Вікенд: Два дні в столиці!

< Назад
Інформація
від 760 грн
Виїзд: під запит
Кількість днів: 2
Тип тура: Груповий
Маршрут: Черкаси-Київ-Черкаси

Супер-вихідні в Києві!

Група 14+2 супроводжуючих

Замовити
день
01
Черкаси-Київ

Виїзд із Черкас поїзд № 781 в 6:21 (крім вівторка, середи), поїзд № 148 в 05:05. (щодня). Прибуття до Києва поїзд № 781 в 10:07, поїзд № 148 о 09:24. Самостійний переїзд в хостел (квиток за дод.плату). Поселення згідно правил (речі можна залишити в камері зберігання хостела).

Час на обід (самостійно або за додаткову плату).

Зустріч з екскурсоводом в центрі міста. Пішохідна оглядова екскурсія «Київ Золотоверхий» (3 години).

Київські Золоті ворота - оборонна споруда, яке дійшло до нас з 12 століття. У ті далекі часи це був єдиний вхід в місто. Датою зведення вважається 1164 рік.

Михайлівський Золотоверхий собор, зведений на початку XII століття, був одним з найбільших в стародавньому Києві. Побудували його за велінням князя Святослава II і присвятив монастирську церкву свого патрона архангелу Михаїлу - покровителю воїнів. Під час монгольської навали монастир зазнав відчутних пошкодження, проте завдяки відновленню в XVI столітті Михайлівський став одним з найкрасивіших і багатих соборів України. Міхайлівській собор потрапив в десятку найкрасивіших монастирів світу.

Софійський собор був побудований великим князем київським Ярославом Мудрим в 1037 році. Храм побудований символічно - на місці переможної битви Ярослава з печенігами. Як і головний храм Константинополя, собор присвячений Софії - Премудрості Божий.
Перлина бароко - Андріївська церква закладена 1744 року в зв'язку з приїздом імператриці Єлизавети I до Києва. Зведена 1749 -1754 рр за проектом В. Растреллі на Андріївській горі, на початку Андріївського узвозу (назва від Андрія Первозванного). Це єдина в Україні робота архітектора.

На Андріївському узвозі панує атмосфера міста кінця 19 - початку 20 ст. Вулиця славиться тим, що в будинку № 13 жив письменник А. Булгаков. Вздовж всієї вулиці багато картинних галерей, художніх салонів, сувенірних магазинчиків. Купівля сувенірів на пам'ять!

Вільний час. Нічліг.

день
02
Київ

Час на сніданок (самостійно). Звільнення номерів.

Вільний день в столиці.

Ви можете вибрати для відвідування будь-який музей Києва (вх.квитки за додаткову плату) або погуляти центром столиці.

- Музей популярної науки і техніка «Експеріментаніум» -1 години екскурсії, вх.квиток – 120грн/особа. На групу до 25 осіб - 2 супроводжуючих безкоштовно. В музеї налічується понад триста експонатів, де охоплено основні розділи фізики, які вивчають в школі: механіки, молекулярна фізика, електроніка і магнетизм, оптика, акустика, а також різноманітний анатомічні експонати, ілюзія і головоломка. Сайт музею: http://experimentanium.com.ua/tsiny/kvytky/

-Зоопарк -вхідний квиток -100 грн/діти до 16 років - 50 грн. Екскурсія на групу до 30 осіб - 400 грн (1-1,5 год).  На групу 10 + 1 супроводжуючий безкоштовно. Сайт зоопарку: http://zoo.kiev.ua

Музей води - діти 50 грн/дор 60 грн. На групу 15 осіб - 1 супроводжуючий безкоштовно. Сайт музею: http://leov96.wix.com/aqua1

Музей досягнень братів Кличків – безкоштовно!!!  Сайт музею: http://klitschkomuseum.com/ua/

- Аквапарк «Дрімтаун» (2 год)- від 180 грн/особа. Сайт: http://aqua.dreamtown.ua

Прогулянка Пейзажній алеєю з казковими персонажами: коти-стоноги, слони-фонтани і гігантські горобці і т.д. Фотосесія!

Виїзд  з Києва поїзд № 782 о 20:00 (крім вівторка, середи), поїзд № 148 о 15:46 (щодня). Прибуття в Черкаси поїзд № 782 о 23:34., поїзд № 148 о 20:04.

Вартість туру на 1 особу: від 760 грн

При замовленні туру  просимо уточнювати ціни та розклад руху поїздів

У вартість входить:

- проживання 1 ніч в хостелі 3-4-6-10-12-ти місні кімнати зі зручностями на поверсі (один або двоярусні ліжка). У деяких хостелах є обладнана кухня з необхідним посудом.

- екскурсія по програмі;

- групова страховка.

У вартість не входить:

- залізничний проїзд Черкаси-Київ-Черкаси  (поїзд № 781 (сидячі місця-експрес С3) - від 360 грн, поїзд № 148 плацкарт - від 160 грн, прохання уточнювати). Залізничні квитки можете купувати самостійно.

-додаткові трансфери;

-вхідні квитки та екскурсійні послуги в музеях і на туристичних об'єктах;

-факультативні програми;

- особисті витрати (длд.харчування, сувеніри, камера зберігання і т.д.);

- проїзд в міському транспорті.

За бажанням Замовника програма туру може змінюватися і доповнюватися