Профорієнтація

< Назад

Життєвий досвід підтверджує, що найефективніші інвестиції-це інвестиції в дітей.

За більш як  сорокатрьохрічний період на ринку туристичних послуг, із яких  більш, як двадцятирічний – участь в проекті  інвестицій в дітей дає право на слідуючі висновки:

-інвестиції в дітей життєво необхідні і високоефективні;

-інвестиції в дітей мають мати системний  характер;

-розроблені і перевірені на практиці туроператором «Супутник» відповідні  програми дозволяють розпочати співпрацю із учнями шкіл від 6 класу і завершити працевлаштуванням по спеціальностям туризму після закінчення вищого навчального закладу. При цьому ми беремо участь в окремих наукових дослідженнях ,які проводять студенти;

— гарантом успіху співпраці є наш досвід, та взаємні договірні зобов язання із учнем чи його законним представником.

Кількість місць в проекті обмежена.

Кандидати на співпрацю мають  ініціювати зустріч, пройти тестовий відбір.

Нижче приведена одна із профорієнтаційних програм.

До решти програм матимуть доступ лише кандидати, які пройшли відбір та  зараховані  учасниками Проекту.

Кращі традиції — нові можливості!

 

НЕЗАБУТНІ КАНІКУЛИ В ПОЛЬЩІ!

Львів – Аквапарк – Краків – Королівський замок — Вроцлав 

«Соляні копальні Велічка» – Парк мініатюр «Світ мрій» – Львів

Група 40+4

1 день Виїзд потягом із ст.Шевченка, Києва.
2 день Прибуття у Львів.09:00. – Виїзд на кордон. Переїзд по території Польщі дорозі профорієнтація — проводить один із керівників  туроператора  «Супутник».Обід.

Приїзд до КраковаВідвідування найбільшого центру водних розваг в Центральній Європі — Аквапарка (вхідний квиток 11€) . Море вражень і адреналіну, до Ваших послуг все, що душі завгодно: 8 незабутніх гірок загальною довжиною 740м, найбільша з яких має довжину 201м і висоту 18,5м. Вода тут має температуру 28-32 градуси, до того ж спеціально озонується. Тут знаходиться відома «чорна труба» зі спеціальною підсвіткою і звуковими ефектами. І… фонтани, гідромасажі, джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, стінки для альпіністів…  А також Водяний бар, де на Вас чекають екзотичні коктейлі та смачні десерти!

Поселення в готель.

Нічліг.

3 день Сніданок.Оглядова екскурсія «Королівський шлях» — це шлях, по якому протягом багатьох сторіч проїжджали польські королі: місце, де переплітаються легенди, найстаріша частина міста – Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи — Яггелонский університет, середньовічний центр торгівлі – торгові ряди Суккеніци, де Ви можете придбати сувеніри на пам’ять, собор Св. Діви Марії, собор св. Петра і Павла, Єпископський палац і вікно Папи Римського, Костел і монастир Францісканьцев, Площа Всіх Святих.

Екскурсія в Королівський замок  (вхідний квиток 10€). Вавельський замок — колишня королівська резиденція. Чудові зали, розкішні експозиції, багаті колекції меблів і картин, численні статуї і оригінальний посуд нагадують про колишню велич польської аристократії. Майже всі приміщення збереглися в первозданному вигляді, а ті, які були частково зруйновані — вчасно віддалися якісної реставрації. Одним з найкрасивіших залів Ланьцут є Велика Їдальня, особливої уваги заслуговують експозиції Зеленого Салону, Зал під Зодіаком, Турецька Кімната, Каретний Двір та інші.

Рекомендуємо відвідування Королівських палат (вхідний квиток 15€).

Обід.

Зустріч із одним із ВУЗів м.Кракова.

Екскурсія в казкове «місто мостів і каналів» — Вроцлав(35€), розташований на 12 островах ріки Одра, більше ста мостів, старовинні будівлі, парки, набережна — красу цього міста варто побачити!  Тумський острів- найстаріша частина міста, яка приводить в захоплення кожного, хто тут побував.   На центральній площі, однієї з найбільших у Європі, височіє Ратуша зі старовинним сонячним годинником– перлина готичної сілезької світської архітектури. Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя міста.

Повернення в Краків.

Нічліг.

4 день Сніданок. Виселення з готелю.Екскурсія в «Соляні копальні Велічка» (25€). Туристи з усього світу їдуть сюди, щоб побачити знамениту соляну шахту. Підземні лабіринти довжиною понад 300 км, чарівні соляні озера, штреки та величезні камери, утворені внаслідок видобування солі, розкішна каплиця Святої Кінги на глибині 101 м – це варто побачити! Це єдина копальня, яка пропрацювала з середньовіччя до сучасності. Її надра завжди привертали увагу допитливих осіб, перші екскурсії в соляній шахті були проведені ще в XV столітті для членів королівської сім’ї та великосвітської еліти. Красу, заховану під землею, довго не приховували від простого населення і на сьогоднішній день безліч туристів приходять подивитися на чудо, створене спільно людьми і природою. В копальню варто захопити з собою теплі речі.

Обід.

Пропонуємо відвідати парк мініатюр «Світ мрій»(вхідний квиток 20€). Парк мініатюр — це єдине місце, де Ви можете об’їхати весь світ за один день.             У парку розташовано понад 50 моделей найвідоміших архітектурних шедеврів, серед яких храм Акрополь, Колізей, Пізанська вежа, собор Святого Петра, статуя Свободи, Китайська стіна, Ейфелева вежа, Тріумфальна арка, Біг Бен, Сфінкс, Білий дім. Майже всі мініатюри побудовані в масштабі 1:25. У парку працює Лунапарк, який надасть велике задоволення як для дорослих, так і для дітей.

Переїзд в Україну.

5 день Прибуття у Львів (орієнтовно в  10:00). Речі залишаємо в камері схову і вирушаємо на екскурсію (переїзд міським транспортом).Пішохідна екскурсія «Старовинними вуличками Львова»: площа Ринок, своєрідний музей під відкритим небом — всі 45 будинків на даній площі є пам’ятками архітектури XVI -XX ст., міська Ратуша, Вірменська церква, Домініканський собор, костел Ізуітів, Бернардинський костел, Кафедральний собор римської католицької церкви XIV -XVIII ст., каплиця Боїмів та Кампіанів (XVII ст.).

Відвідування  єдиної в Україні та Європі діючої аптеки-музея  «Під Чорним Орлом» (вх.квитки дор.15 грн. / дит.7 грн). Експозиція музею нараховує  16  залів загальною площею 700 м.кв., в яких представлено більше ніж три тисячі експонатів.

Обід.

Переїзд на зал.вокзал міським транспортом.

Виїзд потягом із Львова.

6 день Прибуття на ст.Шевченка, Київ.

 Вартість туру на 1 особу:

Діти —  190 євро

Дорослі – 225 євро

Оплата в гривнях по фіксованому курсу на день оплати 

У вартість входить:

— проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);

— проживання у готелі ***,

— розміщення у дво-, три- та чотиримісних номерах;

— харчування: за кордоном — 2 сніданки, 3 обіди, у Львові — 1 обід;

— супровід керівника групи по всьому маршруту;

— екскурсії згідно програми;

— послуги візового центру;

— консульський збір;

— страховка.

У вартість не входить:

— залізничний проїзд до/із Львова (від 380 грн.);

— рекомендовані екскурсії;

— проїзд у громадському транспорті та таксі;

— доплата за одномісне розміщення;

— особисті витрати.

Додатково оплачується (опрієнтовно):

— Аквапарк в Кракові (вхідний квиток 11€)
— Вевельський замок (вхідний квиток 10€)

— Королівські палати (15€)

— Вроцлав(35€)

— Соляні копальні Велічка (25€)

— парк мініатюр «Світ мрій»(20€)

Туроператор Супутник  залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.

Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми — 30 осіб.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування та / або послуг гіда та / або резервації.

Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.