Тільки чудеса… і нічого більше

< Назад
Інформація
від 3300 грн
Виїзд: Під запит
Кількість днів: 8
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів – Підгірці – Тернопіль – Чернівці – Хотин – Кам'янець-Подільський – Бакота – Кременець – Почаїв – Львів -ст.ім.Т.Шевченка/Київ

 

Збірний тур!

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т..Шевченка/Києва (самостійно).

день
02
Львів- Тернопіль

Прибуття у Львів. Збір групи на вокзалі.

Безкоштовні трансфери залізничний вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур відбувається з Комплексу Термінал «А». (Туристи, котрі прямують поїздами Запоріжжя - Львів, можуть приєднатися до групи в Тернополі, якщо нема можливості встигнути на ранковий виїзд зі Львова). Приїзд в Тернопіль.

Прогулянка-екскурсія по Тернополю (входить у вартість туру) Милі, охайні будиночки вздовж тихих вулиць і тихе плесо Тернопільського озера, а в їх фон органічно вписані, як дорогоцінні діаманти, уцілілі архітектурні будівлі минулих епох.

Поселення у готель. Вільний час. Пропонуємо відвідати:

Екскурсія по Збаражу (Дорослий: 180грн. / Діти: 160грн. + вх. квиток) Збараж - старовинне містечко, яке розкинулося в долині Медоборів. Справжня перлина міста - Збаразький замок (вх. квитки) - видатна фортифікаційна споруда, побудована італійськими архітекторами і голландським інженером по новітнім, для того часу, технологіям. Саме під Збаражем відбувалися важливі події визвольної війни козаків проти Речі Посполитої. Справжньою гордістю Збаразького замку є підземні галереї, якими, згідно за козацькими літописами, тікав сам Ярема Вишневецький

день
03
Чернівці - Камянець-Подільський

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Чернівці

Чернівці - маленький Париж (вх. квиток) Екскурсія до столиці Буковини - «Чернівці - маленький Париж». Ми потрапляємо в місто - яке не поступалося Відню, місто - де тротуари підмітали букетами троянд і де книжкових магазинів було більше, ніж кав'ярень. Ви прогуляєтеся вуличками О.Кобилянської, М. Емінеску та Вірменською, які зберегли романтику колишніх часів, відвідаєте 5 площ, побачите міську ратушу, театр, будинок колишнього Ощадбанку, Католицький костел і Кафедральний собор, Вірменську і П'яну церкву. Далі нас чекає справжня перлина міста - резиденція митрополитів Буковини і Далмації, яку побудували з 1864 до 1882 року. У цій дивній за своєю красою споруді видно візерунки української вишиванки, буковинських килимів та гуцульської писанки, легко проглядаються елементи різних архітектурних стилів, які створюють органічну цілісність неповторного ансамблю.

Вільний час. Переїзд до Кам'янця-Подільського. Поселення в готель.
день
04
Камянець-Подільський

Сніданок.

Місто семи культур... (вх. квиток) Одне з найдавніших міст України, місто, яке зберегло дух середньовіччя. Скелястий острів, оперезаний тугою петлею річки Смотрич, що тече у мальовничому глибокому каньйоні, став своєрідним природним п'єдесталом, на якому впродовж понад десяти століть відомі й невідомі майстри творили справжнє кам'яне диво. Потужні оборонні укріплення «Старого міста», фортеця і Турецький міст, поєднання культових споруд різних релігій – костел св. Перта і Павла з турецьким мінаретом, костел о.Францисканців, вірменський квартал, Польський і Російський ринок, залишають неповторне враження.

Вільний час в Кам'янці-Подільському. Запрошуємо відвідати екскурсію:

Царство каменів і лабіринтів (Дорослий: 280грн. / Діти: 260грн.) Переїзд в с.Кривче, де ми поринемо в захоплюючу подорож фантастичними лабіринтами однієї з найбільших гіпсових печер світу – Кришталевої (довжина – 24 км!). Нас чекають підземні кімнати з кам'яними зображеннями – голова Буйвола, Сови, Орла. А як щодо прогулянки між Зубами Дракона або Хребтом Крокодила? Не менш цікаві і Камінь Бажань (кажуть, мрії здійснюються обов'язково) плюс Веселий Спуск з Веселим підйомом.

Повернення в Кам'янець-Подільський.
день
05
Бакота, Хмельницька область - Хотин - Хотинська фортеця

Сніданок. Вільний час в Кам'янці-Подільському.

Запрошуємо відвідати екскурсію:

Місце, якого немає на карті... (Дорослий: 230грн. / Діти: 200грн.) Чудовий гірський ландшафт, розкішні ліси, безкраї луки, цілющі джерела з надзвичайною водою, змішується з прохолодою, якою дихає затока. А над хвилями Дністра схилилась 120-метрова скеля – Біла гора, якій відкривається мальовничий вид на підковоподібну затоку р. Дністер. Перлина Бакоти – Скельний печерний монастир. Як припускають деякі вчені, він був заснований на місці язичницького святилища першими християнами в XI ст. Саме слово «бакота» означає «бажане місце», в це не складно повірити, коли навколо такі пейзажі...

Таємниці, заховані в каменях (Дорослий: 230грн. / Діти: 200грн.) На мисі, в центрі своєрідного амфітеатру пагорбів Дністра знаходиться – найпотужніший замок Східної Європи – Хотинська фортеця. Більш ніж на кілометр тягнуться кам'яно-земляні укріплення. Внизу, на скелястому мисі – замок з двором, оточений масивним земляним валом з бастіонами. Сорокаметрові стіни замку прикрашає орнамент з червоної цегли – немов подільська вишита сорочка. А ще фортеця справжня кінозірка – адже "Захар Беркут", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Три мушкетери", "Чорна стріла", "Стара фортеця", "Стріли Робін Гуда" знімалися саме тут...

Повернення в Кам'янець-Подільський.
день
06
Теребовля - Кременець

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по маршруту. Проїзд вуличками міста Теребовля - одного з найстаріших міст Поділля.

Екскурсія Кременець - перлина Волинського краю... (входить у вартість туру) Ви побачите красиві споруди європейського зразка – магістрат і колегіум, Богоявленський і Миколаївський собори, старовинні житлові будинки. Родзинка міста – Замкова гора, з якої відкривається чудова панорама.

Поселення у готель. Вільний час.

день
07
Підгірці - Почаїв - Львів

Сніданок. Виселення з готелю.

Почаїв – український Єрусалим... (вх. квиток) Одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері і помилуватися стародавнім замком – це далеко не все, що тут чекає нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справляє незабутнє враження.
Підгорецький палац (вх. квиток) «Галицький Версаль», його стіни пам'ятають не війни і битви, а лише бали, пишні прийоми, стукіт коліс карет і феєрверки. Одного разу гостем палацу був сам Оноре де Бальзак. (!!! Екскурсія в Підгорецькому замку, може бути проведена в перший день туру, перед екскурсією в Тернополі!!!)
16:00 – Орієнтовний час повернення до Львова. Місце прибуття у Львів – Комплекс Термінал «А» 17:00 – орієнтований час трансферу від комплексу Термінал «А» на залізничний вокзал.
Подарункова екскурсія по Львову (вх. квиток) Подарунок від компанії. Пішохідна екскурсія «Лабіринтами львівських вулиць». Тут все дихає сивою давниною, здається, що ми перенеслися на декілька століть назад. Саме тут ми зможемо доторкнутися до казки, відкрити для себе справжню красу старовинного Львова.
Виїзд поїздом із Львова (самостійно).
день
08
ст.ім.Т.Шевченка/Киеїв

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу: від 3300 грн

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

*На святкові дні зміна тарифів, програми  та вартості туру

У вартість туру входить:

• проїзд по маршруту автобусом туристичного класу;

• проживання в готелі 2 * - 3 *, сніданки;

• шість екскурсій, згідно програми;

Додатково оплачується:

- залізничний проїзд до / зі Львова;

-страховий поліс;

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 195 грн. Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, в разі повідомлення Туроператора не пізніше, ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. В такому випадку, туристу повертаються кошти, сплачені за тур, за винятком візового, консульського збору і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", однак відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.

• послуга "гарантовані місця на початку автобуса" - 195 грн. (Місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти;

• факультативні екскурсії, рекомендовані програми

• проїзд в громадському транспорті

• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)

- доплата за одномісне розміщення.

Туристи, які здійснюють поїздку по одному можуть бути розміщені в 2 або 3 місних номерах або можливо одномісне розміщення за додаткову оплату.
У разі скасування оплаченої екскурсії, оператор здійснює заміну з числа тих, що запропоновані в турі.
Додаткові екскурсії організовуються при наявності часу і достатньої кількості бажаючих

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА КОРКИ, РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.
Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

.