Угорські вихідні

< Назад
Інформація
від 90 євро
Виїзд: під запит
Кількість днів: 4
Тип тура: Груповий
Маршрут: ст.ім.Т.Шевченка/Київ- Львів – Ньїредьгаза (зоопарк Sóstó Zoo) – Дебрецен (аквапарк «Акватікум») – Львів -ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Дебрецен — друге за величною місто Угорщини!

Незабутні враження від аквапарку «Акватікум».

Відвідування зоопарку Sóstó Zoo в Ньїредьгазі!

Група 5+1 супроводжуючий

Без нічних переїздів! 

Замовити
день
01
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Виїзд поїздом із ст.ім.Т.Шевченка/Києва (самостійно, зал.квитки за дод.плату)).

день
02
Львів-Ньїредьгаза

Прибуття у Львів. Збір групи на вокзалі.

7:30 – виїзд зі Львова. Проходження кордону.
Переїзд до Ньїредьгази. Вільний час.

Рекомендуємо поїздку до Дебрецена другого за величиною міста Угорщини, відомого термального курорту цієї країни (25€).  Дебрецен - місто з багатою та насиченою історією, з давніми вільними традиціями та засадами. Недарма саме тут була проголошена незалежність Угорщини. Вулиці Дебрецена, особливо його історичних кварталів, виглядають дуже самобутньо. Основна частина історичних та архітектурних пам'яток знаходиться в центрі міста. Прогулюючись містом Ви побачите багате різноманіття соборів, один з них - Велика церква, що представляє собою архітектурний символ Дебрецена. Саме тут в 19 століття король проголосив місто незалежним. Іншою визначною памяткою є прекрасний кафедральний собор святої Анни, побудований в стилі бароко. Його стрункі, вінчані куполами вежі видно з різних точок міста. В Дебрецені можна побродити по широких алеях, посидіти на лавочках біля ставка, насолодитися ароматом квітів, а також відвідати одне з улюблених місць для відпочинку і розваг парк Надьерде, в якому розташований цілий комплекс термальних джерел.

Вільний час. Рекомендуємо відвідування аквапарку "Акватікум"  (вхідний квиток 3700F≈12,5€ дорослі, 3000F≈10€ діти до 18 років). Величезний скляний купол покриває площу 30000 кв. м. Повітря насичене парами, а температура становить 37°С. Крім численних водоспадів, водоворотів і водяних гірок, комплекс містить підводну печеру і стінку для скелелазання. Не забудь рушник та купальний костюм!

Повернення в Ньїредьгазу.
Розміщення в готелі. Вся необхідна інформація про готель – назва, адреса та як доїхати громадським транспортом міститься в пам'ятці туриста, яка роздається в автобусі.

Ночівля в готелі.

день
03
Ньїредьгаза-Львів

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в місті.

Рекомендуємо відвідати зоопарк Sóstó Zoo  (вхідний квиток 3600F≈12€ дорослі, 2400F≈8€ діти до 14 років). Рекреаційна зона Шошто слоавиться не лише своїми термальними водами, але й зоопарком, що знаходиться на 30 гектарах. На території зоопарку, тварини живуть в максимально природних умовах, під відкритим небом і в затишних вольєрах, так як зоопарк розташований в лісі. Ви зможете побачити близько 500 різновидів і більш ніж 5000 тварин. Зоопарк входить в список кращих пам'яток Угорщини.

13:00 – виїзд з Ньїредьгази. Переїзд на кордон.
Проходження кордону.
Приїзд до Львова  (ввечері, біля 23:00).

Виїзд поїздом із Львова (самостійно, зал.квитки за дод.плату).

день
04
ст.ім.Т.Шевченка/Київ

Прибуття на ст.ім.Т.Шевченка/Київ.

Вартість туру на 1 особу:

група Дорослі та діти
15+1 80– діє від 15 оплачених туристів
9+1 85€ – діє від 9 до 14 оплачених туристів
5+1 90€ – діє від 5 до 8 оплачених туристів

Оплата здійснюється в гривнях за курсом на день оплати

При замовленні туру ціни просимо уточнювати

Гарантований аванс - 20 €, буде використаний на оплату будь-якої екскурсії. У разі незамовленні жодної екскурсії сума гарантованого авансу не повертається

У вартість туру входить:

 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
 • проживання у готелях **-***,сніданки;
 • розміщення у 2-3-4-х місних номерах блочного типу;
 • супровід керівника групи по всьому маршруту;
 • екскурсії згідно програми без додаткової плати;
 • страховка.

У вартість туру не входить:

 • залізничний проїзд до/із Львова;
 • вхідні квитки;
 • факультативні програми та екскурсії;
 • проїзд в громадському транспорті та таксі;
 • доплата за одномісне розміщення;
 • 2обідо-вечері (обід чи вечеря згідно програми туру) – вартість 30€; супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість харчування за умови придбання харчування всією групою;
 • Факультативні програми; супроводжуючі груп від 5 дітей віком до 18 років не оплачують вартість факультативів  за умови придбання факультативу всією групою та замовлення до початку туру.

Депозит:

До початку туру кожний турист вносить керівнику групи депозит у розмірі 20 €, який повертається після закінчення туру за відсутності шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам. Будь-яка шкода, заподіяна туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам компенсуватиметься за рахунок депозиту. У разі, якщо розмір шкоди, заподіяної туристом готелю або автобусу або будь-яким туристичним об'єктам, перевищуватиме розмір депозиту, турист зобов'язаний до завершення туру компенсувати всю суму заподіяної шкоди. Туристи, які не внесли депозит, до туру допущені не будуть!

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене. Мінімальна кількість туристів для проведення екскурсії – 30 осіб.
Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації. Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
У програмах туру вказано орієнтовний час. Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи