Гуцульські Карпати + Львів!

< Назад
Інформація
від 1890 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 5
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка- Львів- Івано-Франківськ- Яремче-Буковель-Івано-Франківськ - ст.ім.Т.Шевченка

Чарівний Львів і Станіслав!

Чудові Буковель і Яремча!

Група 14+2 супроводжуючих

Замовити
день
01
Черкаси/ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Черкас поїзд № 95 о 19:27. (2, 6, 10, 14, 18, 22, 26 числах кожного місяця), з ст.Шевченка поїзд № 41 о 20:01. (щодня), поїзд № 109 о 19:36 (по парних числах), поїзд № 134 о 23:21.

день
02
Львів

Прибуття до Львова  поїзд № 95 о 10:39., поїзд № 41 о 08:33., поїзд № 109 в 08:36, поїзд № 134 о 10:36. Речі здаємо в камеру зберігання (за додаткову плату). Зустріч з екскурсоводом. Переїзд міським транспортом в центр міста (квиток за додаткову плату).

Пішохідна екскурсія "Старовинними вуличками Львова" (3 год): площа Ринок - своєрідний музей під відкритим небом - всі 45 будинків на цій площі є пам'ятками архітектури XVI-XX ст., Аптека-музей «Під Чорним Орлом» (вх.квитки за доп .плату), в підвалах якого зібрана унікальна колекція старовинних аптечних приладів, книг, рецептів, міська Ратуша, Домініканський собор, один з найкрасивіших храмів, побудований в стилі бароко, костел Єзуїтів, Бернардинський костел, Вірменська церква, Кафедральний собор Римської католічноі церкви XIV- XVIII ст., Каплиць Боїмів та Кампіанів (XVII ст.), Оперний театр, що входить в трійку найгарніших в Європі.

Обід. Вільний час.

Переїзд на вокзал міським транспортом (квиток за додаткову плату).

Виїзд зі Львова до Івано-Франківська поїзд № 606 о 15:45. (щодня). Прибуття в Івано-Франківськ о 18:47. Зустріч групи на вокзалі екскурсоводом. Переїзд міським транспортом в готель / хостел (квиток за додаткову плату).
Вечеря. Поселення. Ночівля.

день
03
Яремче- Буковель

Сніданок. Автобусна екскурсія в Яремчу і Буковель.

Яремча - це один з кращих і найвідоміших курортів Карпат, знаходиться в долині гірської річки Прут. Городок зачарує Вас своєю дивовижною красою, архітектурними пам'ятками ХVII століття і дивовижною природою Карпатських гір. Одна з найвідоміших визначних пам'яток Яремча - мальовничий і повноводний водоспад "Пробій". Води Прута перекочуються по камінню на висоті 8 м. Над водоспадом перекинуто пішохідний дванадцятиметровий місток, звідки откриваеться всю велич водоспаду. Гуцульський базар - головний сувенірний ринок Яремчі, яка є одним з центрів гуцульських народних промислів. Вільний час для покупки сувенірів! Переїзд в Буковель.

"Будинок-музей перевертень" - перевернутий будинок (вх.квитки за додаткову плату). Його фундамент - нагорі, а дах - внизу.

Гірськолижний курорт Буковель - найвідоміший і популярний туристичний комплекс Карпат. Цим він зобов'язаний надзвичайно зручному географічному розташуванню, адже знаходиться в оточенні мальовничих гір, створює максимально комфортні умови для зимового відпочинку в Карпатах. Казкова краса карпатських гір, унікальні кліматичні умови, мальовничі ландшафти, пейзажі, що радують око в будь-який час року залишать незабутні враження. На території курорту діють бугельні, дво- і чотирьох-крісельні підйомники і мультиліфти.

За бажанням, підйом на оглядовому канатно-крісельному підйомнику на оглядовий майданчик (квиток за додаткову плату). Звідси відкривається чудовий вид на гірські вершини і курорт "Буковель".

Повернення в Івано-Франківськ. Вечеря. Ночівля.

день
04
Івано-Франківськ

Сніданок. Звільнення номерів.

Екскурсія по місту Івано-Франківську - в минулому Станіслав (3год): Кафедральний собор св. Воскресіння, майдан Шептицького, площа Ринок, міська Ратуша, Палац князів Потоцьких, пам'ятник Діві Марії, міська Ратуша, площа Ринок, площа Міцкевича, Гетьманські Вали, Пам'ятник 2000-річчю народження Христа.

Час на обід (самостійно, за додаткову плату).                       

Виїзд з Івано-Франківська поїзд № 133 о 14:58.

день
05
ст.ім.Т.Шевченка

Прибуття на ст.Шевченка в 06:50.

Вартість туру на 1 особу: 1890 грн

При замовленні туру ціни  просимо уточнювати вартість

У вартість туру входить:

- зустріч групи на залізничному вокзалі;

- проживання в готелі / хостелі 2 ночі, 3-4-6-ти місні номери з вигодами на поверсі (в хостелі двоярусні ліжка, рушники брати із собою);

- екскурсії по програмі;

- трансфери по програмі;

- харчування: Львів- обід, Івано-Франківськ - 2 сніданки, 2 вечері;

- групова страховка.

У вартість туру не входить:

- залізничний проїзд ст.Шевченка-Львів, Івано-Франківськ-ст.Шевченка (плацкарт - від 420 грн, в залежності від поїзда, прохання уточнювати). Залізничний проїзд Львів-Івано-Франківськ (плацкарт - від 80 грн). Залізничні квитки можете купувати самостійно.

– вхідні квитки та послуги екскурсовода в музеях та на туристичних об'єктах;

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо);

- проїзд в міському транспорті;

- факультативні програми;

- додаткові трансфери.

Додатково оплачується (орієнтовно):

- Аптека-музей "Під чорним орлом" – діти 10 грн/дор 30 грн

- Італійський дворик – діти 5 грн/дор 10 грн

- Музей зброї «Арсенал» (вихідний середа) -діти 30 грн / дор 50грн

- Підйом на Ратушу - дорослий від 14 років – 30 грн, діти до 14 років – 10 грн

- Канатно-крісельний оглядовий під'йомник ГК"Буковель"(1 підйом) - 120 грн/діти до 12років-85 грн

- Будинок-перевертень – від 50 грн/особа

За бажанням Замовника програма туру може змінюватись та доповнюватися