Територія пригод!

< Назад
Інформація
від 185 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Гельмязів-Черкаси

Просвітницько-розважальний етнокультурний центр «Оселя фантазії» — чекає на відвідувачів!

Группа 20+3, 25+4, 34+6, 42+7, 66+9

На період карантину туристів не приймають

Замовити

Гельмязів – це стародавнє місто, яке у 2013 році відзначило 400 років від дня його першого документального згадування, але люди постійно тут жили значно раніше – ще за часів Київської Руси. Назва міста дивує незвичним звучанням, а справжнє  значення  її – просто інтригує. Історики стверджують, що Гельмязів – це пристосоване до української вимови татарське слово «елемаз», тобто – алмаз. Якщо ж взяти до уваги, що в тридцяти кілометрах від Гельмязова розташоване  місто Золотоноша та річка Золотоношка, які отримали таку назву, бо тут часто знаходили золото, то можемо зробити висновок: на цих землях заховані численні невідкриті скарби! А сам Гельмязів, здається, всього лише за крок до відродження свого колишнього авторитету. Бо ж до 1962 року він був районним  центром  і, навіть, мав авіасполучення з Черкасами.  А ще раніше – це було місце великих ярмарків, тут розташовувався ремісничий центр, який забезпечував  хліборобів великої округи інструментами, текстилем та іншими необхідними в селянському побуті та виробництві речами. А  ще в Гельмязові свого часу жив Іван Ряпасов – письменник, науковий фантаст, якого називають «українським Жуль Верном».

Якщо ви любите фантазувати  та  подорожувати, ми щиро запрошуємо вас - буде цікаво! Просвітницько-розважальний етнокультурний центр «Оселя фантазії», який розташований у самому центрі села, чекає відвідувачів!

Ви потрапите у захоплюючий світ подорожей  в минуле та майбутнє села Гельмязів:

- спробуєте відчути  себе мисливцем за скарбами;

- підніметеся на  Гельмязівську «Говерлу»;

- дізнаєтеся секрети «Гельмязівського  букету»;

-відвідаєте  «Ярмарок Чудес»;

- станете учасником цікавого обрядового дійства.

Також на вас чекають цікаві майстер-класи: обробка зерна та випічка, робота з папером, оберіги з трав, гра на музичних інструментах.                                                                                                                                        Перекус – чай та бутерброд!!!  За бажанням обід за доплату 10грн/особа (каша, салат, компот, хліб).

Повернення в Черкаси

Вартість туру в грн:

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 42 + 7 66+9
За групу 5800 6750 8225 9240 12210
За 1 особу 290 270 235 220 185

При замовлені туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом  по маршруту Черкаси-с.Гельмязів, Золотоніський район-Черкаси,

- для шкільних груп 10+1 супроводжуючий,

- оформлення необхідних документів,

- групова страховка,

Додатково оплачується:
- Вартість розважальної програми «Оселя пригод» із майстер-класами + чай та бутерброд – група до 30 осіб – від  200 грн/особа. Доплата за обід 10 грн/особа. Програма розрахована на 4 години.

-Особисті витрати

-Додаткові трансфери