Хмельницький, який по праву можна назвати містом-музеїв, тут знаходиться 30 музеїв. Така кількість музеїв пов'язано, перш за все, з багатим історичним минулим міста.

Оглядова екскурсія  містом: залишки будівель Х-Х1 ст., Церква Святого Михайла (16 ст.), Вознесенський монастир (16 ст.), Колегіум, відвідування музеїв (1-2 на вибір): історичного, археологічного, музею кобзарства, українського національного одягу Середньої Наддніпрянщини, архітектури часів Київської Русі, історії філософії, меморіальні музеї Г.Сковороди та .Заболотного, діорама «Битва за Дніпро в районі Переяслава восени 1943 року».

Факультативно рекомендуємо відвідування музеїв на вибір (вх.квитки за додаткову плату):

Відвідування музею «Заповіту» Тараса Григоровича Шевченка. Унікальні збройового експонати серед яких - особиста шабля Богдана Хмельницького, котороя дивом залишилася в музеї, остання сторінка Острозької Біблії 1581 року кімната в якій Тарас Шевченко, перебуваючи у важкому стані хвороби написав свій «Заповіт», який зараз пам'ятає кожен українець, а також багато багато іншого.

Відвідування музею Григорія Сковороди, де ми зможемо побачити факсимільне видання Пересопницького Євангелія, на якому присягають українські президенти, унікальні картини, меблі, книги, і на завершення - учнівський клас Григорія Сковороди.

Час на обід (самостійно на природі або за додаткову плату). За бажанням Замовника можемо замовити обід в кафе або ресторані.

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група 25 осіб
За групу           9000                  
За 1 особу 360

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Переяслав-Хмельницький-Черкаси,

- групова страховка,

-екскурсовод на маршруті (шляхова інформація)

У вартість не входить:

- вхідні квитки, екскурсійні послуги  в музеях та на туристичних об'єктах ,

- особисті витрати  (обід, сувеніри),

- додаткові  трансфери.

Додатково оплачується (орієнтовно):

-заповідника архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини "Переяслав" -дит 15 грн/дор 30 грн, послуги екскурсовода на групу до 20 осіб – 100 грн/2 год. Сайт заповідника: http://www.niez.com.ua

-музей Г.Сковороди – діти 10 грн/дор 20 грн,

-музей космосу – діти 5 грн/дор 10грн,

-музей «Заповіту Шевченка» - діти 10 грн/дор 20 грн,

-музей кобзарства – діти 5 грн/дор 10 грн.