Дендропарк «Софїївка»+»Сучасна Софіївка»+фонтан «Перлина кохання»

< Назад
Інформація
від 260 грн
Виїзд: Під запит
Кількість днів: 1
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Умань-Черкаси

Чарівна «Софіївка», оновлена «Сучасна Софіївка» та»DinoSofia» 

Фонтан «Перлина кохання» (квітень-жовтень)

Таємничі підземелля монастиря Василіанів!

Група 20+3, 25+4, 34+6 42+7, 66+9

Замовити

Виїзд автобусом із Черкас в національний дендрологічний парк "Софіївка".

По дорозі зупинка в с.Легедзино (за бажанням). В околицях цього села існувало велике поселення епохи Трипільської культури. Щорічно тут проводяться «толоки», під час яких ентузіасти облагороджують музей і розширюють його експозицію. Фото на пам'ять біля відтворених моделей житла!

Приїзд в Умань. Відвідування дендропарку «Софіївка» (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату), історія якого понад 200 років. Уманське чудо створив за чотири роки польський магнат Станіслав Потоцький, натхненний любов'ю до своєї дружини Софії де Вітт-Потоцької. Парк побудований майже повністю в пейзажному стилі з вдалим використанням компонентів природного комплексу, до нього приєдналися тисячі екзотичних дерев, які були завезені в Умань звідусіль. Вишуканий світ гармонії і досконалості, понад 1500 унікальних екзотичних рослин, каменів і води, архітектурних споруд і скульптур - все це створено кропіткою працею людей, як унікальний пам'ятник любові до жінки.

Протягом всієї екскурсії по парку Ви дізнаєтесь про те, як виникла ідея його створення і як вона пов'язана з талановитими і відомими людьми того часу. Ви прогуляєтеся старовинними алеями, за якими пройшли Тарас Шевченко, Олександр Пушкін, Іван Котляревський, Сергій Волконський, Павло Пестель, Михайло Бестужев-Рюмін, Володимир Сосюра, Максим Рильський і ще сотні славних наших земляків.

У вільний час ви можете покататися на поромі і гондолі, катамаранах і веслових човнах, незабутні враження залишить подорож підземною річкою Ахерон. Уздовж алей парку можна покататися в кінному екіпажі, а також верхом (за додаткову плату).  Купівля сувенірів, фото на пам'ять!

Факультативно пропонуємо екскурсію "Таємничими підземеллями монастиря Василіанів" (вхідні квитки за дод.плату). Василіанський монастир - найдавніше будівлю Умані, колишній уніатський монастир, побудований графом Ф. Потоцьким в 1764-84 рр. Зараз тут розташовується педагогічне училище і адміністрація Державного історико-архітектурного заповідника "Стара Умань". За туристичним маршрутом вас поведе монах, який покаже 250-річні келії, трапезні, коридори Василіанського монастиря, розповість історії з життя ченців…

Відвідування оновленої частини знаменитого дендрологічного парку - "Сучасну Софіївку", оформленої в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку" (вх.квитки і послуги екскурсовода за додаткову плату). Відвідувачам пропонують унікальні композиції та арт-об’єкти, де світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Гості можуть побачити світломузичну арт-інсталяцію з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу "Душа лісу", стилізовану вхідну групу, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку "Софіївки", оглядовий майданчик, водоспад "Дракони" тощо.

Відвідування  фонтану «Перлина кохання», який розташований у місті Умані на березі Осташівського ставу та на території скверу імені Т.Г. Шевченка(фонтан працює квітень-жовтень).

Переїзд в Черкаси.

Вартість туру в грн: 

Група 20 + 3 25 + 4 35 + 4 42 + 7  66+9
За групу 9600 10750 12425 13440 17160
За 1 особу 480 430 355 320 260

*Важливо! При відвідуванні вечірнього фонтану доплата за автобус - від 600 грн

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

У вартість входить:

- проїзд автобусом по маршруту Черкаси-Умань-Черкаси,

- оформлення необхідних документів,

- для шкільних груп 10+1 супроводжуючий,

- групова страховка.

У вартість не входить:

- вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях та на туристичних об'єктах,

- додаткові трансфери,

- особисті витрати (обід , сувеніри).

Додатково оплачується (орієнтовно):

- дендропарк "Софіївка" - вхідний квиток  діти 50 грн/дор 100 грн, екскурсійне обслуговування  діти 40 грн/дор 60 грн.  Сайт дендропарку: http://sofievka.org/

- катання по підземній річці Ахеронт – діти.35 грн./дор 70 грн.(група до 10 чол.)                                                                                  

- катання на катамаранах – 70 грн., на човні – 150 грн.(30 хв.)           

- прогулянка на паромі  - діти.35 грн./дор 70 грн.

- катання на коні – 50 грн., фотографування – 20 грн., катання в кареті – 200 грн. (до 5 чол.), фото в кареті – 10 грн/ос     

-виставка-продаж "Акванарій" - діти 30 грн/дор 40 грн

- "Нова Софіївка" - вхідний квиток  діти 50 грн/дор 100 грн, екскурсійне обслуговування  діти 25 грн/дор 40 грн

- "DinoSofia" - вхідний квиток діти 100 грн/дор 150 грн. Важливо! Шановні відвідувачі парку "DinoSofia"! Зверніть увагу, щоб потрапити в парк, вам необхідно придбати квитки в фентезі-парк "Нова Софіївка"

- вх.квиток в підземелля  з екскурсією 20 хв- від 25 грн/ос

Графік роботи фонтану в 2021 році: