Все найкраще у Львові за два дні!

< Назад
Інформація
від 920 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси/ст.ім.Т.Шевченка-Львів-ст.ім.Т.Шевченка

Чудовий вікенд у Львові!

Група 14+2 супроводжуючих

Замовити
день
01
Черкаси/ст.ім.Т.Шевченка

Виїзд із Черкас поїзд № 95 о 19:27. (2, 6, 10, 14, 18, 22, 26 числах кожного місяця), із ст.Шевченка поїзд № 41 о 20:01. (щодня), поїзд № 109 о 19:36 (по парних числах).

день
02
Львів

Прибуття до Львова поїзд № 95 о 10:39., поїзд № 41 о 08:33., поїзд № 109 в 08:36, поїзд № 134 о 10:36. Переїзд в хостел (поселення згідно правил), речі залишаємо в камері схову.

Пішохідна екскурсія "Прогулянка старовинними вуличками Львова"(3 год). Маршрут включає  в себе найбільш відомі об'єкти історичної частини міста, яка з 1998р включена до світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Серце міста Лева - музей під відкритим небом, площа Ринок, де кожен будинок дихає старовиною. Величний Домініканський костел. Ансамбль Успенської церкви - архітектурним шедевром епохи Ренесанс. Найстаріший в Європі вірменської церкви 14 століття. Латинський кафедральний костел - єдина готична пам'ятка Львова, де можна почути орган. Каплицю Боїмів - усипальницю багатого сімейства. Так само ми побачимо єдиний в Україні Італійський дворик, провісник бароко в нашому місті - костел ченців єзуїтів, аптека «Під чорним орлом», оборонні споруди міста - Міський та Королівський Арсенали, Порохова вежа, фрагменти стін.

Обід. ВІЛЬНИЙ ЧАС.

Факультативно відвідування (вхідні квитки за додаткову плату):

- Музею старовинної зброї "Арсенал" (вх.квитки за додаткову плату), тут розміщена унікальна колекція старовинної зброї більше, ніж з 30 країн світу, Європи, Азії, Африки, Австралії, Америки.  (Додатково оплачуються вх. квитки)

-Аптеки-музея «Під чорним орлом» (вх.квитки за додаткову плату)

А закріпити побачені пам'ятки міста рекомендуємо на "Чудо-поїзді" (за додаткову плату). Пасажири незвичайного, майже іграшкового паровозика мають можливість проїхатися по головних вулицях міста, ознайомитися з його основними пам'ятками і, нехай і на час, повернутися в дитинство.

Факультативно відвідування Оперного  театру (при наявності спектаклю)

Нічна костюмована екскурсія «Нічний Дозор» (за додаткову плату, початок о 21:00, проводиться в осінньо-літній період). Якщо випадково вночі не спиться, визирніть в вікно і ви побачите людей з ліхтарями. Не лякайтесь! Це помічники бургомістра - вони просто бережуть Ваш сон ... Коли під вечір у Львові западає морок, а в темних закутках починають ворушитися таємниці, на вулиці з'являється нічний бургомістр - пан Шлюсселя. Несподівані зустрічі, моторошні легенди, привиди, таємні обряди - все це чекає на Вас під час нічної поїздки. Якщо не боїтеся стати помічником пана Шлюсселя - приєднуйтесь! За якісну роботу пан бургомістр посвятить Вас в «працівники Нічної Варти Львова».

Нічліг.

день
03
Львів

Час на сніданок (самостійно). Звільнення номерів.

Вільний час. Факультативно рекомендуємо (вх.квитки за додаткову плату):

-Музей народної архітектури та побуту під відкритим небом "Шевченківський гай" (вхідні квитки та послуги екскурсовода за додаткову плату). У музеї зібрані оригінальні сільські будівлі, що висвітлюють побут селян Бойківщини, Гуцульщини, Лемківщини XVIII -XX ст. (Вх.. Квитки за додаткову плату).

-Архітектурний заповідник «Личаківський меморіальний цвинтар" (вхідні квитки та послуги екскурсовода за додаткову плату), який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО (могили Ів.Франка, М. Шашкевича, С. Крушельницької, композиторів С. Людкевича, А. Кос-Анатольського і В. Івасюка, архітектора С. Горголевского).

-Квести (за додаткову плату) для школярів це відмінний варіант командної, рухомий і одночасно інтелектуальної гри для дітей. Квести дають можливість цікаво і нестандартно провести час, а також максимально залучити в гру всіх його участніков.Квест починається з поділу дітей на команди. На одну команду потрібно мати тільки один телефон або планшет. Кожна команда отримує ігрові питання і завдання на телефон. Вирішуючи завдання, команди набирають очки і дізнаються цікаві факти з історії Львова. Прості і оригінальні завдання допомагають дітям креативно мислити, активно відпочивати і спілкуватися.

Обід.

А також, загляніть в "Криївку", "Дім легенд", підземелля Львівської копальні кави, «Львівської майстерской шоколаду», однієї з кав'ярень міста: «Кондитерська», «Світ кави», «Золотий дукат» »... (всі туристичні об'єкти знаходяться поруч один від одного!). Відвідування ринку народних промислів «Вернісаж», де Ви можете придбати сувеніри на згадку про Львів!

Переїзд на залізничний вокзал міським транспортом (квитки за додаткову плату).

Виїзд із Львова поїзд № 42 о 14:57, поїзд № 110 о 15:45 (по непарним), поїзд № 133 о 18:20 (згідно графіка), поїзд № 70 о 01:20 (щодня).

день
04
ст.Шевченка/Кие

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка поїзд № 42 в 03:54., поїзд № 110 в 04:05, поїзд № 133 в 06:50, поїзд№ 70 в 14:11.

Вартість туру  на 1 особу: 920 грн

При замовленні туру просимо уточнювати вартість

У вартість входить:                                                                                             

- зустріч групи  на залізничному вокзалі;

- проживання 1 ніч в хостелі 6-8-10-12-ти місні кімнати із зручностями на поверсі (двоярусні ліжка, рушники брати із собою). Деякі хостели обладнані кухнею з необхідним посудом . Рушники брати із собою.

- харчування: 2 обіди;

- екскурсія по програмі (3 год);

- групова страховка.                       

У вартість не входить:               

- Залізничний проїзд до/із Львова (плацкарт - від 420 грн, в залежності від поїзда, прохання уточнювати). Зал.квитки можете купувати самостійно

-додаткові трансфери;

- вхідні квитки та послуги екскурсовода в музеях та на туристичних об'єктах;

- проїзд в міському транспорті;

- факультативні програми;

- особисті витрати (дод.харчування, сувеніри, камера схову, тощо).

Додатково оплачується:

- Аптека-музей "Під чорним орлом" - діти 10 грн/дор 30 грн. Сайт: http://lvivpharmacy.org.ua/

- Італійський дворик - діти 5грн/дор 10 грн

-Королевскі палати - діти 30 грн/дор 50 грн

- Музей зброї «Арсенал» (вихідний середа) -діти 30 грн/дор 50грн

- Оглядовий майданчик на Ратуші - діти 20 грн/дор 30грн

- Личаківський цвинтар - діти 30 грн/дор 40 грн, екскурсовод на групу від 10 осіб - від 200 грн. Сайт некрополя: Сайт: http://lviv-lychakiv.ukrain.travel/uk

- Шевченківський гай - діти 20 грн / дор 30 грн. Сайт музею: Сайт: http://lvivskansen.org/poslugi

- Концерт в Будинку органної та камерної музики - від 20грн/особа

- "Чудо-поїзд" (1 година) - 100 грн/ діти до 13 років -  50 грн

- Театри - від 50 грн/особа. Сайт оперного театру: https://opera.lviv.ua/afisha/.

- Квест-Львів - від 80 грн/особа

- «Музей Шоколаду» - від 30 грн/особа

- екскурсія "Нічна варта" (початок о 21:00, вартість - від 150 грн/особа), проводиться в осінньо-літній період.

- автобусна оглядова екскурсія по місту (3 години) - від 150 грн/особа

За бажанням Замовника можемо прорахувати різні варіанти програм: кількість туристів, проживання, харчування, транспортне обслуговування і т.д.