Три щасливі дні: Краків, Прага + Дрезден

< Назад
Інформація
від 141 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 6
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів - Краків - Прага - Дрезден - Львів -ст.ім.Т.Шевченка/Київ

5.05, 8.05, 9.05, 13.05, 15.05, 27.05, 29.05, 1.06, 9.06, 11.06, 16.06, 18.06, 24.06, 27.06.

3 ночі в Празі!

Без нічних переїздів!

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/Києва (самостійно).

день
02
Львів-Краків

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття до Кракова.

Екскурсія Королівський шлях (входить у вартість туру). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопауза. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Марянському костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

У вільний час рекомендуємо:

Пива багато не буває (Дорослий: 26 € / Діти: 21 €). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!

Прибуття в Прагу. Ночівля.

день
03
Прага - Замок Чешський Штернберг

Сніданок. Цей день ми присвятимо Празі.

Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру). В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

Таємниці королів - Градчани (Дорослий: 18 € / Діти: 13 €). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацових інтригах і змовах, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 30 € / Діти: 26 €). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...

Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26 € / Діти: 21 €). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.

Вечірня екскурсія Прага особлива. Мала Країна (входить у вартість туру). У Малу країну ми потрапляємо по Карлова мосту. «Мала Країна» відрізняється атмосферою милих старовинних вуличок, унікальними палацово-парковими комплексами, бароковими фасадами, схожими на казкову декорацію. Найвужча вуличка, музей Кафки, Вальдштейнский сад, Малостранська площа, вулиця Нерудова, храм Діви Марії переможної. Романтикам неодмінно сподобається Празька Венеція - район по берегах каналу Чертовка, дуже схожий на справжню італійську Венецію. Острів Кампа, мальтійський квартал і водяні млини, стіна Джона Ленона.

Ночівля в Чехії (Прага).

день
04
Прага - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен

Сніданок. Вільний час в Празі.

Для бажаючих: Саксонський Дрезден (Дорослий: 38 € / Діти: 30 €). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденської оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера.

У вільний час рекомендуємо: Дрезденська картинна галерея (Дорослий: 16 € / Діти: 16 € + вх. квиток). У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції - "Сикстинська мадонна" і "динарія кесаря" Тиціана.

Чарівність Ельби (Дорослий: 38 € / Діти: 30 €). Подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню ... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками ... незабутнє враження!

Замок Морицбург (Дорослий: 18 € / Діти: 18 € + вх. квиток). А ще можна відправитися в гості до Августа Сильного в мисливський замок Моріцбург. Нас чекає розташований на маленькому острові справжній замок в стилі бароко. Тут можна прогулятися дорогими інтер'єрами, які обставлені меблями німецьких майстрів, помилуватися колекцією майсенської порцеляни і згадати улюблену дитячу казку ... це один із замків, в якому знімали фільм "Три горішки для Попелюшки".

Порцеляновий містечко Мейсен (Дорослий: 26 € / Діти: 21 €). Тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки.

Повернення в Прагу.
Тіні старого міста (Дорослий: 18 € / Діти: 13 €). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі ... Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».

Ночівля.

день
05
Величка-Львів

Сніданок. Переїзд по території Чехії, Польщі.

Для бажаючих: Соляні Копальні Велички (Дорослий: 18 € / Діти: 18 € + вх. квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури - ціле підземне місто!

Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Переїзд на поїзди на залізничний вокзал Львова.

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
06
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу: від 141 €

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість туру входить: 

• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи

Додатково  оплачується:

* залізничний проїзд до/із Львова

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
• Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16)

*страховий поліс

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
-доплата за одномісне розміщення.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг