Три щасливі дні: Краків, Прага + Дрезден

< Назад
Інформація
від 146 євро
Виїзд: згідно графіка
Кількість днів: 6
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ - Львів - Краків - Прага - Дрезден - Львів -ст.ім.Т.Шевченка/Київ

21.08, 22.08, 24.08, 27.08, 28.08, 29.08, 2.09, 3.09, 5.09, 7.09, 13.09, 17.09, 18.09, 20.09, 23.09, 27.09, 1.10, 3.10, 5.10, 7.10, 8.10, 12.10, 18.10, 23.10, 26.10, 30.10, 6.11, 9.11, 11.11, 20.11, 22.11, 25.11, 26.11, 2.12, 4.12, 6.12, 11.12, 14.12, 16.12, 20.12, 24.12, 26.12.

3 ночі в Празі!

Без нічних переїздів!

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/Києва (самостійно).

день
02
Львів-Краків

Прибуття до Львова. Збір групи на вокзалі.

Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А». Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А». Перетин кордонів. Прибуття до Кракова.

Екскурсія Королівський шлях (входить у вартість туру). Краків-місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить Вавельський пагорб, Кафедральний собор, Двір резиденції. Зупинки на фотопауза. Вулиця Гродська, Королівський шлях ми дійдемо до Ринкової площі, послухаємо трубача в Марянському костелі, зайдемо і виберемо сувенір на торгових рядах Сукенніци.

У вільний час рекомендуємо:

Пива багато не буває (Дорослий: 26 € / Діти: 21 €). У Польщі варять гарне пиво і знають про нього безліч історій. Пропонуємо Вам спробувати польську кухню і зануритися в пивну атмосферу різних епох!

Прибуття в Прагу. Ночівля.

день
03
Прага - Замок Чешський Штернберг

Сніданок. Цей день ми присвятимо Празі.

Екскурсія Зустріч з Прагою (входить у вартість туру). В лабіринтах маленьких вуличок ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа та Астрономічний годинник з небесною механікою на ратуші, єврейський квартал Йозефів, Карлова вулиця ... і звичайно ж, Карлів міст! Потрібно тут зупинитися для того, щоб загадати бажання!

Вільний час в Празі. Рекомендуємо відвідати екскурсії і програми на вибір:

Таємниці королів - Градчани (Дорослий: 18 € / Діти: 13 €). Дізнатися про життя королів і придворних, про палацових інтригах і змовах, злочини і покарання, які відбувалися з найсвітліших спонукань - в ім'я віри і держави. Все починається зі знаменитого Страговського монастиря. Далі вас Лоретта, Градчанська площа, Шварценбергский палац і зміна варти в Празького граду.

Прогулянка на кораблику по Влтаві (Дорослий: 30 € / Діти: 26 €). Аперитиви, шведський стіл у супроводі цікавих розповідей ... Ось вони незабутні миті в житті ...

Пивними дорогами Праги (Дорослий: 26 € / Діти: 21 €). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.

Вечірня екскурсія Прага особлива. Мала Країна (входить у вартість туру). У Малу країну ми потрапляємо по Карлова мосту. «Мала Країна» відрізняється атмосферою милих старовинних вуличок, унікальними палацово-парковими комплексами, бароковими фасадами, схожими на казкову декорацію. Найвужча вуличка, музей Кафки, Вальдштейнский сад, Малостранська площа, вулиця Нерудова, храм Діви Марії переможної. Романтикам неодмінно сподобається Празька Венеція - район по берегах каналу Чертовка, дуже схожий на справжню італійську Венецію. Острів Кампа, мальтійський квартал і водяні млини, стіна Джона Ленона.

Ночівля в Чехії (Прага).

день
04
Прага - Дрезден - Саксонська Швейцарія - Мейсен

Сніданок. Вільний час в Празі.

Для бажаючих: Саксонський Дрезден (Дорослий: 38 € / Діти: 30 €). Протягом семи століть місто було резиденцією герцогів і королів. Дрезден відомий своїми архітектурними ансамблями, незліченними скарбами музеїв, колекціями живопису і прекрасною панорамою берегів Ельби. Екскурсія по Старому місту - Театральна площа з Дрезденської оперою в центрі. Величні будівлі Цвінгера.

У вільний час рекомендуємо: Дрезденська картинна галерея (Дорослий: 16 € / Діти: 16 € + вх. квиток). У галереї старих майстрів одне з найбільших у світі зібрань живопису XV-XVIII століть. Найвідоміші шедеври колекції - "Сикстинська мадонна" і "динарія кесаря" Тиціана.

Чарівність Ельби (Дорослий: 38 € / Діти: 30 €). Подорож в Саксонську Швейцарію. Немає меж захопленню ... там, де Ельба прорізає високі гори з пісковика, утворюючи глибокий каньйон, а прямовисні скелі найхимерніших форм нагадують іграшки велетня: кеглі, стовпи і піраміди. Ми відвідаємо скелястий парк «Бастай» - цілий лабіринт романтичних ущелин, красою яких можна безкінечно насолоджуватись, проходячи доріжками, містками ... незабутнє враження!

Замок Морицбург (Дорослий: 18 € / Діти: 18 € + вх. квиток). А ще можна відправитися в гості до Августа Сильного в мисливський замок Моріцбург. Нас чекає розташований на маленькому острові справжній замок в стилі бароко. Тут можна прогулятися дорогими інтер'єрами, які обставлені меблями німецьких майстрів, помилуватися колекцією майсенської порцеляни і згадати улюблену дитячу казку ... це один із замків, в якому знімали фільм "Три горішки для Попелюшки".

Порцеляновий містечко Мейсен (Дорослий: 26 € / Діти: 21 €). Тут все незвичайно і гарно, звідси кожен відвідувач забирає з собою частинку маленької казки.

Повернення в Прагу.
Тіні старого міста (Дорослий: 18 € / Діти: 13 €). Вечірня Прага сповнена шарму, різних несподіванок, і вся її краса постає перед нами в особливому вечірньому світлі, а містика витає в повітрі ... Прага покаже нам себе зовсім з іншого боку, розкриє багато загадок, розповість багато цікавого. А в кінці екскурсії ми спробуємо «еліксир молодості».

Ночівля.

день
05
Величка-Львів

Сніданок. Переїзд по території Чехії, Польщі.

Для бажаючих: Соляні Копальні Велички (Дорослий: 18 € / Діти: 18 € + вх. квиток). Це місце цікаве і тим, що тут зроблено все тут із солі: маленькі каплички і великі зали, чаруючий погляд підземні озера, всілякі скульптури - ціле підземне місто!

Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Час прибуття до Львова орієнтовно після 24:00 (залежить від проходження кордону). Переїзд на поїзди на залізничний вокзал Львова.

Виїзд поїздом зі Львова (самостійно).

день
06
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу: від 146 €

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість туру входить: 

• проїзд автобусом туркласу
• проживання в готелі зі сніданками
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• групова страховка. У випадку, якщо віе туриста складає більше 60 років або не досягає 6 років, - необхідно уточнити розмір доплати страхового платежу

Додатково  оплачується:

* залізничний проїзд до/із Львова

• Турпакет на будь-яку з можливих сум (на обрану суму можна відвідати додаткові екскурсії та програми під час туру)

• послуга "гарантійний платіж від невиїзду" - 13 €
• Послуга "Гарантійний платіж" дозволяє зменшити фінансові втрати при відмові від туру, у випадку повідомлення Туроператора, не пізніше ніж за 24 години до початку туру, про неможливість здійснення поїздки. У такому випадку, туристу повертаються кошти оплачені за тур, за виключенням візового, консульського зборів і суми гарантійного платежу. У разі, якщо турист скористався послугою "гарантійний платіж", проте відмовився від подорожі пізніше, ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених, таким туристом, послуг поверненню не підлягає.
• послуга "гарантований номер місця" - 13 € (місця з 1 по 16).

• вхідні квитки в екскурсійні об'єкти
• факультативні екскурсії
• проїзд в громадському транспорті
• особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри)
-доплата за одномісне розміщення.

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ-ОПЕРАТОР НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ ТА
ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА ЗАТОРИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ.

Компанія-ОПЕРАТОР залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг