Резиденція Святого Миколая у Великій лаврській дзвіниці!

< Назад
Інформація
від 280 грн
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Київ-Черкаси

На Вас очікує незабутня зустріч зі Святим Миколаєм!

Також у програмі — виставка «Казки народів світу», світлові інсталяції, святкові вистави та майстер-класи!!!   

Група 20+3, 25+4, 35+4, 44+5, 50+5, 60+7, 65+9   

Замовити
Є на світі свят багато
Урочистих, визначних.
Але Миколая свято
Найприємніше із них!

Святкова вистава «Миколаю, зігрій крижане серце»

 Захоплююча зимова історія про пригоди казкових героїв Ельзи, Анни та їхніх друзів з усього світу у пошуках святого Миколая! Відчуйте передноворічну магію свята з героями всесвітньо відомих мультфільмів та казок! З нетерпінням чекаємо на вас в Резиденції святого Миколая! (Вистава триває 40 хвилин + 30 хвилин на відвідини Резиденції).

Перелік майстер-класів

 «Лаврський орнамент». Майстер-клас починається з коротенької розповіді про розписи Трапезної церкви й палати Києво-Печерської лаври, після чого учасники на основі цих орнаментів знаходять власні кольорові рішення пропонованих контурних зображень. Майстер-клас збуджує творчу уяву і побіжно знайомить з основними принципами стилю українського модерну. Техніка виконання – художня аплікація, тобто для роботи наряду з кольоровим папером використовується також інші доступні матеріали. Майстер-клас триває 45–50 хвилин і розрахований переважно на школярів старшого віку (7–9 клас).

«3-D листівка-сюрприз». Під час майстер-класу учасники власноруч зроблять яскраву новорічну листівку-поздоровлення для рідних і друзів. Варто тільки розкрити її – і де б ти не був, одразу опинишся серед зоряної зимової ночі! Ми радо ділимося з дітьми кількома простими секретами технології виготовлення такої листівки. Це саме той випадок, коли мінімум зусиль дають справді фантастичний результат! Варто тільки спробувати! Майстер-клас триває приблизно 45 хвилин. Розрахований на школярів як старшого (7–9 клас), так і середнього шкільного віку (5–6 клас).

«Моя новорічна прикраса». На майстер-класі ми пропонуємо цікаво і весело провести час, розмальовуючи (за нашими взірцями або ж на власний розсуд) дерев’яні ялинкові іграшки, виготовлені художником-майстром спеціально для Резиденції святого Миколая. Ці прикраси діти заберуть із собою і повісять на ялинку або ж подарують рідним. Тривалість майстер-класу 30–35 хвилин і розрахований він на дітей молодшого шкільного віку (1–4 клас).

ВІЛЬНИЙ ЧАС, Факультативно рекомендуємо прогулянку святкоим центром міста або відвідування новорічної вистави та музеїв на вибір (вх.квитки та  екскурсійні послуги за додаткову плату):

- Музей популярної науки і техніка «Експеріментаніум» -1 години екскурсії, вх.квиток – 120грн/особа. На групу до 25 осіб - 2 супроводжуючих безкоштовно. В музеї налічується понад триста експонатів, де охоплено основні розділи фізики, які вивчають в школі: механіки, молекулярна фізика, електроніка і магнетизм, оптика, акустика, а також різноманітний анатомічні експонати, ілюзія і головоломка. Сайт музею: http://experimentanium.com.ua/tsiny/kvytky/

- Океануріум –група від 15 до 30 осіб  з екскурсією 45 хв– 150 грн/особа. http://oceanarium.kiev.ua/ua

Музей води - діти 50 грн/дор 60 грн. На групу 15 осіб - 1 супроводжуючий безкоштовно. Сайт музею: http://leov96.wix.com/aqua1

Музей досягнень братів Кличків – безкоштовно!!!  Сайт музею: http://klitschkomuseum.com/ua/

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн:

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 44 + 5 50 + 5 60 + 7 65 + 9
За групу  9400 10000 12600 14000 14500 17400 18200
За 1 особу 470 400 360 320 290 290 280

При замовленні  туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Київ-Черкаси,

- групова страховка,

- для шкільних груп 10+1 супроводжуючий,

- оформлення необхідних документів.

У вартість не входить:

- вхідні квитки, екскурсійні послуги  в музеях та на туристичних об'єктах ,

- особисті витрати  (обід, сувеніри),

- додаткові  трансфери,

- екскурсовод на маршруті - від 500 грн за групу.

Додатково оплачуються вхідні квитки:

- Святкова вистава + зустріч зі святим Миколаєм – 150 грн/особа. Сайт: https://kplavra.kyiv.ua/ua/node/1446

- Святкова вистава + зустріч зі святим Миколаєм + майстер-клас (на вибір):-майстер-клас 1 («Лаврський орнамент, майстер-клас 2 («3-D листівка-сюрприз»), майстер-клас 3 («Моя новорічна прикраса») – 200 грн/особа